Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 29 EsimeneEsimene ... 8161718192028 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 561
  1. #341

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    -siin oli random möla-
    rakeback.pokkeriprod.com on ka olemas,siin eestlastele kiireim teenindus ja laiad võimalused, võimalik ka personaalne lähenemine.

  2. #342
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    wow mis fail, teen korda siin

  3. #343

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Nonii, BR on antud hetkel 80$, teen nüüd mõne tunnise sessi ranka tabeli järgi nii umbes 9 lauaga ja panen siia siis pärast graafiku ja statsid.

  4. #344

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Ranka, sul kirjas, et kui ees on raise siis calli 22-TT. Minu küsimus, et kuidas siin selle tegevusega kasumit tuleb? Kui callid ja oled flopis 1-2 vastasega siis saad kohe cbeti sappa ja tavaliselt fold (kui muidugi setti ei hittinud sel u 1 korral 10st.) IMO seti hittimine sel 1 korral ei maksa kinni neid teisi 9 korda, kui ei hittinud.

    Või oskad soovitada mingit edasist võiduvõimalust flopis setti mitte-hittides? Mina praegu foldin eesolevad standardraised sest kaotan rohkem callides. Minraised saab veel kohati üle raiseda kuna nad foldivad väga tihti oma minraise ära re-raise nähes.

    Ehk siis kuidas käituda kui callisid 22 käega raise ja ei hittinud? Tänud!


  5. #345
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Kasuta googlet sõnaga: "setmine" ja "implied odds". Vihjeks võin öelda, et 100BB stäkkidega standard raise korral on setmine pokkeris kõige lihtsam ja väga kasumlik mäng.

  6. #346

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Kas see 1 hititud set 10st maksab keskmiselt kinni ülejäänud 9 kaotust (kui arvestada keskmiseks kaotuseks mängu kohta 4,5BB) ? KUI õnnestub saada set ja villain samas midagi setminingus ei hiti (või tal käes näiteks AQ/AJ vms ning flopis ei tule midagi kokku) siis ei oskagi eriti potti suuremaks meelitada, kui vaid tema Cbet kätte saada. Mis oleks parim käitumine selles olukorras, et max value kätte saada?

    Ma ei väida, et see kahjumlik kindlasti on aga lihtslat küsimus põhjuste ja tagamaade kohta (olen juba selline **** kes tahab aru ka saada misk midagi teeb mingis olukorras) :)

  7. #347
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    oleneb vastasest ju.
    kui on nt agro, siis las võid callida cbeti ja turni raiseda

  8. #348

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Väga tihti annab villain alla kohe kui ei hiti ja ei tee ka cbetti. Teinekord teeb cbeti ja edasi c/f. Turnil (ja riveril) temalt valuet saada ongi juba haruldasem. Mida statistika näitab selle kasumlikkuse kohta? On kellegil korralikku samplet analüüsida?

  9. #349

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    No igatahes hemiga filtreerides preflop pocketpaire on need KÕIK alates 22-AA suurelt plussis. Tuletan meelde et setti hitime ühel juhul 9-st ehk 8:1, mitte 10-st. Ja arvestades, et pocketpairid 88+ on sobiva flopi korral igati mängitavad ka ilma setti hittimata, siis on ok, kui panustad iga pocketpairiga potti.

  10. #350

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker
    Väga tihti annab villain alla kohe kui ei hiti ja ei tee ka cbetti. Teinekord teeb cbeti ja edasi c/f. Turnil (ja riveril) temalt valuet saada ongi juba haruldasem. Mida statistika näitab selle kasumlikkuse kohta? On kellegil korralikku samplet analüüsida?


    Reeglid cbetivad reeglina mingi 60-80%. Kust võtad tõestuse enda väitele "väga tihti annab villain alla kohe kui ei hiti ja ei tee ka cbeti". Seda parem meile, teeme beti ja saame ise poti = moneyz. Kui hitib ja ei ole nõus foldima = moneyz.

    I don't see the problem.

  11. #351

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Mul on küsimus KK kohta PF. Nimelt sattusin täna olukorda kus mul käes KK UTG-lt.
    Tõstan 4bb. UTG+1-l regular 3betib (15/11/4 163hands) ja UTG+2 regular lükkab sisse 4beti (14/8/3 146hands)... no see on ju niiii selge, et ühel vastasel on KK või AA. Lükkame ikka oma KK-ga sisse? Või fold on option?

    Igastahes ise ma siiski foldida ei suutnud(kuna siiski on peas mõte et KK never-ever fold PF) Ja 4better näitas muidugi AA-d.

  12. #352

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Mina olen juba ammu võtnud arsenali KK PF foldimise sarnastel juhtudel. Seda muidugi sii, kui vastas vennad, kelle PFR range on madalam, kui 10%. Üldjuhul saad peksa oma KK-ga. Vähemalt on see nii NL10 limiidis. Arvan, et NL25 suurt ei erine. Sama jama on AK kätega, et tihti hinnatakse seda kätt liialt üle ja minnakse liiga lightilt AI. Üritasin HEM-is filtreerida neid käsi, aga ei saa aru, kuidas ma seda tegema peaksin. Kell palju ka juba...

  13. #353
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle
    Mul on küsimus KK kohta PF. Nimelt sattusin täna olukorda kus mul käes KK UTG-lt.
    Tõstan 4bb. UTG+1-l regular 3betib (15/11/4 163hands) ja UTG+2 regular lükkab sisse 4beti (14/8/3 146hands)... no see on ju niiii selge, et ühel vastasel on KK või AA. Lükkame ikka oma KK-ga sisse? Või fold on option?

    Igastahes ise ma siiski foldida ei suutnud(kuna siiski on peas mõte et KK never-ever fold PF) Ja 4better näitas muidugi AA-d.
    Oleks 4bettoril QQ olnud oleksid küsinud sama küsimuse?

  14. #354
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Aga samas, kui nad on solid regularid, siis ma ei usu, et nad 4bettiksid QQ, äärmisel juhul KK ning enamasti AA. Siiani olen seda vähemalt täheldanud.

  15. #355
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle
    Mul on küsimus KK kohta PF. Nimelt sattusin täna olukorda kus mul käes KK UTG-lt.
    Tõstan 4bb. UTG+1-l regular 3betib (15/11/4 163hands) ja UTG+2 regular lükkab sisse 4beti (14/8/3 146hands)... no see on ju niiii selge, et ühel vastasel on KK või AA. Lükkame ikka oma KK-ga sisse? Või fold on option?

    Igastahes ise ma siiski foldida ei suutnud(kuna siiski on peas mõte et KK never-ever fold PF) Ja 4better näitas muidugi AA-d.
    Kui oled kindel, et AA ja see sind ei sega, siis võid foldida ju. Suht ebaoluline koht IMHO. Minul tuleb viimase 500k käe juures meelde ehk üks koht, kus UTG+1 3betib ja UTG+2 4betib. Vähemalt enda kogemuse põhjal selliseid olukordi väga tihti ei esine ja isegi kui satud KK-ga niimoodi AA vastu, siis winrate see ei mõjuta peaaegu üldse. Aga see võib väga palju mõjutada kui hakkad kogu aeg omast arust mingeid hero folde tegema ja lased ennast tihti välja bluffida kehvema käe poolt.

  16. #356
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Kui oled kindel, et AA ja see sind ei sega, siis võid foldida ju. Suht ebaoluline koht IMHO. Minul tuleb viimase 500k käe juures meelde ehk üks koht, kus UTG+1 3betib ja UTG+2 4betib. Vähemalt enda kogemuse põhjal selliseid olukordi väga tihti ei esine ja isegi kui satud KK-ga niimoodi AA vastu, siis winrate see ei mõjuta peaaegu üldse. Aga see võib väga palju mõjutada kui hakkad kogu aeg omast arust mingeid hero folde tegema ja lased ennast tihti välja bluffida kehvema käe poolt.
    Selles osas on mõte sees.

  17. #357

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Oleks 4bettoril QQ olnud oleksid küsinud sama küsimuse?
    Kindlasti! Mind ei kottinud see, et ma pähe oleks saanud (hittisin oma outse õnneks ) Olin sisimas nii kindel, et tal AA, aga miski nagu sundis ikka all-in pushima.

    Ka mul oli see esimene kord sellises olukorras olla ja minu arust iga kahtlane uus koht tahab läbivaatamist ja arutamist.
    Et kui satun uuesti sellise koha otsa, siis tean, mis õige otsus oleks (olgu see siis 100- 500k või 1miljoni käe pärast)
    Ebaoluline koht- me räägime siin 1BI-st ja kui tahta oma winrate-oskused tippu viia, siis on iga halb otsus mõjutav.
    Ei saa ju nii võtta, et ah lükkan kõik sisse, 1bi, mis see siis on.

  18. #358

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Oleks 4bettoril QQ olnud oleksid küsinud sama küsimuse?

    Ou gaad. Kaua sa ajad enda seda dogmat, et KK-d ei tohi kunagi preflop foldida? Mis käte peale sa paned keskmised micro regid, kui UTG +1 3betib UTG raise ja UTG +2 cold-4betib? See peab ikka maailma kõige spewim tüüp olema, et seda QQ-ga teha ning nitistunud microregid seda ei ole.

  19. #359

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    isegi kui satud KK-ga niimoodi AA vastu, siis winrate see ei mõjuta peaaegu üldse. Aga see võib väga palju mõjutada kui hakkad kogu aeg omast arust mingeid hero folde tegema ja lased ennast tihti välja bluffida kehvema käe poolt.


    Ja see ei ole üldse absoluutselt hea point.

    Hoia enda mängus leak sees sellepärast, et äkki vastasel juhul teed suuremaid leake? Spewida võib vahepeal, sest long-term winrate väga palju ei muutu sellepärast?

  20. #360

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Foldberg, sul pole õrna aimu kui räigelt inimesed bluffivad... See on lihtsalt täiesti ulme! Isegi kui ta on solid nit, siis mingi hetk tal võib kannatus katkeda ja teeb QQ+ 4beti ja AKga. Ise NL2 3betin mõnikord ka AQ AKga positsioonist ja 4betin QQ+ positsioonist, sest vastastel ilmselgelt pole mingit aimu rangedest, ja seda teen ofkoors kui ma ikka FS ja vastased ka suht FS. Kui vastane läheb prf AI, siis QQ fold, ultraniti vastu ka KK fold näiteks NL2s on üks selline vend nimega MRobot ja ta on statsidega 5/1, dunno kas ta ikka veel mängib nl2. Need nitid tiltivad vahel ikka kah, sest kõik on inimesed, ja keegi pole perfektselt selge mõtlemisega koguaeg.

Lehekülg 18, kokku 29 EsimeneEsimene ... 8161718192028 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES