Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 11 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 208
  1. #141
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Ise kasutan TN küll aga kahjuks ei oska aidata SNG-de puhul. Imelik, et viskab üldse sellise laua ette kus pole kaarti jagatud, midagi ajab teda siis segadusse, et pead first line keyd kasutama. Vahel tuleb softi updated ära teha, osad starsis kasutavad tihti tavalist ikooni sisselogimiseks ja update sada aastat tegemata.

  2. #142
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Kõik proged on kõige uuemad nii, et selles ei ole asi :/

    Täna kui railin siin TCOOPi avastasin, et teeb ka observitavate laudadega ka nii... Väga tüütu ja kummaline eks ma googeldan edasi

  3. #143
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    On sul seal Starsis see "new tournaments take focus" märgitud või mitte?

  4. #144
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    probleem, peale igasuguseid update ja värke nii starsis kui ka TN enda omasi, ei tööta enam automaatne panustamise suuruse määramine. Viskab lauas poti suuruse numbri juures punase kasti, et Don't cover, aga mul ei ole seal midagi seda numbrit katmas. Proovisin erinevaid laua suuruseid ja ka ilma hudita. Ikka sama jama.

  5. #145
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    probleem, peale igasuguseid update ja värke nii starsis kui ka TN enda omasi, ei tööta enam automaatne panustamise suuruse määramine. Viskab lauas poti suuruse numbri juures punase kasti, et Don't cover, aga mul ei ole seal midagi seda numbrit katmas. Proovisin erinevaid laua suuruseid ja ka ilma hudita. Ikka sama jama.
    Proovi seda varianti.
    http://tnforums.tableninja.com/showp...2&postcount=29

  6. #146

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    mul on sng sensei nii ära näpitud eks
    ( Click to show/hide )

    ehk siis, ma tahan et ta hoiaks mul koguaeg ees 6 mängu, aga kaabakas hoiab tihtipeale 5 ja näitab currently registered arvuks 6, kuigi on regatud vaid viiele.
    kas mul on seadistatud midagi valesti või...?

  7. #147
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Kas teil on kah praegu Tableninja käimatõmbamisega probleem?
    Mul käivitades jookseb proge kokku. Mõtlesin, et installin siis uuesti aga tundub, et tableninja kodukas on kah maas. Samuti ei õnnestu läbi HEM-i koduka allalaadimist teostada kuna link läheb sellelesamale tableninja.com lehele.

  8. #148
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Kas teil on kah praegu Tableninja käimatõmbamisega probleem?
    Mul käivitades jookseb proge kokku. Mõtlesin, et installin siis uuesti aga tundub, et tableninja kodukas on kah maas. Samuti ei õnnestu läbi HEM-i koduka allalaadimist teostada kuna link läheb sellelesamale tableninja.com lehele.
    Praegu ei taha toimida jah.

  9. #149
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Selge. Tänud. Nüüd tean, et mina pole süüdi :)

  10. #150
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Ega keegi ei oska öelda kas Table Ninjas on võimalik panna ,et avaks BTN ja SB lt 2.5x automaatselt?

  11. #151
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Ega keegi ei oska öelda kas Table Ninjas on võimalik panna ,et avaks BTN ja SB lt 2.5x automaatselt?
    Ei ole võimalik. Stars ei luba sellist funktsionaalsust

  12. #152

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Heippa!
    Table Ninja SNG-openeri jamale võib leiduda imelik lahendus enne kui järgmine update selle korda ajab.

    If your currently playing .ee or .it and are having trouble with the Sensei rolling Stars back to the previous version should temporarily solve the problem.

    To revert PokerStars go to your stars install directory and open the "backup folder. By default this is in "C:\Program Files\Pokerstars\backup". Not everyone will have a backup directory, but if it exists you can revert to the previous version of Pokerstars until we release an update to TableNinja. Copy the files from the backup directory into the C:\Program Files\Pokerstars directory and then run the Pokerstars.exe directly from your PokerStars install directory (DO NOT USE YOUR DESKTOP SHORTCUT). This will allow you to temporarily run the old version of Stars.

  13. #153

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Saatsin paar meili, ühe igaks juhuks Pokerstarsi, teise Table Ninjasse. Tõenäoliselt minu meilidest sõltumata tehti Table Ninja update, millest ka ilusasti teavitati ja nüüdseks on probleem lahendatud.

  14. #154
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Lugu selline, et soovin TableNinja abil 2-table'ida. Mis pildil olevates seadetes mul valesti on pandud, et TableNinja avab ka näiteks kolmanda laua isegi kui 2 juba lahti on (võib-olla isegi rohkem, aga ma olen tavaliselt programmi peale kolmanda laua avamist välja lülitanud)? Tegin küll TabeNinja kodukal oleva õpetuse järgi, aga kusagil paistab ikka mingi viga sees olevat.

  15. #155
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Teab keegi või oskab mõne vettpidava teooria välja pakkuda, et miks TN-ga starsis klaviatuurilt fold vajutades on aegajalt nagu kerge delay sees ja käsklus tundub nagu ei jõuaks alati kohale? Samas hiirega klõpsates fold nupul käib klikk momentaalselt.

  16. #156
    Räme Fish Kasutaja Soulflyr avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    5

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    See delay kipub jah vahest mängu tulema, aga mitte nii, et segaks.
    Mul endal üldse selline süsteem, et multitablen Tableninja + Logitech Gamepad.
    Mugavam, kui kätt klaviatuuril ja hiirel hoida imo.

  17. #157

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Peale paari päeva tagust PokerStarsi update'i ei tööta Table Opener, jälle. Saatsin neile meili, jälle. Table Ninja tehniline tugi lubas oma update'i teha nii kiirelt kui võimalik, jälle.

    Btw, Soulflyr, kuidas selle Gamepadiga mängimine on? Kas on väga mugav ja kiire?

  18. #158
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Selline kala lambist tekkinud - waitinglisti laud kui ette hüppab ja kui ma selle laua acceptin, siis uus laud ei ilmu enam ette vaid visatakse suvaliselt teiste laudade taha kuskile.

  19. #159
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Panen kõik settingud paika sng sensei alt ja siis kui vajutan start tuleb ERROR: please login to Pokerstars(R) before starting sit-n-go opener. Sisse olen logitud, kasutan esimest korda, seega ei oska probleemi sisu isegi aimata.

    nvm: sain tööle
    Viimati muudetud WeThePeople poolt : 17.09.12 at 18:59

  20. #160

    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Panen kõik settingud paika sng sensei alt ja siis kui vajutan start tuleb ERROR: please login to Pokerstars(R) before starting sit-n-go opener. Sisse olen logitud, kasutan esimest korda, seega ei oska probleemi sisu isegi aimata.

    nvm: sain tööle
    Mis tegid siis, et ta tööle läks?

Lehekülg 8, kokku 11 EsimeneEsimene ... 678910 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES