Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 11 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 208
  1. #101

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tõmbasin kah lõpuks TableNinja. Jama oli aga selles, et pelasin MTT ja proovisin erinevaid mooduseid, et ta hakkaks neile automaatselt regama, kuid ta ei saanud sellega hakkama...

  2. #102
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas liewec Vaata postitust
    Tõmbasin kah lõpuks TableNinja. Jama oli aga selles, et pelasin MTT ja proovisin erinevaid mooduseid, et ta hakkaks neile automaatselt regama, kuid ta ei saanud sellega hakkama...
    MTT SNGd või tavalised MTTd?

    Minuteada ei peaks ta tavalistele MTTdele regama.

    TableNinja SNG Openeri üleval otsas on link dokumentatsioonile, kus on superhea video. Pärast selle läbivaatamist oli küll väga kerge kasutada.

  3. #103

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    TableNinja ja pokerstars.ee ... täpselt ei tööta minu arust ei näita nt. BB, lisaks tiltbuster.com theme ei toimi ka seal... keegi targem?

  4. #104

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas mahoumori Vaata postitust
    TableNinja ja pokerstars.ee ... täpselt ei tööta minu arust ei näita nt. BB, lisaks tiltbuster.com theme ei toimi ka seal... keegi targem?
    Usually this means your "PokerStars settings folder is set incorrectly. If this is anything like the .fr sites the settings folder is different than the .com folder. Please go to PokerStars>Help>View My Settings folder and set this path in TableNinja>Setup.

    Ma hiljem proovin, seda kuna pole windowsi arvuti taga. Samas eile proovisin seda pathi muuta ja ei toiminud... Vaatab täna korralikumalt. Kui kellelgi õnne andku teada

  5. #105

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Olen suht võhik selle tabel ninja kohapealt, pole kunagi väga viitsinud uurida mis sellega täpselt teha saab. Aga kas sellega on võimalik ära bindida gamemiseks kasutatava puldi nupud pokkeri mängimiseks?
    (nt mingi logitechi pult vms.)

  6. #106
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    jh on küll!

  7. #107

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Kas TN sulgeb sitgo´de lauad a kuidagi autoaatselt kui oled välja lennaud? Mängin FTs.

  8. #108

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Keegi oskab öelda mis keiss on vahepeal, kui paned automaatse beti , siis ninja betib mingi 0.60 sendisesse poti 0.03 senti

  9. #109
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Liquicity avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    454

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Mul on tableninja pot betting lakanud töötamast. Ei kirjuta panust bet boxi. Varem toimis nüüd enam mitte. Ei tööta ka tavalise hyper simple ega classic themega. Mõtlesin, et viga võib olla ka HUDis mis võib segada aga ei tööta ka ilma selleta. Ei oska kuskilt lahendust ka leida. Igatahes väga imelik. Tuleb vist support appi võtta või teab keegi siin lahendust või mõnda nõuannet mida proovida võiks?

    E: Sain asja korda. Peale mitut tundi jamamist. Viga selles, et Pokerstars>Options>Advanced Multitable Options> Highlight bet amount see ei tohi olla sisse lülitatud. Täiesti kogemata olin seda mingi aeg teinud.
    Viimati muudetud Liquicity poolt : 26.10.10 at 02:43

  10. #110
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    soetasin ka ninja, aga probleemid

    1)table opener
    panen filtris asjad paika, saven ja testin, siis muudetakse filtris automaatselt buy-in 0 kuni 0 ja loby tyhi
    2)kui ta avab ja regab, siis see nn starsi iltri paneel hyppab stacki peale nii, et ma pean hiirega ta 2ra kustutama.


    Kuda lahti saada lauast, kui ma v2lja kukun?

  11. #111

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Väike probleem Ninja ja PT3'ga.
    Millegi pärast need mul koos ei tööta. Kui käivitan Ninja enne trackerit, siis ninja töötab kenasti, kuid PT laua HUDi ei näita (käsi siiski kogub).
    Kui aga avan teises järjekorras (tracker enne), siis ninja jookseb üldse kokku.

    Tegu on mõlemal puhul trialidega ning mängutoaks on FTP.

    Suggestions?

  12. #112
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Sry, kui küsimus ennem olnud, sessi keskel kirjutan.
    Mida teha kui TN Full Tilt hakkab streikida - iga avang pre-flop läheb alati all in. Paneb max beti lahtrisse?

  13. #113

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Kas ninja bet sizeingut vastavalt positsioonile ka võimaldab confida, üsna oluline minu arust?

  14. #114
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas andero14 Vaata postitust
    Kas ninja bet sizeingut vastavalt positsioonile ka võimaldab confida, üsna oluline minu arust?
    Mõne nupu alla ikka saad panna, et näiteks avab 2bb

  15. #115
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Üks asi ajab räigelt tilti.. Mul on pandud default bet 2.5 + 1 per limper ja iga kord kui minu action on hakkab beti kastis seda arvutama - 1. seki jooksul käivad seal numbrid kuni õige käes.. Aga see 1sek hiir suht freezib.. Arvutis viga olla ei saa. Alles lasin kokku panna (eile sain kätte). Muutsin ka 3bb tõstele ja ikka sama.

  16. #116
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
    Üks asi ajab räigelt tilti.. Mul on pandud default bet 2.5 + 1 per limper ja iga kord kui minu action on hakkab beti kastis seda arvutama - 1. seki jooksul käivad seal numbrid kuni õige käes.. Aga see 1sek hiir suht freezib.. Arvutis viga olla ei saa. Alles lasin kokku panna (eile sain kätte). Muutsin ka 3bb tõstele ja ikka sama.
    PSis?

    FT oma oli aeglane aga starsis käib väga kiirelt. Arvesta sellega, et arvutab beti suuruse alles siis kui aken on aktiveeritud.

  17. #117

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
    Üks asi ajab räigelt tilti.. Mul on pandud default bet 2.5 + 1 per limper ja iga kord kui minu action on hakkab beti kastis seda arvutama - 1. seki jooksul käivad seal numbrid kuni õige käes.. Aga see 1sek hiir suht freezib.. Arvutis viga olla ei saa. Alles lasin kokku panna (eile sain kätte). Muutsin ka 3bb tõstele ja ikka sama.
    Mul oli kunagi sama jama, tuleb lihtsalt UAC(user account control) maha võta ja arvutile restart teha.

  18. #118
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Selline probleem, et kui ninja käib ei saa ftp notedesse copy paste teha.
    Kusagil mingi linnuke märkimata või teab keegi lahendust ?

  19. #119
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Selline probleem, et kui ninja käib ei saa ftp notedesse copy paste teha.
    Kusagil mingi linnuke märkimata või teab keegi lahendust ?
    Ma ei tea kas see on ainult siis kui tnft käib või muidu ka, aga kui ftp laua peale klikid, siis kaob clipboard ära. Ehk siis kopeeri ära ja paste ära enne kui laua pale vajutad uuesti.

  20. #120
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    TableNinja toetab nüüdsest ka Starsi Cap laudu.

Lehekülg 6, kokku 11 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES