Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 29 EsimeneEsimene ... 101819202122 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 561
  1. #381
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas no_limit Vaata postitust
    Vaatasin oma 136K sämplit, mis pärineb nl25 ja pl25.
    KK preflopis all in olnud 39 korda, millest 4 korda (4bet pot)100bb(+) regulari vastas, millest omakorda 3. juhul oli vastas AA ja ühel AK. Kusjuures ma olen mitu korda KK pres foldind ja näinud AA vastas. Mul 3bet ka ainult 2,5. Minu teooria: kui 3bet stat pole vähemalt 4 võib KK regulari vastu südamerahuga foldida. (mina enam ei piinle, kui KK pres foldin tag regi vastu vähemalt, kuni mu 3bet on alla 4-5)
    Uurige hemist oma KK preflop all in tulemusi regularide vastu.
    Kas minu tulemus on ainult variatsioon või nn. seaduspärasus ?
    Raske on tõde otsida 39 vaatlusega valimist, sest koondumine pole kindlasti aset leidnud.

  2. #382

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    niih väike PF olukord nl25-s
    ütleme et avan MP-lt keskmise pocketiga ntx 88 1$. Regular raiseb 3.25$ peale ja fish BB-lt callib. Kas saame piisavalt oddse, et setminida?
    Arvestagem muidugi seda, et meil on parim positsioon antud olukorras.

  3. #383

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Puhas matt ütleb et ei saa. 4w oleks vaja. Aga kui on hea implide ja arvestad et 88 võib olla parim käsi ka flopil, mille positsiooniga saad välja mängida siis võib callida küll

  4. #384

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    No väga raske on 88 antud positsioonis mängida minu arust kui setti ei hiti.
    Isegi kui hitime mingi draw või meil on väike overpair, siis on väga raske seda korralikult mängida. Sest ütleme, siis et fish checkib, siis donkame oma draw-ga/nõrga overpairiga välja..vaevalt? Ning kui regular panustab, siis pot on juba nii suur, et tavaliselt ei saa me piisavalt oddse et callida (ka implied oddse).
    Ja c-r jaoks pole meil enam ruumi ja commitime ennast sellega ära.
    Seega on ainult setmainima me lähme ja suht implied oddside põhjal ning parima positsiooni puhul flopis KUI me hitime seti. Draw ja weak overpairi jaoks on jällegi positsioon halb. (kui saan asjast valesti aru, siis andke teada :) )
    Viimati muudetud k2snakalle poolt : 26.03.10 at 14:48

  5. #385

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    See lause on segane, ehk selgitate/parandate:
    "turnil kui ei betita, siis foldimise asemel callitakse, et jõuda showdownile (räige viga, kui ei tea, mida teed)"

    Üks küsimus ka:
    Palju panustada CO või BTN? Situatsioonis kus enamasti on eesmärk blindi tõmbamine. Tihti soovitatakse 3BB a mu arust imelik kui muidu alati 4BB paned, jätab steal mulje, pigem ärgitab inimesi rerisema või mis?

  6. #386
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Pokrinägu Vaata postitust
    See lause on segane, ehk selgitate/parandate:
    "turnil kui ei betita, siis foldimise asemel callitakse, et jõuda showdownile (räige viga, kui ei tea, mida teed)"

    Üks küsimus ka:
    Palju panustada CO või BTN? Situatsioonis kus enamasti on eesmärk blindi tõmbamine. Tihti soovitatakse 3BB a mu arust imelik kui muidu alati 4BB paned, jätab steal mulje, pigem ärgitab inimesi rerisema või mis?
    See lause on segane, ehk selgitate/parandate:
    "turnil kui ei betita, siis foldimise asemel callitakse, et jõuda showdownile (räige viga, kui ei tea, mida teed)" - Bet or Fold!

    Üks küsimus ka:
    Palju panustada CO või BTN? Situatsioonis kus enamasti on eesmärk blindi tõmbamine. Tihti soovitatakse 3BB a mu arust imelik kui muidu alati 4BB paned, jätab steal mulje, pigem ärgitab inimesi rerisema või mis?

    Ei.Kui sa oled BTN ja sul on AA,siis teed samamoodi 3bb tõste ja mitte keegi ei saa aru su käe tugevusest.Kui sa oled BTN T9s tõstad 3bb "varastamise" eesmärgil,siis järgmisel korral hoides nt. AA ära tõsta kunagi 4bb.Jätka oma "varastamist".

    Edu!
    Viimati muudetud noname poolt : 01.04.10 at 01:28

  7. #387

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Ok, lauseehitus ikka nats paigast ära.

    Aga artikkel ei räägi kordagi 3BB panusest, kumb siis ikka õige neil positsioonidel 3 või 4BB?

  8. #388
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Pokrinägu Vaata postitust
    Ok, lauseehitus ikka nats paigast ära.

    Aga artikkel ei räägi kordagi 3BB panusest, kumb siis ikka õige neil positsioonidel 3 või 4BB?
    Kui Sa teed 4bb,siis ei tule keegi (eeldatavalt) ütlema,et see on nüüd mingi viga vms.
    Soovitataks 3bb.Miks?
    Vahe on selles,et kui Sa stealid ja saad 3beti,ning Sa ei taha callida selle käega (Mina ei tea su steali suurust.Stealid Sa kas 58o või ainult "tugeva käega nt.Ax"),siis Sa folidid.Kaotad 4bb,3bb asemel!!!Long runnis on kasumlikum 3bb,kuna Sa ikkagi foldid rohkem 3bettidele ja kaotad oma 3bb betiga vähem,kui 4bb betiga.

    Ja see on IMO.Ja mina käitun nii!:)
    Viimati muudetud noname poolt : 01.04.10 at 02:30

  9. #389
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muckyourcards avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    352

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Kui ma videost õieti aru sain siis 3BB käega, millega sa stealid , 4BB käega millega callid 3beti või teed 4beti.

    Ja nagu noname kirjutas siis mix-i oma mängu- beti vahest 3BB kui peaksid panema 4BB ja vastupidi.

  10. #390
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Muckyourcards Vaata postitust
    Kui ma videost õieti aru sain siis 3BB käega, millega sa stealid , 4BB käega millega callid 3beti või teed 4beti.

    Ja nagu noname kirjutas siis mix-i oma mängu- beti vahest 3BB kui peaksid panema 4BB ja vastupidi.
    Pigem peaks 3bb või 4bb varieeruma selle järgi, mis ei anna infot su käe tugevuse kohta - nt. btn/co paned 3bb ja EP 4bb.

  11. #391
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muckyourcards avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    352

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Seda küll, et EP-st 4BB ,aga ma mõtlesin just positsioonist panustamist. ( EP-st mängitakse ju madalas limiidis ainult TOP kätega ja seal ei tohiks 3beti saamine probleem olla?)

  12. #392
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Nojaa, aga sa ei taha ju positsioonis ka readitav olla, et steali käega paned 3bb ja hea käega 4bb.

  13. #393

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    aga see 22ga paugutamine UTG-st, on see ikka tulus bisness, out of position, hiti võimalus aint 10%, cbet ka veel lisakulutus...?

  14. #394
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muckyourcards avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    352

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Pokrinägu Vaata postitust
    aga see 22ga paugutamine UTG-st, on see ikka tulus bisness, out of position, hiti võimalus aint 10%, cbet ka veel lisakulutus...?
    22 UTG fold IMO.

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Nojaa, aga sa ei taha ju positsioonis ka readitav olla, et steali käega paned 3bb ja hea käega 4bb.
    Täpselt, ma kirjutasingi ju et mängu võiks mixida. Hea käega 3 ja stealiga vahest 4

  15. #395

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    no aga Ranka ju väidab et 22 UTG peaks paugutama, ma ei saa aru kas tõesti kavatseb sellelt teenida v? Ma näen aint üht lahendust, üliagressiivselt mängida, siis vb mängib välja, mis pooltel kordadel aga võib vastasele sisse mängimiseks oopis osutuda.

  16. #396
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muckyourcards avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    352

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Pokrinägu Vaata postitust
    no aga Ranka ju väidab et 22 UTG peaks paugutama, ma ei saa aru kas tõesti kavatseb sellelt teenida v? Ma näen aint üht lahendust, üliagressiivselt mängida, siis vb mängib välja, mis pooltel kordadel aga võib vastasele sisse mängimiseks oopis osutuda.
    Vaatasin et oli jah tabelis 22+
    Kuna ise ei ole cashiga tõsisemalt tegelenud ja tean et Ranka on väga tugev cashi mängija siis ma usaldaks seda tabelit.

  17. #397
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Pokrinägu Vaata postitust
    no aga Ranka ju väidab et 22 UTG peaks paugutama, ma ei saa aru kas tõesti kavatseb sellelt teenida v? Ma näen aint üht lahendust, üliagressiivselt mängida, siis vb mängib välja, mis pooltel kordadel aga võib vastasele sisse mängimiseks oopis osutuda.
    UTG'lt nii madala paariga tõstmine on arvavasti seti saamise eesmärgil. Kui oodatud kätt ei tule, siis foldid ära lihtsalt.

  18. #398

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    No 2 mängija puhul ta peab ilmselt silmas ka jätkupanust kuna UTG panustaja saab tugeva respecti. Kui NL100 nii passiivselt mängida siis seti otsimisele läheb 36BB ja 1 kord kümnest siis hitib. Sel juhul see 1 kord 10st peaks selle 36 +kasum tagasi teenima, pakun, et kahjum projekt pikas perspektiivis. Kui jätkupanustamisel oletuslikult 50% folditakse siis saame +18 kasumi. Aga see 50%, mis ei foldita sellega jällegi kaotame jätkupanuse 4,5x6BB=27 ja kaotame preflop panuse. Kui see 50% on vähegi loogiline siis jätkupanustamisel tekib kahjum -27 ja üks mäng siis hitime millega peaks 27 tagasi teenima +kasum.
    Nii, et küss selles, kas me selle 1 hitiga teenime need 36 või 27 tagasi +kasum, kui ei siis ma ei näe pointi UTGst väikste pocketite mängimisel. Või mis te arvate? Ja mis sellest 50%st arvate?
    Viimati muudetud Pokrinägu poolt : 03.04.10 at 14:33

  19. #399

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    No comments?

  20. #400

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    mina olen terve oma pokkerikarjääri jooksul mänginud alati full ringis 22-55 koikidelt positsioonidelt. Käte sample u. 350k ja early position on eelpool mainitud käed koik selle sampli juures break even. Moni natuke plussis, teine jälle natuke miinuses. Yhesonaga, kasumit ei teeni sellega aga miinust ka ei tule. Samas on vpip suurem ja see ei ole paha kindlasti mitte. Samas minu postflop mäng on suht hirmus, nii et postflopis paremini hakkama saaval mängijal on ka antud käed kindlasti plussis.

Lehekülg 20, kokku 29 EsimeneEsimene ... 101819202122 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES