Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 29 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 561
  1. #241

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Ranka tänks sulle selle preflopi õpetuse eest :D
    sain oma esimesed 10 euri niisama tänu sellele..
    Aga no suht jäin kohe ilma ka.. Tegelikult ma ei teinud ju midagi valesti
    kui ma olin MP3 kätte tuli 6/6 Raise 0.16
    1 vend tuli kaasa
    Flop K/3/K .. tegin cbet .. tegelane tuli kaasa
    turn 6.. ALL IN .. tuli kaasa
    river K.. ja kutt võitis KKKK .. ebanormaalne :D ??? või lihtsalt hea õnn

  2. #242
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Juhus, järgmised 45 korda võidad samas situatsioonis ja seda K-d ei kuku riverisse :).

  3. #243

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    ma räägin.. algaja õnn (Y)
    See mäng ikka ei ole vist mulle mõeldud..
    CO positsioonilt A 5 väike bettimine. 1 vend tuli jälle kaasa..
    flop A 2 10 .. niisiis parim paar ja masti tõmme ALL in.. tegelane Callis
    turn 10
    river 10

    Ja jälle full hausega nelikult kotti..

  4. #244

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Väga hea artikkel algajale nagu mulle.Lugesin korralikult läbi ja tegin selgeks. Kohe oli ka tulemusi näha.
    3 päeva olen mänginud NL 0,02/0,04 ja 30euri plussis (Unibetis).

  5. #245
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Meeldiv kuulda ja loodame, et see võit on alles jäämäe tipp.

  6. #246

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Huvitav kas nüüd lihtsalt 'jopanud' või äkki see strateegia toimibki nii stabiilselt. Mänginud starsis NL10-s selle järgi nüüd tänaseks ca 20 mängupäeva, 500-1000 kätt päevas, 45 dollarilisest br-st saanud 286. On olnud üksikuid null ja miinuspäevi, aga enamikel kordadel ilus pluss. Suurimad kaotuskäed on tulnud eranditult olukordadest, kus olen flopanud kolmiku ja vastas(t)ega re-raiseninud all-ini ja vastane on hittinud siis misiganes parema käe kui mul, enamasti rea või masti. Samas see ilmselt pole piisavaks argumendiks rea või mastitõmbe laual oleku korral siiski foldimiseks...
    Või mis!?



  7. #247
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tere tulemast võitjate sekka! :)

    Proovi veel mängida ning $400 bankrolli juures võid juba hakata vaikselt 25NL proovima.

  8. #248

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Jup, eesmärk see ongi, ise mõtlesin Nl25 peale kolida @500usd.

  9. #249
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Nufik
    Jup, eesmärk see ongi, ise mõtlesin Nl25 peale kolida @500usd.
    Sa võid proovida juba varem aga siis pane kindlad eesmärgid. Ala, et sul $400 bankroll ja kolid tagasi 10NL, kui sa peaks kaotama $50 või rohkem. See muidugi eeldab väga head distspliini, et kui sul see lagi käes, et bankroll $350 peal, siis ka paned lauad kinni, ei oota enam blinde ka ning mängid jälle 10NL niikaua, kui oled tagasi $400 juures ja kordad tsüklit.

    EDIT:
    50NL+ juures siis ära enne shotte kunagi võta, kui vähemalt 20 buy-ini jagu pappi. LOL, ma ise omal ajal mängisin 100NL, kui oli pea 200BI arvel ning 200NL-is käisin väga-väga harva :P Aga kahjuks too oli kaudne roll ja pidin seda välja cashima ning seetõttu ei saanud ka üles liikuda.

  10. #250
    Õpihimuline Mängur Kasutaja bubba avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    434

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Niuke küsimus tekkis, et seal antud tabelis Kui ees on 1 limper siis: ...... Nende kätega tuleb raise jah. Loodan et valesti aru ei saanud. Ja lisaks veel, et mida tähendab: JA COMPLETED: 22-66

  11. #251

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas -andres-


    Completemine tähendab, et sul SBna juba pool blindi sisse pandud, ehk callid teise pool blindi veel, completed oma blindi.

  12. #252

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Mul ongi tegelikult küsimus suurele ringile, et kas NL10'st edasi liikumine on niiöelda loomulik kui NL10 oled beatinud. Et minna NL25 peab muidugi olema korralik BR aga oskab keegi mingeid linke/õpetussõnu jagada just sellele limiidile? Seal on kidnlasti nüansse mida mängu juures muuta kui oled koguaeg harjunud NL10 taguma.

  13. #253
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 251

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    Mul ongi tegelikult küsimus suurele ringile, et kas NL10'st edasi liikumine on niiöelda loomulik kui NL10 oled beatinud. Et minna NL25 peab muidugi olema korralik BR aga oskab keegi mingeid linke/õpetussõnu jagada just sellele limiidile? Seal on kidnlasti nüansse mida mängu juures muuta kui oled koguaeg harjunud NL10 taguma.
    Kõik on sama, ainult rohkem $1 chipse hakkad nägema :D

  14. #254
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    Mul ongi tegelikult küsimus suurele ringile, et kas NL10'st edasi liikumine on niiöelda loomulik kui NL10 oled beatinud. Et minna NL25 peab muidugi olema korralik BR aga oskab keegi mingeid linke/õpetussõnu jagada just sellele limiidile? Seal on kidnlasti nüansse mida mängu juures muuta kui oled koguaeg harjunud NL10 taguma.
    Ma usun, et kui Sa NL-10t ilusti biidid, siis Sul tasuks NL-25s samamoodi edasi mängida. See vahe ei ole nüüd nii väga suur.

  15. #255
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Cod kunagi 6petas mulle taolise tabeli kasutamist.Aga aja m88dudes ma muutusin tagasi fishiseks kuna ei suutnud foldida neid k2si lihtsalt preflop.haige gamblemis isu oli lauas lihtsalt koguaeg.
    Aga nyyd kuul6pus hakkan uuesti starsis m2ngima ja luban,et see ranka artikkel on juba nädalavahetuseks mul seinakülge pandud knopkadega nagu viis kopikat :).Tõsiselt abistav on see artikkel ikka tänud.

    Ja obv hakkan seal full ring nitiks,et harjuks ära selle süsteemiga varakult kuna 6maxis on vaja kiiremini otsustada ja ma reaalselt ei viici ainult yhes lauas korraga m2ngida.4-6 lauda alguses full ringis vahtida seda tabelit koguaeg on okay,et see kuluks mulle pealuu sisse.Eesmärk olekski peast neid asju panna.

  16. #256

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    mida rohkem laudu, seda kergem on tabelit järgida, kuna häid käsi tuleb piisavalt.

  17. #257

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    On keegin selle tabeli järgi ka mänginud? Kui jah siis millised on tulemused? Mina näiteks olen siiani vältinud madalate paaridega mängimist (22-99) kas see on viga?

  18. #258
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Siit foorumist on paljud selle tabeliga alustanud ja micro limiitides see tabel kindlasti ka toimib.
    Kindlasti hakka väikseid paare ka mängima, selline teguviis avardab su ranget ning enamjaolt on kõik paarid ka kasumlikud mängida.

  19. #259

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Ei ole küll selle tabeli järgi kunagi mänginud, aga 22-99 on ikka kindlasti kasumlik mängida.
    Minul on need kaardid tootnud 24% kogu kasumist.

  20. #260

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Hea töö, Ranka. Tabel kindlasti minule kui algajale parimaks paarimeheks. Varsti annan teada ka kuidas pokkerilaudades asjad sujuvad ja/või kuidas mingitel asjaoludel ei suju.

Lehekülg 13, kokku 29 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES