Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 29 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 561
  1. #321
    Räme Fish
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Audru
    Postitusi
    22

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Nii printisin kas siis Ranka tabeli välja ja eks näis kas toob mulle edu :D

  2. #322
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas maarits
    Nii printisin kas siis Ranka tabeli välja ja eks näis kas toob mulle edu :D
    Teistel on toonud. Miks sa arvad, et sa eriline oled :P

  3. #323
    Räme Fish
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Audru
    Postitusi
    22

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Ei tea :D eks ma annan millagilteada kuidas läks.

  4. #324

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Kui esimest korda seda kasutasin, siis läks peris hästi. Mängisin ful ringi, samas vanast ajast tuli 6 max nostalgia ja läks suht normaalselt. Üritasin kuidagi sama taktikat kasutada, aga lõpuks läks väga läbuks ja miinused hakkasid tulema. Nüüd võtsin tabeli uuesti ette ja mängin full ringis täpselt selle järgi, kuigi vahest läheb flopil ja turnil liialt fishimiseks. Tõmbasin ka HEM'i ja mingi x conbverteriga sain pkr.com history HEMi. Selgusid ka suurimad ämbrisse astumised, nimelt AK oli see millega kõige rohkem raha olen kaotanud. Ilmselt vaatasin seda pre flopis kui mingit imekombinatsiooni. Mõtetud raised, betid ja reraised. Pkr muidugi suht aeglane, aga siin käib palju rumalaid inimesi, kes tglt on super vaimustuses sellisest interfacest. Kui full tilti konto tegin siis oli ikka alguses jube raske harjuda. Pkr rake muidugi sööb kasumit ka korralikult. Vahest ise teenid vähem kui pkr. Nende punnidega pole ka muffigi teha, ainult mingi umbluu freerollerid kus 1000 näljast tuleb 50-250 taala taga ajama. Eks kunagi postitan ka graafiku.

    Kas antud tabelit saaks ka kohandada 6-maxile. Ma ise mõtlesin, et kui lihtsalt UTG ja MP võtta yhe nime alla, siis tulebki 6 postisiooni ju. Tegin endale mingi tabeli selle põhjal, aga pole veel testinud korralikult. Ilmselt on 6 maxi puhul ka põhimõõtes juba, et mäng on kiirem ja agressiivsem?!

  5. #325
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    6maxi jaoks võta 3 esimest positsiooni ära ja mitme käe peale sul see AK miinuses on?

  6. #326

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    kokku 2,5k kätt

    suurimad väljaminekud

    TT, 10 kätt -8$
    AKs, 8, -4,5 $
    AQs, 5, -2$

    Olen tõmbanud mängu koomale ja AKga nii uljalt enam ei mängi ja viimases 1k käes on asi paremaks läinud. Samas ma saan aru, et 2,5k pole mingi statistika. Need on Full Tiltis mängitud käed.

    Paneks graafiku ja statsid ka yles kui vaid teaks kuidas pildi otse postitusse saab. Linkimine kuidagi tyytu tundub.

  7. #327

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    2,5k kätt ei näita veel midagi IMO... ei võtaks sellist samplet veel tõsiselt.

  8. #328
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Mees teab mida räägib....

    Ja lase 10x nii palju siis on pilt õigem juba!

  9. #329

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Üks küsimus,ei puutu küll otse tabelisse aga siiski.
    Miks on vale prf suuri taskupaare slowlayda? Nagu olen aru saanud, siis raha teenitakse pokkeris vastaste eksimustelt tõenäosusteooria vastu, Ehk siis olukordades kus mängitakse kaasa olles taga ja lootes et ikkagi joppab. Seega AA prf oled sa ju alati ees? miks siis tõstmisega vastased välja suruda?

  10. #330
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    eesmärk ei ole mitte tõstmisega vastased välja suruda vaid leida selline tõste mis annaks nt sinu AA piisavalt palju valuet samas piisavalt tugeva käega vastaseid mitte potist välja jättes...
    panen siia ühe valesti mängitud käe ka siis saad aru miks peab korralikult tõstma!

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (7 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button ($4.40)
    SB ($5)
    BB ($4.95)
    UTG ($1.05)
    MP1 ($4.83)
    MP2 ($8.68)
    Hero (CO) ($5)

    Preflop: Hero is CO with A, A
    3 folds, Hero bets $0.10, Button calls $0.10, 1 fold, BB calls $0.05

    Flop: ($0.32) 2, 9, 6 (3 players)
    BB bets $0.32, Hero raises to $1.28, 1 fold, BB raises to $4.85 (All-In), Hero calls $3.57

    Sellisel flopil AA maha muidu ei viska, kuna ma ei tõstnud PF suurelt (põhjus: vastased olid sellised kes foldisid alati 3-4xBB tõstele PF), siis sain calli oluliselt nõrgemalt poketilt ja vastane hitis kolmiku!

    seega!....alati tuleb tõsta korralikult!

    Turn: ($10.02) Q (2 players, 1 all-in)



    River: ($10.02) 10 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $10.02 | Rake: $0.66
    Main pot: $10.02 between BB and Hero, won by BB

    Results:
    BB had 9, 9 (three of a kind, nines).
    Hero had A, A (one pair, Aces).
    Outcome: BB won $9.36

  11. #331
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas rmartin
    Üks küsimus,ei puutu küll otse tabelisse aga siiski.
    Miks on vale prf suuri taskupaare slowlayda? Nagu olen aru saanud, siis raha teenitakse pokkeris vastaste eksimustelt tõenäosusteooria vastu, Ehk siis olukordades kus mängitakse kaasa olles taga ja lootes et ikkagi joppab. Seega AA prf oled sa ju alati ees? miks siis tõstmisega vastased välja suruda?
    Sa ju tahad, et vastased pre-flop ka vigu teeksid. Üldiselt tuleb rahad sisse saada ees olles. Teine suur põhjus on see, et kui sa ei raise tuleb multyway pot ja sa nagunii ei oska seda mängida.

  12. #332

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    muidugi tahan, et vastane lõpuni vigu teeks,. Ja saan ka aru, et kui prf saad suure raha AA sisse siis töö tehtud ja võid rahuliku südamega suitsu minna tegema.

    aga selles kõikeseletavas pikas perspektiivis kumb ikkagi toodab?:

    1. Paned prf AA 4xbb + misiganes ja vähemalt pooltel juhtudel on kõigil fold. Kui call siis enamasti cbetile tuleb fold. Kui ei tule siis tõenäoliselt vastas draw mis nii mõnigi kord ka kokku tuleb.(ja siis saab taas foorumist lugeda tra kuidas ükski käsi ei pea, teen küll ABC mängu aga kogu aeg panevad dongid näkku)

    2. Limbid oma AAga vaikselt multiway potis kaasa ja vastavalt olukorrale siis turnil/riveril tõstad.

    Mul ei ole hemi ja vist ei oskaks ka välja filtreerida aga kui tihti keskmiselt on võimalik AAga kogu stack lauale saada ja kui tihti all ini peale maha visatakse? + kui tihti saa all in olukorras ikkagi lohku saad?


  13. #333
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    389

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    1. Limbitud potis on äärmiselt keeruline kõiki rahasid sisse saada+ sa never ever ei tea kus sa asud. Aga sa limbi üks 100x oma AA-d ja vaata mitu hulgumist sa bad beat foorumisse selle aja jooksul teed. Ahjaa veel, kasuta pokkerikalkulaatorit ja pane oma AA vasta multiways suvalised käed, ntx 74s, 95 jne. Sis näed kuidas su pre-flop equity kokku kuivab.

  14. #334
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Loe seda teemat siin. Esimene boldis lause on kokkuvõte, põhjalikum vastus tekstis. http://forumserver.twoplustwo.com/78...etting-436868/

  15. #335
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Olen seda foorumit kaua jälginud. Täna võtsin ennast kätte ja tegin ka konto ära.
    Reedel kannan Tilti raha ja hakkan Ranka tabelit kasutama. Eks näis, kuidas mul läheb:)

  16. #336

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer
    Olen seda foorumit kaua jälginud. Täna võtsin ennast kätte ja tegin ka konto ära.
    Reedel kannan Tilti raha ja hakkan Ranka tabelit kasutama. Eks näis, kuidas mul läheb:)
    Tere. Tildi konto on ikka rakebackiga?

  17. #337
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tere.
    Veel ei ole kontot teinud, kuna ei ole suutnud ära otsustada, millise rakebacki pakkuja jaoks ennast maha müüa. Ehk oskad soovitada?:)

  18. #338

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    nii, ranka tabel seinal olemas, vaatame kuidas läheb :)

  19. #339
    Õpihimuline Mängur Kasutaja bubba avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    434

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    vabandust, kui juba enne räägitud sellest, aga mis VPIP ja PFR selle tabeli järgi mängides võiks orienteeruvalt tulla?

  20. #340
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    13/10 umbes

Lehekülg 17, kokku 29 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES