Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 29 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 561
  1. #221
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas kuStom
    Kui blindid 0.05/0.10 , siis 4xBB + limperite arv + bb. siis 40 + (?) + 0.10

    ehk palju siis juurde panna ?
    Sõltub mitu limperit on ehk üks limper siis tõstad 40+10 ehk 5BB, kui 3 limperit ees, siis tõstad 7BB. Iga limperi kohta lisad 1 BB.

  2. #222

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Pokah artiklist

    Kui suur peaks olema tõste suurus, kui keegi pole veel tõstnud...

    Valemiks on: 4xBB + limperite_arv x BB
    BB = big blind;
    limperite_arv = mitu mängijat enne teid potti sisenes.


    Pakun selle valemi lihtsamat esitust:

    Kuna: 1) limpimine = 1BB poti panustamisega (e. "call")
    2) oluline on limperite_arv :)
    siis valem võiks olla selline:

    Tõste suurus = (limperite_arv + 4) x BB

    Näide:
    Kolm limpijat $0.1 BB mängus: Tõste suurus = (3+4) x $0.1 = 7 x $0.1 =$0.7

    Edu kõigile ja eelkõige mulle! :D

  3. #223
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    vaevalt sellest valemist arusaamisega kellegil raskusi on.

  4. #224
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Sinuni folditud, siis raise:
    UTG: 22+, AK, AQs
    UTG1: 22+, AK, AQs
    UTG2: 22+, AQ+, AJs+
    MP1: 22+, AJ+, QKs
    MP2: 22+, AJ+, QK, ATs, KJs
    MP3: 22+, AT+, QK, KJ, QJs, A8s+
    CO: 22+, A2s+, A9+, QK, KJ, QJ, 89s+, 9Js+
    BTN: 22+, A2+, 67s+, 79s+, Any broadway (JT, JQ, JK, QK, TK)
    SB: 22+, A2+, kõik connectorid, mis suuremad kui 6 (ka 1 gapperid), Any broadway ja K7+
    BB: --

    Kui ees on 1 limper siis:
    UTG-MP3: Täpselt samad käed, kui kõik folditud aga igaks juhuks lisan ikka.
    UTG: 22+, AK, AQs
    UTG1: 22+, AK, AQs
    UTG2: 22+, AQ+, AJs+
    MP1: 22+, AJ+, QKs
    MP2: 22+, AJ+, QK, ATs, KJs
    MP3: 22+, AT+, QK, KJ, QJs, A8s+
    CO: 22+, A8s+, A9+, QK, KJ, QJ, 89s+, 9Js+
    BTN: 22+, A8s+, A9+, 78s+, 79s+, Any broadway
    SB: 77+, AJ+; JA COMPLETED: 22-66, A8s+, T9s+, QK, QJ, KJ. TEISED FOLD!
    BB: 77+, AJ+. Ülejäänud käed CHECK!
    Ei saanud päris täpselt aru, et sinu folditud, UTG positsioonis olen? Keegi ei saa ennem mind foldidagi. Aga jäin mõtlema selle peale et kõik utg ja mp positsioonidelt raise 22+ ga? Ise küll ei reisiks esimesest positsioonist kahe või kolme poketiga. Ja samamoodi kui ma oleks utg1-s ja üks limper ees on siis ei kukuks ka utg1-s kahe poketiga reisima. ;D
    Või ma olen vähe tabelist valesti aru saanud?:D

  5. #225

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    2+2 oli pikk arutelu sellel teemal ja early pos. alla 66 ei soovitatud tõsta. Pidi pikas perspektiivis kahjumit näitama.

  6. #226
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    2+2 oli pikk arutelu sellel teemal ja early pos. alla 66 ei soovitatud tõsta. Pidi pikas perspektiivis kahjumit näitama.
    Nojah. Aga jutt käis ka veel NL10-st. Eriti kui veel algaja olla ning raha vähe siis ma arvan küll, et väiksed poketid varajases positsioonis kohe foldi. Või siis limbiks, aga miks tabelis raise öeldud on üldse?
    Kuskil hilises positsioon raiseks vast kõrgemate poketitega 66+ ilmselt.

  7. #227

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Madalas limiidis just hea, kuna reraisetakse vähe ja ainult QQ+, AK. Kui sul on poket ja flopist saad seti, siis makstakse ilusasti kinni slowplaytud QQ KK AA poolt.

  8. #228
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Madalas limiidis just hea, kuna reraisetakse vähe ja ainult QQ+, AK. Kui sul on poket ja flopist saad seti, siis makstakse ilusasti kinni slowplaytud QQ KK AA poolt.
    Seda kindlasti. Aga kas siis targem näiteks varajastes positsioonides limpida poleks mõtekam 2-6 poketiga? Et kui pärast sind keegi raiseb siis teada, et tal hea käsi ning siis võib flopi ära vaadata, et äkki saaks setile pihta.
    Tabel nagu näitab, et raiset igast positsioonist iga poketiga. Reraiset ju madal poket ei kannata callida enam..
    Muidu on hea tabel, aga ei saanud aru jah miks igast positsioonist madala poketiga peaks raisema. :)

  9. #229

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    No early position calli ja hilisem raise. easy fm

  10. #230

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Põhimõtteliselt kui sa limbid ja siis callid raise, siis ei ole sind eriti raske pocketi peale panna ja suurt potti sinuga ei mängita.

  11. #231
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Aga tekkis sellline küsimus, et kas on oodata juhtkirja ka postflop mängu kohta ? Nüüd kui preflop range järgi mängitud sai,siis oli kõik suhteliselt tiptop, aga postflop .... mnjah, ei komentaari :)

  12. #232

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    NL10-s võid varajaselt positsioonilt igat pocketit mängida (raise ma mõtlen), sest flopi näed sa enamikel juhtudel odavalt ära. Open-limpida madalate paaridega ei tohiks, sest annad mõtlevale vastasele liiga palju infot ära. NL20-s on juba teine teema. Seal ei tasu enam madalaid paare varajastel positsioonidel mängida.

  13. #233
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    NL20-s on juba teine teema. Seal ei tasu enam madalaid paare varajastel positsioonidel mängida.
    üldse ei mängi?

  14. #234
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    NL10-s võid varajaselt positsioonilt igat pocketit mängida (raise ma mõtlen), sest flopi näed sa enamikel juhtudel odavalt ära. Open-limpida madalate paaridega ei tohiks, sest annad mõtlevale vastasele liiga palju infot ära. NL20-s on juba teine teema. Seal ei tasu enam madalaid paare varajastel positsioonidel mängida.
    Mis mõttes? Mida limiit edasi, seda õigem on agressiivselt paare mängida. Ei ole see ainult nl10 pärusmaa.
    Samamoodi raisege esimesena oma väikseid pocketeid ka nl20, nl50 jne. Kui ees limbitud, siis samamoodi valige samamoodi, mis parem sel hetkel, kas call või raise. Me ei saa limiidist edasi liikudes nitimaks tõmmata, vastupidi peame just range avardama, sest mängutunnetus paraneb ning peame tegema paremaid otsuseid :).

  15. #235

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Minu mäletamist mööda on ütles ka Nolan, et PP 66- pole kasulik varajastel positsioonidel mängida, sest see ei tooda kasumit. NL10 on preflop piisavalt passiivne. NL20+ on mäng märgatavalt agressiivsem ja seetõttu oled sunnitud oma PP preflop tunduvalt sagedamini ületõstete peale foldima. Eks ta oleneb suuresti ka lauas olevatest mängijatest...


  16. #236

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Minu mäletamist mööda on ütles ka Nolan, et PP 66- pole kasulik varajastel positsioonidel mängida, sest see ei tooda kasumit. NL10 on preflop piisavalt passiivne. NL20+ on mäng märgatavalt agressiivsem ja seetõttu oled sunnitud oma PP preflop tunduvalt sagedamini ületõstete peale foldima. Eks ta oleneb suuresti ka lauas olevatest mängijatest...

    Ma usun, et sa oled millestki valestia aru saanud. ;D NL10l ja NL20l ka nii suurt vahet ei ole nagu sa räägid.

  17. #237
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Minu mäletamist mööda on ütles ka Nolan, et PP 66- pole kasulik varajastel positsioonidel mängida, sest see ei tooda kasumit. NL10 on preflop piisavalt passiivne. NL20+ on mäng märgatavalt agressiivsem ja seetõttu oled sunnitud oma PP preflop tunduvalt sagedamini ületõstete peale foldima. Eks ta oleneb suuresti ka lauas olevatest mängijatest...

    Igasugused paarid on võimsad relvad, misiganes positsioonis te ka ei ole, kui neid osata mängida. Minul on UTG pealt alates kõik paarid plussi ja toodavad kasumit, olen korduvalt kontrollinud.

    Kui hakata mõtlema, et tihti tõstetakse preflop ja oled sunnitud foldima, siis miks just alates 66+, siis juba pigem mängiksin varajastelt positsioonidelt alles 10 10+.


  18. #238

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Strateegia katsetuse tulemused sellised, et esimese nädalaga kasvatasin Starsis bankrolli ilusti 45usd-lt 170ni, mängides NL10 korraga 4-5 laual. Nüüd aga juba 4-5 päeva järjest tulemuseks null või mõningane miinus, br kahanenud 130 peale.
    Ja aru ma ei saa, mis muutunud on või mida ma teisiti teen. Mängitud käte arv iga päev ca 1000...

    Tegelikult tunnen puudust real life loengutest või koolitusest, netis võib end küll segaseks lugeda, aga ilmselt mul püsivust selleks natuke vähe.



  19. #239
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Nufik
    Strateegia katsetuse tulemused sellised, et esimese nädalaga kasvatasin Starsis bankrolli ilusti 45usd-lt 170ni, mängides NL10 korraga 4-5 laual. Nüüd aga juba 4-5 päeva järjest tulemuseks null või mõningane miinus, br kahanenud 130 peale.
    Ja aru ma ei saa, mis muutunud on või mida ma teisiti teen. Mängitud käte arv iga päev ca 1000...

    Tegelikult tunnen puudust real life loengutest või koolitusest, netis võib end küll segaseks lugeda, aga ilmselt mul püsivust selleks natuke vähe.


    Sa ei pruukinud midagi üldse teisiti teha, sest 4000 käe jooksul võib kõike juhtuda ja tulemusi ei saa väga tõsiselt võtta.

  20. #240
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Minu mäletamist mööda on ütles ka Nolan, et PP 66- pole kasulik varajastel positsioonidel mängida, sest see ei tooda kasumit. NL10 on preflop piisavalt passiivne. NL20+ on mäng märgatavalt agressiivsem ja seetõttu oled sunnitud oma PP preflop tunduvalt sagedamini ületõstete peale foldima. Eks ta oleneb suuresti ka lauas olevatest mängijatest...
    UTG-lt 22 raisemine on enamus mängijatel KAUSMLIKUM, kui sellega buttonilt 100BB juures callida.

Lehekülg 12, kokku 29 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES