Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 11 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 208
  1. #81
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas Tregeq
    Tõmba selline programm nagu Xpadder (http://www.softpedia.com/get/System/.../Xpadder.shtml). Selle programmiga saab muuta siis puldi nupud klaviatuuri nuppudeks ja analoogi hiireks.

    Kasutamine on juba lapsemäng :D Aga kui tegib raskusi siis teen mingi pikkema õpetuse.

    Täna muidu mängisin terve päeva puldiga. Alguses vajab harjumist, et meelde jätta, mis mida teeb, sest kõik puldi nupud on mingi ülessandega. Hiirt ega mingit abivahendeid ei kasuta mängimise ajal.
    tehtud, thanks

  2. #82

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Sweet! Sweet on see puldiga mängimine! Alustuseks soetasin endale Saiteki puldi (sama layout nagu Logitech, ütleks, et väga väga hea pult ja eriti veel 115.- eest! http://www.hinnavaatlus.ee/products/...tpuldid/55561/) Plussidena tooks esimesena välja märkimisväärselt suurema mängukiiruse, kui hiirega. Hiirega pead igakord sättima kursori vastava nupupeale ja siis klikkima. Puldist lihtsalt vajutad ühte kolmest nupust. Lasen 16 lauda puldiga, hiirega oli laudade arvuks 10.

    Ma ei tea kuidas teil conf tehtud on aga TableNinjas on funktsioon "Click buttons by location" - Ehk siis mitte ei confi paika eraldi fold, check, call, bet , raise... vaid lihtalt Starsi lauas olevad left, mid, right button. Puldil samamoodi kasutuses seega 3 nuppu ja muule ei pea mõtlema.

    Laudade liigutamine by location puldi nooltega. Üks kang betsizing (kui eelnevalt paikapandud betsize % ei peaks mõnes olukorras sobima) , teine kang liigutab hiirt kui peaks vaja olema. Lisa väikesed nupud "Sit out next BB on all tables" sessi lõpetamiseks ning "close this table" kui vaja mõni laud sulgeda.

    Erilised kiitused ka TableNinja omanikule , kes oli lahkelt nõus minu tasuta trialile selle testi jaoks 40 päeva otsa keevitama! 8)

  3. #83
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Sweet! Sweet on see puldiga mängimine! Alustuseks soetasin endale Saiteki puldi (sama layout nagu Logitech, ütleks, et väga väga hea pult ja eriti veel 115.- eest! http://www.hinnavaatlus.ee/products/...tpuldid/55561/) Plussidena tooks esimesena välja märkimisväärselt suurema mängukiiruse, kui hiirega. Hiirega pead igakord sättima kursori vastava nupupeale ja siis klikkima. Puldist lihtsalt vajutad ühte kolmest nupust. Lasen 16 lauda puldiga, hiirega oli laudade arvuks 10.

    Ma ei tea kuidas teil conf tehtud on aga TableNinjas on funktsioon "Click buttons by location" - Ehk siis mitte ei confi paika eraldi fold, check, call, bet , raise... vaid lihtalt Starsi lauas olevad left, mid, right button. Puldil samamoodi kasutuses seega 3 nuppu ja muule ei pea mõtlema.

    Laudade liigutamine by location puldi nooltega. Üks kang betsizing (kui eelnevalt paikapandud betsize % ei peaks mõnes olukorras sobima) , teine kang liigutab hiirt kui peaks vaja olema. Lisa väikesed nupud "Sit out next BB on all tables" sessi lõpetamiseks ning "close this table" kui vaja mõni laud sulgeda.

    Erilised kiitused ka TableNinja omanikule , kes oli lahkelt nõus minu tasuta trialile selle testi jaoks 40 päeva otsa keevitama! 8)
    ei pea!

  4. #84
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Kuidas saab TN-s panna hotkey (SNG jaoks) "allin"? Panin "pot bettingu" all hotkey igal pool 99999% potist bettima, aga ei tööta. Any ideas?

  5. #85

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    fixed bets - All In

  6. #86
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas Tregeq
    fixed bets - All In
    Tänud.

  7. #87

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    TN küll teeb laudades kõike vajalikku aga laudasid ise ei ava - siit ka küsimus, et kas on võimalik ka mingi lahendus laudade avamiseks? Et soft avaks Starsis lauad vastavalt etteantud kriteeriumitele (laudade soovitav arv, limiit, % mängijatest flopis, av pot jne) ? Sessi alustamine muidu ikka paras tegemine, et neid sealt hiirega lahti klikkida ja teises käes oleva puldiga liigutada.

  8. #88
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    TN küll teeb laudades kõike vajalikku aga laudasid ise ei ava - siit ka küsimus, et kas on võimalik ka mingi lahendus laudade avamiseks? Et soft avaks Starsis lauad vastavalt etteantud kriteeriumitele (laudade soovitav arv, limiit, % mängijatest flopis, av pot jne) ? Sessi alustamine muidu ikka paras tegemine, et neid sealt hiirega lahti klikkida ja teises käes oleva puldiga liigutada.
    Sellise softi pead ise kirjutama. Laua ja koha otsimine on puhas fun mu meelest - seda rõõmu ma ninjale ka ei kingiks.

  9. #89

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Ühel päeval tahtis tableninja update, aga ta ei suuda seda installimist lõpule teha, sest viskab ette selle errori:


    Ei saa ka programmi uninstallida sama errori pärast. Kustutasin, siis selle tableninja kausta ära, aga ikka ajab sama jama :(. Ei saa grindida enam.

  10. #90
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Ma sattusin kuskile elektroonikapoodi ja nägin neid pulte müüdavat. Meenus, et siin threadis sai seda tugevalt kiidetud ja võtsin testiks kõige odavama Logitechi oma ära. Ühesõnaga sai siis TableNinja koos xPadderiga ära confitud ja kõik töötab suurepäraselt. Esmasmulje on väga-väga hea! Kui enne sai suure volüümiga SNG-sid lahmitud, siis paratamatult tuli kasutada klahvikombinatsioone, kuid mitu tundi mängides on käed nn sundasendis ja on päris ebamugav. Nüüd siis sain kõik vajalikud nupud puldile asetatud ja kindlasti soovitan seda ka teistele volüümi peale mängijatele. Minu conf selline: 3 starsi nuppu (fold, ck/cl, raise), allin nupp, modified raise (2,5x), beti suuruse regull üles/alla, aktiive laua lahti viskamise nupp, laudade vahetamine üles-alla noolega, parem-vasak nool viskab aktiivse laua stackist kõrvale otsuse tegemiseks. eile testisin mingi 10 laua peal ja jooksis ilusasti. et harjutamiseks siis nagu. täna õhtul proovin suure volüümi peale kah, et kas veab välja 30-40 lauda korraga kah.

  11. #91

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Mul setup sinust natuke erinev - nimelt nooleklahvid vasakul on AINULT laudade liigutamiseks ekraani 4 sektori vahel (Ehk iga noolesuund tähendab ekraanil laua liigutamist kindlasse määratud neljandiksektorisse). Kui sa aga kasutad peale stacki vaid 1 lisakohta ja ei taha Stack+3 lisakohta siis lase nii edasi muidugi.

    Betsizing erijuhtudeks mul nüüd reguleeritav puldi eesosas servapeal asuvate nuppudega vasak(vähemaks) ja parem(suuremaks). Enne oli üks kangike selleks aga mugavam ja täpsem on pealmiste nuppudega.

    Minujaoks mugav kuni 20 lauda puldiga, Hiirega ma niipalju ei suuda mugavalt.

    TN tegi muidugi jama, et 35$ enam ei saa osta ja saab vaid 60$. Tegin nendega kokkuleppe, et teevad mulle 2 kuud veel tasuta lisaks triali ja siis ostan 60$ eest ära märtsi alguses.

  12. #92
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Kui sa aga kasutad peale stacki vaid 1 lisakohta ja ei taha Stack+3 lisakohta siis lase nii edasi muidugi.
    mul on stack+4 ninjas confitud, puldil on 2 esimest välja toodud. samas mul 2 nuppu vabad veel, saaks need sinna asetada. pmst cash mängijal tasuks vist sit out next blind veel panna, kui laud ära lagunema hakkab vms. see betsize muutmise ma panin meelega ühele poole, et kui vaja saaks ainult ühe käega ka mängida. et siis teisega õlle kõrvale võtta vms :D

    mul puldil kange ei ole (odav pult pmst), aga oskab keegi öelda, et milleks neid üldse vaja oleks? ise mõtlesin välja, et hiirele vbl et hudi statside või muckitud käe vaatamise peale liikuda vms. aga iseasi kui mugav see oleks.

  13. #93

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Võid ju proovida laudade liigutamist ainult nooltega ja panna lauavaliku mõne muu nupu alla (ma laudu ise ei valigi manuaalselt vaid actioniga laud on stackist väljas ja aktiveerub ju ise kui küsitakse f/c/b)

    Mingi väike nupp keset pulti (ehk select või start) on mul pandud "smart sit out all tables on next BB" kui sessi lõpetan. Selle kõrval teine pisike nupp keset pulti on "close current table" kui vaja sulgeda mõni lagunenud laud või siis sessi lõpus laudu sulgeda.


    Praegu Saiteki 115.- pult aga mingite kuude pärast teen ehk upgrade Logitechi wireless puldile (u 330 eek)

  14. #94

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    siuke küsimus et kas automaatset registreerimist ei tee sinu eest ära? sng-de

  15. #95
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas raaids Vaata postitust
    siuke küsimus et kas automaatset registreerimist ei tee sinu eest ära? sng-de
    Teeb ja veel kuidas teeb

  16. #96

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    a mul selle regamisega siuke värk et näiteks kui panen et registreeriks 50 lauda ära, siis ta hakkab kogu aeg klikkima juba nendele millele ta juba reganud on niiet tuleb see kiri et you have already registered..

  17. #97

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    kasutan veel free trial versiooni ja siiamaani need üksikud asjad mida Ninjaga mängu lihtsustamiseks kasutanud nagu toiminud ilusti, aga võt täna mõtlesin veel proovida TABLE CLOSE funktsiooni ja FT viskab sulgemist kinnitava akna ette ja sulgeda ei lase... aken plöksib aktiivse oleku ja mitte aktiivse oleku vahel kordamööda koos otsust vajavate laudadega... põhimõtteliselt lasi laudades õige momendi tabamisel nupu ära vajutada, aga mõne hetkega ajas see n*** sita keema ja panin kogu kaadervärgi kinni

    kas kellelgi on sarnast problemi esinenud ja on selle vastu rohtu peale selle et lihtsalt ei kasuta enam seda funktsiooni?

  18. #98
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Sulge hemi/pt3 HUD enne selle hotkey kasutamist.

  19. #99

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    Sulge hemi/pt3 HUD enne selle hotkey kasutamist.
    no see nagu pole tõsine jutt... ma tahan sulgeda ühte lauda ja siis pean hud-i välja lülitama keset möllu alles jäänud laudades? lihtsam mitte kasutada :))

  20. #100
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Ühe laua sulgemiseks hotkeyd kasutada suht mõttetu anyway. Mõtlesin seda ikka juhul kui sa close all tables hotkeyd vajutad.

Lehekülg 5, kokku 11 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES