Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 3, kokku 3
  1. #1
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Tervisenurk ja muud loomad

    nii
    mõtlesin, et annan oma panuse ka siia ja kellelgi on ikka kasu. Kustutan karmavõlga, et siiamaani siit ainult kasu olen saanud.

    Usun, et enamus hulludest grinderites on ennast arvuti taga istudes suht käes ära lasknud või laskmas ja, eriti mõjub tool kindlasti seljale, sest vaevalt kõigil mingi eriti kunn tool on, mis rühti hoiab ja kui selja p*rsse lased, siis on päris ebamugav nii vanaduses, kui su ülejäänud pokkerikarjääri ajal. Seega hoide selg korras. Endal parem olla, tervis parem ja tulemused ka paremad. Leidke see aeg korra kõhuli visata, kui te muidu sittagi ei tee. $$$$ in the longrun

    eellugu siis selline, et suht tänu sellle ja samale harjutusele sain selja nii korda, et nüüd jõusaalis olen täitsa korda ja tugevaks saanud. Mingi aasta grapplingu ( lukumaadluse) võistlustel sai üks tüüp mulle selga ja hakkas tegema RNC-d ( ehk rear naked chocke-i, ehk selja tagant kägistama ), aga kuna tal oli body-triangel peal ( üks keha haare ), siis igatahes ta ei kägistanud vaid tiris mu pead niipalju üles ja surus jalgadega, et tundisn, kuidas seljalülid tõmbusid kuidagi laiali ja läbi selja käis ilge valujutt, nagu oleks põlema läinud. Valutas ilgelt ja peale seda olid ka seljavalud, aga kuna see harjutus on meil trenni soojenduses sees, siis sellega oli kuidagi eriti hea ja hakkasin seda kogu aeg tegema, nii et tundisn, kuidas selg paika ragises ja hea värske oli olla. Isa sai ka selja sitaks paremaks sama harjutusega. Nüüd selg täiesti korras ja kangiga veel timminud, aga pokkeri sesside ajal teen ikak suht tihti, et hüppan teleka kõrvale, või kuhu juhtub maha ja teen mõned korrad. Hea värske olla, ja kaob selline kössis istumise tunne ära.

    http://www.youtube.com/watch?v=PhpSoI47sNw

    harjutus siis selline lihtne, aga ülitõhus. eestikeels kutsutakse vist kobraks. Niipalju videos valesti, et kui kangutab kuhugi poole, siis teiselt poolt laseb õla ilgelt üles tõusta, aga siis venitab paremini, kui proovid õla maas hoida. Kahtlane, kas alguses saad, aga kui juba üritad, siis venitad oluliselt rohkem!

    ja sama asi selili ka, aga seda ma ei viitsi kunagi teha, ei tunne nii palju mõju, kui teisega.

    http://www.youtube.com/watch?v=vk8nc...eature=related

    Esimese ajal hoian jalga käe juures suht kaua, et tunnen kuidas venitan. Pärast võib korra püsti vastukaaluks varbaid ka puudutada, nagu tavaline venitus ette, aga see suht mu oma impro. Teen nii, et enesetunne hea.

    Keegi ikka on, kes päris vaikselt sureb arvuti taga ja ei viitsi üldse liigutada, aga proovige. Ma ise ilma ei kannata kaua arvuti taga istuda vahel tõusen niisama püsti, kui ei saa arvuti tagan ära minna ja surun käsi otse üles taeva poole.


    Vb ei koti kedagi, aga ma usun, et see üks käsi mis sul mängimata jääb selle pärast, aga vähe rühti korras hoiad ja vere liikuma saad, tasub igatpidi ära.







  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Tervisenurk ja muud loomad

    ja selg oli mul suht v*ttus ikka, seega panen pea pakule, et kui keegi hull üle ei vääna, tuleb kasuks

  3. #3
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Tervisenurk ja muud loomad

    See vist oli mulle mõeldud ;D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES