Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 50 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 999
  1. #1

    Läptopi ostuabi.

    Tahan läpparit osta, aga ise nendest suurt ei tea, sellepärast pöördungi siia mõne targema poole. :)
    Läen järgmisel aastal ülikooli ja koolitööde tegemiseks ja kindlasti pokrimängimiseks. Peab jooksma korralikult, et mul ei teki mingeid probleeme kuskil Starsis 20 lauaga või PKRis mängimisega. Üldiselt ma niiväga hinda ei vaata, mingit odavat juustu ostma ka ei hakka, aga siiski peab läppar oma hinda väärt olema.

    Palun pakkuge midagi mulle . :)

  2. #2

    Re: Läptopi ostuabi.

    Hinnaklass oleks alguseks parem teada...töömasinana on siiani minujaoks ületamatu ibm...nüüd vist lenovo T klass, enda jaoks kodus on HP...nõrk koostekvaliteet, oleks pidanud qompaqi soetama. Tööd tehes kasutan siis Lenovo T61, ja kodus on mingi meediakeskused HP-lt

  3. #3

    Re: Läptopi ostuabi.

    äriklass on märksõna

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas peokuningas
    äriklass on märksõna
    teine märgusõna on pixlite arv

    ma vist varsti hangin selle.

    http://www.hinnavaatlus.ee/products/...arvutid/92672/

    Sellel on samapalju piksleid kui mu 24 tollisel monitoril(mis samuti poes oli suurima piklite arvuga 24 tolline monitor).
    Neeme kui tahad võid vaadata mu päevikust kuidas 1920:1200 pikslite arvuga ekraanil starsi lauad paiknevad.

  5. #5
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tasuks ikka aku vastupidavuse, kaasaskandmise ja muude sülearvutile iseloomulike omaduste peale mõelda. Päris nukker vaadata neid suuri sülearvuteid, milledel ei pea aku isegi Tallinn-Tartu bussisõitu vastu. Julgen arvata, et starsi 20 lauda + hudi veavad kõik uued läpparid välja.

    Ise oman vana 12" ekraaniga ibm X31 ja olen väga rahul - masin nagu tank. Enamasti pole arvuti vanus süüdi selles, et masin jääb aeglaseks, vaid tihend, mis on tooli ja klaviatuuri vahel.

    EDIT: 17" laptopid wtf :)

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Tasuks ikka aku vastupidavuse, kaasaskandmise ja muude sülearvutile iseloomulike omaduste peale mõelda. Päris nukker vaadata neid suuri sülearvuteid, milledel ei pea aku isegi Tallinn-Tartu bussisõitu vastu. Julgen arvata, et starsi 20 lauda + hudi veavad kõik uued läpparid välja.

    Ise oman vana 12" ekraaniga ibm X31 ja olen väga rahul - masin nagu tank. Enamasti pole arvuti vanus süüdi selles, et masin jääb aeglaseks, vaid tihend, mis on tooli ja klaviatuuri vahel.

    EDIT: 17" laptopid wtf :)
    Ma võtaks ikka selle 20,1 tollise :)

    Kuna olen mees , siis laptop käib mul alati kas seljakotis või laptopi kotis ja seal ei mängi raskus ega suurus mingit rolli. Oluline on see kui praktiline on ta kuskil laua peal töötades. Absoluutselt ei kujuta ette, kus mul läheks vaja väikest ja kompaktset laptoppi. Looduses laptopiga matkamine tundub mulle veidi nonsense. Aku kestvuse kohta... mehed kuhu te neid laptoppe veate, et teil aku tühjaks saab.

    Ja teiseks, nagu aru saan , siis Neeme tahab endale arvutit ülikooliajaks st. et lauaarvutit ta ei ostagi.

  7. #7

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    teine märgusõna on pixlite arv

    ma vist varsti hangin selle.

    http://www.hinnavaatlus.ee/products/...arvutid/92672/

    Sellel on samapalju piksleid kui mu 24 tollisel monitoril(mis samuti poes oli suurima piklite arvuga 24 tolline monitor).
    Neeme kui tahad võid vaadata mu päevikust kuidas 1920:1200 pikslite arvuga ekraanil starsi lauad paiknevad.

    no offence aga 17" pole enam "laptop" .. vaid on nö koduarvuti juba ... raske nagu kolakas, mis mõte sellel on?
    aku vastu pidavus nendel 17" on nonsense ..


    ja vostro seeria on delli sääsruseeria, puhas ****, paaril tuttaval olnud, nagisevad ja kolisevad ..


    teema algatajale..

    delli e seeria
    hp äriklassi seeriad, mitte jumala pärast need pavilionid.

    MITTE MINGIL JUHUL EI OSTA ORDID,desknote vms huga buga .. see on täielik **** .. võib tunduda odav ja ahvatlev .. aga puhas pask. omast koegmusest ytlen, et esumene laptop obv oli ordi, kuna odavalt sai ju nii võimsa .. täielik sitt, puhas pask .. selle jahutussüsteem oli esiteks nii ****** juba et peale puhastamist 2 kuu pärast pani pillid jälle tasku, kuna kuumeneb yle jne jne .. üldiselt see on suur häda ja vaev

    lenovo äriklassi seeria peaks ka olema ok..

    märksõna ongi "äriklass" .... mul on ntx dellil selline garantii .. et kui kuskuil välismaal nad ei suuda 2 öö päevaga mu pc'd korda teha, antakse samaväärne vastu kasutamiseks vms ..

    delli e6500 võin julgelt soovitada, ise oman seda... estpatrickul on e6400 .. põhmst sama aint oli vist 13" ekraaniga ...

    enda dellist nii palju: 4gb mäku dual core 2.53ghz prose, 200gb 7200rpm ketas, klaveri valgus, led display ... hind obv oli soolane ca 25k .. aga ta on super ka .. 9cellise akuga olen 4.2h wifi alas ...

    üldiselt odavat ja head üldjuhul ei saa (va mingid mega promod)

  8. #8

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    teine märgusõna on pixlite arv
    ma vist varsti hangin selle.
    http://www.hinnavaatlus.ee/products/...arvutid/92672/
    Sellel on samapalju piksleid kui mu 24 tollisel monitoril(mis samuti poes oli suurima piklite arvuga 24 tolline monitor).
    Neeme kui tahad võid vaadata mu päevikust kuidas 1920:1200 pikslite arvuga ekraanil starsi lauad paiknevad.
    Leits, kas sa näitajaid võrdlesid peale kaalu ja aku kestvuse, mis on tegelikult sekundaarne, kui omanik just 100% kondivaluga ei liigu. Alustagem hinnast, liigume edasi prose juurde ja ka RAM väärib märkimist

  9. #9

    Re: Läptopi ostuabi.

    sale24.ee - suht kuldne koht läpaka ostmiseks

  10. #10
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Läptopi ostuabi.

    17 tolline on normal tööarvuti, reisidele kaasa on väiksemad normaalsed - t61, väiksed dellid jne. vähemalt mul on nii. igapäevaseks kasutamiseks on väiksed liiga sitanikerdised imo

  11. #11

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Leits, kas sa näitajaid võrdlesid peale kaalu ja aku kestvuse, mis on tegelikult sekundaarne, kui omanik just 100% kondivaluga ei liigu. Alustagem hinnast, liigume edasi prose juurde ja ka RAM väärib märkimist
    lol laptopi puhul on aku kestuvus PRIMAARNE .. milleks sul see laptop muidu on? ja kaal on teine üli primnaarne ... mobiilsust tuleb hinnata ..

    saage aru et laptop ei ole tava pc asendaja ... obv mõnele inimsesle ta on...

    mina alustaks pigem kaalust, aku kestvusest ja siis liigun prose ramini jne ...

  12. #12

    Re: Läptopi ostuabi.

    ise pakuks miski väike dellikene + kodus tarbimiseks mingi nuts monitor külge :)

    http://sale24.ee/ariklassi-dell-lati...t-p-32472.html

  13. #13

    Re: Läptopi ostuabi.

    hehee.

    Tahaksin küsida, kui juba targemad siin jutustavad.

    Keegi võiks rääkida midagi läpakate kohta, mis oleksid head ülikoolis töötamiseks, random neti kasutmine + mingite filmide vaatamine jne.
    Ehk selline üligeneral liferi arvuti, lihtsalt selle mõttega et saaks netis käia ja koolitöid teha.

    Tähtis oleks siis kaal ja aku kestvus, hinna klass võiks jääda 10k piirimaile.

    Aitäh!

  14. #14

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas groams
    hehee.

    Tahaksin küsida, kui juba targemad siin jutustavad.

    Keegi võiks rääkida midagi läpakate kohta, mis oleksid head ülikoolis töötamiseks, random neti kasutmine + mingite filmide vaatamine jne.
    Ehk selline üligeneral liferi arvuti, lihtsalt selle mõttega et saaks netis käia ja koolitöid teha.

    Tähtis oleks siis kaal ja aku kestvus, hinna klass võiks jääda 10k piirimaile.

    Aitäh!
    kasutatud garantiiga mõni tuntuma tootja pill? 10k eest nüüd ilmselt väga head nahka ie sea, samas hetke hindasid väga ei tea ka ..

  15. #15
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas groams
    hehee.

    Tahaksin küsida, kui juba targemad siin jutustavad.

    Keegi võiks rääkida midagi läpakate kohta, mis oleksid head ülikoolis töötamiseks, random neti kasutmine + mingite filmide vaatamine jne.
    Ehk selline üligeneral liferi arvuti, lihtsalt selle mõttega et saaks netis käia ja koolitöid teha.

    Tähtis oleks siis kaal ja aku kestvus, hinna klass võiks jääda 10k piirimaile.

    Aitäh!
    vaata dell inspiron seeriat?

  16. #16
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas groams
    hehee.

    Tahaksin küsida, kui juba targemad siin jutustavad.

    Keegi võiks rääkida midagi läpakate kohta, mis oleksid head ülikoolis töötamiseks, random neti kasutmine + mingite filmide vaatamine jne.
    Ehk selline üligeneral liferi arvuti, lihtsalt selle mõttega et saaks netis käia ja koolitöid teha.

    Tähtis oleks siis kaal ja aku kestvus, hinna klass võiks jääda 10k piirimaile.

    Aitäh!
    ei tahaks siin mingit vaenu õhutama hakata, aga mu arust teeb sellise töö ära pea iga uus läpakas mille hind on 6000 ja kõrgem. Arvutimängudega tükivad ainult hätta jääma, aga need ongi rohkem ajaraiskamine. Vastupidavuse poolest on täpselt nii, et kui saad hea läpaka on ok, kuigi samasugune kõrval võib täispask olla. Mul ntx on suht tavaline läpakas, ja kõik tööd teen sellega ära mis on vaja teha. prose 1.6, mälu 1, video 256, kõvaketas 60 +väline.

  17. #17

    Re: Läptopi ostuabi.

    Tsitaat Algselt postitas Marek K.
    sale24.ee - suht kuldne koht läpaka ostmiseks
    Ma olen peaaegu 100% kindel, et seal müüakse refurbished arvuteid. Ise muidugi eitavad, kuid... Samas see ei tähenda muidugi, et need arvutid halvad oleks ja ei töötaks vms.

  18. #18

    Re: Läptopi ostuabi.

    Kui keegi soovib läpakat osta, siis kõigepealt võiks ta seletada lahti miks, mille jaoks? Mida ta teeb sellega? Mis programme kasutab? Palju mänge mängib, mis mänge jne. Mida täpsem info, seda parem on soovitada läptopi :)


    aga kiirelt:
    ära osta HP-d ega Samsungit.
    Eelkõige soovitan ASUSt, siis Lenovot, Delli jne.
    Peale selle, et Asus on üks vastupidavamaid sülearvuteid, on tema hind sitaks odavam kui teistel arvutitel

  19. #19
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Läptopi ostuabi.

    ostke aint äriklassi, jube vastik loengus kuulata neid undavaid läppareid :(

  20. #20
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Läptopi ostuabi.

    Coca, ma olen muidugi sülearvutimaailmast kõvasti maha jäänud, aga kas tõesti tänapäeval teeb Asus korralikke läppareid? Esimest korda kuulen. Kas Asus mõnele mudelile näiteks 3a. garantiid julgeb anda? Olen väga skeptiline :P

    HPga on selline lugu, et odavad pavilionid on kehvad, aga äriklassi omad peaksid kenad olema. Märgin ära, et paljudel brändidel on nii. Dellil, IBMl, Fuijitsul on ka saasta. IBMil näiteks vanasti R seeria. Fuijtsul on saasta rohkem ja head kraami vähem (kirutud amilo vs hea lifebook seeria) jne jne.

    Ja kui raha on, siis võtta mingi pisike laptop ja dock, kuhu võid 24" monitori ka taha lükata. See on kõige mugavam ja lahendab korraga mitmed mured. Näiteks Eesti politsei kasutab ka pisikesi X seeria IBMe ja töö juures on neil suured monitorid dockis. Ja suure akuga võid sa pmst 7-8h wifis olla. Aga see on kallis lahendus.

    Mis puutub aku vastupidavusse, siis 17" ekraaniga sa kindlasti Tallinn-Tartu bussisõitu vastu ei pea (okei, osad ballad ei sõidagi bussiga, sry) ja ega see süles ka eriti meeldiv pole. Aga kindlasti on 17" jms ka omad eelised, lihtsalt mina pole sihtgrupp.

    Kaaluga on ka selline lugu, et mina oma vana kadunud IBM T42, mis kaalus napid 2.2kg + muu nodi ei viitsinud küll terve päev kaasas tassida. Mõtlesin ka alguses, et nii hea kerge, aga võta näpust.

Lehekülg 1, kokku 50 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES