Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 11, kokku 11
  1. #1
    FPP Pro
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    NL50 Zoom
    Postitusi
    245

    $5+0.5 KO turna QQ riveri otsus

    Full Tilt No-Limit Hold'em, 5.5 Tournament, 25/50 Blinds (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG (t5040)
    UTG+1 (t4595)
    MP1 (t3445)
    Idioot (MP2) (t3770)
    MP3 (t1455)
    CO (t3450)
    Button (t1275)
    SB (t4120)
    BB (t1750)

    Idioot's M: 50.27

    Preflop: Idioot is MP2 with Q, Q
    UTG bets t175, 2 folds, Idioot raises to t600, 5 folds, UTG calls t425

    Flop: (t1275) 2, J, 9 (2 players)
    UTG checks, Idioot bets t900, UTG calls t900

    Turn: (t3075) 3 (2 players)
    UTG checks, Idioot checks

    River: (t3075) K (2 players)
    UTG bets t3540 (All-In), Idioot ?

    Total pot: t3075

    Vastase kohta oli infot väga vähe, kuna just tõsteti mind teise lauda. 9 käe kohta oli umbes 33/7/30 vms. Täpselt ei mäleta.
    Kõik arvamused on teretulnud k.a. flame ;D, kuna ma mängisin seda suht sitasti.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: $5+0.5 KO turna QQ riveri otsus

    oleks bettinud turnis kuna kaart oli hea ju. andsid talle tasuta kaardi ja võimaluse bluffida .võibolla jõudis ta kohale.
    väga raske otsus, ma foldiks

  3. #3

    Re: $5+0.5 KO turna QQ riveri otsus

    minu meelest on easy fold, võidad ainult idioodi AJ, QJ "valuebeti"

    tunudb et sul puudus plaan, ma turni checkin siis tavaliselt et poti väiksemana hoida ja lasta vastasel riverit bluffida aga seal ma ajaks vast turnis nuppe kuna flush draw mängu sellisena ma talt ei näe, kardaks ainult seti aga selle vastu oleks ka oute.

  4. #4
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: $5+0.5 KO turna QQ riveri otsus

    Järgmine kord beti turni saad rohkem infi !

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: $5+0.5 KO turna QQ riveri otsus

    Sul stäkki turnis umbes poti jagu ongi alles, seega mina lükkaks turnis ülepaari ja ristitõmbega nupud keskele.

    Turni check on väga kole minuarust - mis teed kui tuleb lauda A/K või neljas risti? Praegu jääb ka mulje et lasid tal odavalt selle kuni ära tõmmata. Ei tea, tõenäoliselt nutaks ja usuks seda scarecardi ja viskaks minema.

  6. #6
    FPP Pro
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    NL50 Zoom
    Postitusi
    245

    Re: $5+0.5 KO turna QQ riveri otsus

    Nii. Terve päev tööl olles tiksus see käsi peas ja mõtlesin selle üle. Nüüd on ka aega need mõtted kirja panna.

    Käsi kulges imelikult. Ses suhtes, et ilge venitamine käis tema poolt (ma vaatasin pärast järgi, tal ei olnud teisi laudu lahti). Turnil tuli samuti check alles paari tunni pärast tema poolt ning siis tankisin veits ajaks, kasutasin osa timebank'ist ka...
    Peamiselt puurisin ma turnil teda käele panna ja mõtlesin, mis ma teen check-bet-shove korral. Tagantjärele mõeldes oleks pidanud tõesti lihtsalt nuppe panema, sest bettida oleks olnud veidi nigel. Ja shove vastu oleks olnud juba commited, aganoh, hiljaks jäävad need mõtted.
    Lõpuks lasingi selle checki teele ning andsin pmst kontrolli poti üle ära.
    Riveril ofc virutasin endale pikki pead kui nägin pmst auto-shove'i. Jälle, tank.
    Set, flush (AK, AQ, AJ), AJ, TT, isegi värdjast KJ käis peast läbi. Ja üle oleksin ainult paarist käest. Pmst kas olin kaugel ees või lootusetult taga eks? Suht tihti liputavadki donk'id riveril KJ, kuna üritatakse overbetiga blufi mulje jätta vms.

    Ise tekitasin selle **** olukorra endale turni checkimisega, mida ma just tihti ei tee sarnastes situatsioonides (rahalaudades 75% ajast 2nd barrel teele sellisel laual).

    ( Click to show/hide )

  7. #7

    Re: $5+0.5 KO turna QQ riveri otsus

    Ma ei näe paanitsemiseks põhjust, river fold oli õige, kui ta keerab seal TT vms blufiks siis no tõesti edu talle.

  8. #8

    Re: $5+0.5 KO turna QQ riveri otsus

    Kindel turn shove imo, mastitõmme ja puha.

  9. #9

    Re: $5+0.5 KO turna QQ riveri otsus

    see on kindel fold.
    Selline 33/7 vend callib väga tihti tõmbeid + ülekaarte.
    Turnist tuli kokku flushitõmme, riveril sai kokku reatõmme + ülekaart. Kõik tõmbed suht koos.

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: $5+0.5 KO turna QQ riveri otsus

    bet turn ; River fold

  11. #11

    Re: $5+0.5 KO turna QQ riveri otsus

    See turn fold oli imelik jah. Sul oli ülepaar + mastitõmme. Tänud turn checkile ei teadnud sa enam üldse, kus oled, mille vastu oled jms.


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES