Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 29 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 561
  1. #301
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Mängi niipalju laudu kui endal mugav on ja mängida jõuad.

  2. #302

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas noname
    Selge.
    Nii ma olengi teinud.Lihtsalt callijaid on väga vähe.

    Aga kui juba seda küsisin,siis küsiks seda ka,et Kas NL2 mängides 10.lauda algajale (Päris esimest päeva ei mängi pokkerit*) on piisav/liiga palju?

    Ehk siis tegin ka proovi,natuke kiire oli aga üldiselt sain hakkama,ainuke probleem oli see,et mõnikord ei mäletanud palju ma bettisin.(Ehk siis paar korda tegin sellise "vea",et algul betisin rohkem ja pärast vähem).Ja PokkerStarsis ei näita ka palju viimati bettisin!

    10 lauda on algajale meeletult palju. Pane alustuseks 2 lauda, tee palju note ja jälgi mis laudades toimub, arene. Pole mõtet rakeback proks hakata nl2's ; )

  3. #303
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mis kahtlane? See on ju SB stealing range, kui sinuni folditud ja range on:
    22+, A2+, 67+, 68+, JT, JQ, JK, QK, QJ, K7+ ja see peaks olema kohati isegi loosem.
    BB callib/floatib liiga palju.. raske on mingit K7 OOP mängida imo.

  4. #304
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Mul tuleb vesi silma, kui pean PF reraise peale JJ käest viskama. 2x 20 minuti jooksul :D

  5. #305
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    BB callib/floatib liiga palju.. raske on mingit K7 OOP mängida imo.
    Minu raamatus nad seda ei tee.

  6. #306

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Minu raamatus nad seda ei tee.
    hea raamat?

  7. #307
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas sada

    hea raamat?
    Ma ei tea maitse asi, lugeda nagu eriti midagi ei ole aga suured tähed ja pildid suht vägevad. Pildid veel osad värvilised.

  8. #308

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng



    sai katsetatud ranka artikli järgi preflop mängu veits. viimase 20 päeva graph, 18-22 lauda tavaliselt. pildi all olevad statid ootavad kriitikat...

  9. #309
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    krt kuidas see non-showdown joon nii ilusti nullis on sul?

    kuidas selle langemist takistada....siin oli kunagi mingi artikel ka aga ei leia seda enam :-\

    E: wtf....ja nüüd vaatan et see on NL2.....

    ja ainult ranka tabeli järgi mängid?

  10. #310

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    esimesed 6k kätt on 100% lissalt robotit pandud, edasi umbes 95% täpsusega. non showdown joon suht nullis sest peale floppi olen suht Agressive style.

  11. #311
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Mis nendest statsidest siin ikka vaadata, näha ju et joon liigub ilusti ülesse, võta nüüd uus limiit ette muidu oled liiga kauaks juba sinna jäänud :P

  12. #312
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    mis on muidu üldine arvamus, kui kõrgest limiidist alates oleks parem mängida 3x PF raise 4x asemel? või oleneb see igast mängijast individuaalselt? keegi starsis on näinud NL1000 4x tõstjaid :o?

  13. #313
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas chrosmos
    mis on muidu üldine arvamus, kui kõrgest limiidist alates oleks parem mängida 3x PF raise 4x asemel? või oleneb see igast mängijast individuaalselt? keegi starsis on näinud NL1000 4x tõstjaid :o?
    Isiklikult arvan, et viimane limiit 4x mängimiseks oleks NL100. Kõige parema Starsi nl100 mängija jrockhafil on suure volüümi juures korralik winrate ja avab ka alati 4x ja seda isegi blinde stealides, kuigi mängib LAG tüüpi mängu rohkem.

    http://www.pokertableratings.com/sta...earch/jrockhaf

    Micro grinderid peaks kidlalt avama vähemalt 4x, sest nii saab oma kätelt rohkem valuet fishises keskonnas.

    NL200+ 4x peaks hakkama kaotama juba valuet mingil määral, sest mäng on agressiivsem, 3betid ja squeezid käivad tihti.


  14. #314
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas chrosmos
    mis on muidu üldine arvamus, kui kõrgest limiidist alates oleks parem mängida 3x PF raise 4x asemel? või oleneb see igast mängijast individuaalselt? keegi starsis on näinud NL1000 4x tõstjaid :o?
    3BB alati parem. Naljakas on see, et jutt mida rääkisin 3 kuud tagasi tundub nüüd täiesti valena :) See vist tähendab, et mu mängu arengus on olnud progress???

  15. #315

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Alustasin ka täna ranka preflopi järgi mängimist. Algus läks lõbusalt, a la 20minutiga oli 10$ kasumit, kui siis tegin paar lollust ja olin seal tagasi, kust alustasin. Homme uus päev ja teen ühe korraliku 2-3h sessi 6-9 lauaga ja vaatan mis asjast välja tuleb. Eesmärk oleks kokku saada 150$ ja siis hankida endale poker tracker ja siis edasi oleks kõvasti parem mängida. ;D

  16. #316

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas kureko1
    Alustasin ka täna ranka preflopi järgi mängimist. Algus läks lõbusalt, a la 20minutiga oli 10$ kasumit, kui siis tegin paar lollust ja olin seal tagasi, kust alustasin. Homme uus päev ja teen ühe korraliku 2-3h sessi 6-9 lauaga ja vaatan mis asjast välja tuleb. Eesmärk oleks kokku saada 150$ ja siis hankida endale poker tracker ja siis edasi oleks kõvasti parem mängida. ;D
    Kas holdemmanager mitte odavam ja parem ei ole?

  17. #317
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Oled sa mõlemat kasutanud Marek? Tundub et ei. Mille poolest parem?

  18. #318

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas kureko1
    Alustasin ka täna ranka preflopi järgi mängimist. Algus läks lõbusalt, a la 20minutiga oli 10$ kasumit, kui siis tegin paar lollust ja olin seal tagasi, kust alustasin. Homme uus päev ja teen ühe korraliku 2-3h sessi 6-9 lauaga ja vaatan mis asjast välja tuleb. Eesmärk oleks kokku saada 150$ ja siis hankida endale poker tracker ja siis edasi oleks kõvasti parem mängida. ;D
    Nii see ongi, et heade kaartidega tuleb võite ilusti ... aga trikk on juba selles, kuidas võidetud raha 2x rohkem mitte maha mängida :) Kui oskad kaotustest hoiduda ja võte taskus hoida siis on kõik OK :D

    PT3 võid kohe praegu peale panna ja peaksidki seda tegema ASAP. Võtab niikuinii aega, et sellest aru saada, õigesti kõik seadistada ja ka reaalselt seda mängus kasutama hakata. 60 päeva on tasuta trial anyway - siis saad ostu otsustada.

  19. #319

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Oled sa mõlemat kasutanud Marek? Tundub et ei. Mille poolest parem?
    Olen aga vanemat versiooni ning too imes, kui uurida 2p2 foorumit siis seal väidetakse, et uus riliiis pidi stabiilsem olema niiet pole vist hullu kui PT hankida.

  20. #320
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Oled sa mõlemat kasutanud Marek? Tundub et ei. Mille poolest parem?
    Mina olen mõlemat kasutanud ja HEM tundub kuidagi parem, loogilisem ja kiirem.

Lehekülg 16, kokku 29 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES