Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 11 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 208
  1. #121

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    keegi mis teab mis jama praegu on? Nimelt mul jääbki tableninja loadima ennast... ja siis lõpuks ütleb, et ei saanud ühendust serveriga. Miks tal on üldse mingit ühendust vaja serveriga???
    Ning mõtlesin reinstalli siis teha, aga seda ka ei saa teha, sest tableninja.com ei loadi ennast ära..
    kas mingi nende kamm? (samas sm112-l kõrvaltoas töötab)

    edit: sain aru, et see peab mingi minu kamm olema, aga no kellaaeg on õige, proovisin ka siis kui firewall maas, ei midagi...

    edit2:viga oli ruuteris
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 06.02.11 at 01:26

  2. #122
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Miks ninja PL laudades ei taha bet size paika panna ?

  3. #123

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Mul siis trial versioon. Probleem on bet sizinguga. Pea pooltes laudades on mul juba preflopist mingi punane kast max bet nupu ümber ja algseks tõsteks siis pmst 100% stackist juba. Ideid ? Sama jama ka järgnevatel tänavatel.

  4. #124
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas ristik Vaata postitust
    Mul siis trial versioon. Probleem on bet sizinguga. Pea pooltes laudades on mul juba preflopist mingi punane kast max bet nupu ümber ja algseks tõsteks siis pmst 100% stackist juba. Ideid ? Sama jama ka järgnevatel tänavatel.
    Äkki on Highlight bet Amount ees linnuke clientis?

  5. #125

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Võtsin ära aga asi ei muutunud.

    EDIT: Ei saa aru, miks osadel laudadel on nii nagu olema peab, aga enamustel ikka default on kohe AI

  6. #126

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    kellelegi saranne probleem, et tableninja ei loadi öra? Ei tableninjaFT ega tavaline

  7. #127

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Hakkasin nüüd jälle mängima,aga tableninjaga selline probleem.Nendes rahalaudades kus enne olnud olen,uuesti regades ei registreeri automaatselt ära.Peab käsitsi panema.Paar nädalat tagasi oli kõik korras,midagi muutnud ei ole.Milles probleem olla võiks?

  8. #128
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Hakkasin nüüd jälle mängima,aga tableninjaga selline probleem.Nendes rahalaudades kus enne olnud olen,uuesti regades ei registreeri automaatselt ära.Peab käsitsi panema.Paar nädalat tagasi oli kõik korras,midagi muutnud ei ole.Milles probleem olla võiks?
    Kui sul Black theme on, siis on asi selles, Stars muutis uuendusega seal aknas oleva OK nupu roheliseks ja TN ei leia seda enam üles. Väidetavalt probleemi fiximisega tegeldakse.

  9. #129

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Mul on classic!

  10. #130
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Mul on classic!
    Hmm, ja varem oli kõik ok? Kas Tableninjas Opening/Closing tabi all 'Adjust to "Same Session" Minimum' ees on linnuke olemas?

  11. #131

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Seal on linnuke ees.

  12. #132

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Hakkasin nüüd jälle mängima,aga tableninjaga selline probleem.Nendes rahalaudades kus enne olnud olen,uuesti regades ei registreeri automaatselt ära.Peab käsitsi panema.Paar nädalat tagasi oli kõik korras,midagi muutnud ei ole.Milles probleem olla võiks?
    Peale viimast uuendust kõik jälle korras!

  13. #133
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Mul TableNinjaga probleem - "Action Hotkeys" all defineerin ära "Fold=F", aga mängus see ei tööta. Muud TN funktsioonid töötavad normaalselt. Any ideas?

  14. #134
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Pane sinna kõrvale kasti AA chek/fold kasti F ja vaata kas toimib, see natuke muidugi teine asi. Ise kasutan ainult seda valikut foldimisel.

  15. #135

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    varsti peaks saama siis nova themedega ka mängida
    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=6669

    TN support ajab küll tilti, kui postitusi 2p2-s lugeda.

  16. #136
    Jube Noob Kasutaja karookas avatar
    Liitus
    May 2010
    Asukoht
    türi-helsingi
    Postitusi
    126

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    tableninja avab Pstarsis laudu, aga mille järgi? Panen ninja tööle ja starsis hakkab mind laudadesse panema

  17. #137

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    kas kuidagi nii ei saa et kui on näiteks 10l kõige paremas lauas waiting list et mingi ühe liigutusega paneks kõikidesse järjekorda või siis kasvõi klikid lobys laua peale ja vajutad ühte klahvi ja automaatselt waiting list.Ise mängin nl5 6 maxi ja seal on koguaeg lauad täis,et kaob nagu see laudade avamise lõbu ära nl2s oli küll väga mugav,kõik parimate protsentidega lauad pool täis ja said 10 sekiga 10 lauda avada,aga nl 5s suht nigel, muidu ülejäänd asjad töötavad küll väga ladusalt.1 küsimus veel,et kas saaks kuidagi et kui avaneb uus laud,et ta automaatselt tileb end ära ja automaatse suurusega,sest suht nõme on seda ctrl9 koguaeg lahmida

  18. #138
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    kas kuidagi nii ei saa et kui on näiteks 10l kõige paremas lauas waiting list et mingi ühe liigutusega paneks kõikidesse järjekorda või siis kasvõi klikid lobys laua peale ja vajutad ühte klahvi ja automaatselt waiting list.Ise mängin nl5 6 maxi ja seal on koguaeg lauad täis,et kaob nagu see laudade avamise lõbu ära nl2s oli küll väga mugav,kõik parimate protsentidega lauad pool täis ja said 10 sekiga 10 lauda avada,aga nl 5s suht nigel, muidu ülejäänd asjad töötavad küll väga ladusalt.
    Kõike saab aga tuleb seadistada.
    Tableninjal on olemas selline Tab nagu "Opening/Closing". Seal on valik Join waitlist (or open table) kuhu saad märkida klahvikombinatsiooni, et läheks waitinglisti. Alt saad ka määrata, et mitu lauda ta lubab lahti hoida, kui arv täis siis vastab kohe no.

    Kõikide laudade jaoks ei ole võimalust ja nagu ma aru sain siis ei tule ka. Pokerstars ei luba sellist asja.

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    1 küsimus veel,et kas saaks kuidagi et kui avaneb uus laud,et ta automaatselt tileb end ära ja automaatse suurusega,sest suht nõme on seda ctrl9 koguaeg lahmida
    Ava endale vajalik arv laudu ära ja siis on pokerstarsis olemas võimalus salvestada layouti. Laual on optionsite kõrval nupp, mis mälu järgi näeb välja nagu nool alla. Salvestada ära ja siis peaks meeles pidama.

  19. #139
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Ahoi SNG mängijad.
    Kuidas saate sellest probleemist üle, et Tableninja ei taha uut äsja avatud lauda "aktiivseks" teha. Ikka alati peab hiirega esimene kord sinna peale klikkima, siis on edaspidi kõik OK.
    Tean, et see on seotud Starsi funktsiooniga "New Tournaments take focus" - sealt eest on linnuke ära.
    Aga kui sinna linnuke panna, siis on teistpidi jama, need uued lauad hüppavad avanedes kohe ise aktiivseks. Häirib sihuke asi.

  20. #140
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Selline probleem TableNinjaga SNGsid mängides.

    Tuleb mingi laud ette kus just jagatakse kaardid, aga kohe põhimõtteliselt 1 sekiga enne kui jõuan midagi teha lükkab tableninja ette laua kus pole kaarti jagatud (ei ole uued lauad) ja seega pean koguaeg kasutama seda ''First Line'' hotkeyd. Google ka ei ole aidanud siiani oskab keegi midagi öelda :/?

Lehekülg 7, kokku 11 EsimeneEsimene ... 56789 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES