Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 29 EsimeneEsimene ... 142223242526 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 561
  1. #461
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Usun küll, et suited ässasid saab IP kasumlikult mängida, kuid suuresti oleneb see ka limiidist. nl10'ne ja nt nl200 vahe on ikka küllaltki suur ja regularid on viimases mõistagi paremad, seega võib nende card advantage siiski tunda anda. Seetõttu huvitabki, et mis limiiti sa sixmax mängid?

  2. #462
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    rääkides suited connectoritest, siis enamus mängijatel on need long runnis miinuses kui panna filtrisse trackeris. Aga see ei tähenda, et neid ei tohiks mängida. Suited connectoritega kaotatud raha teeb rohkem kui tasa suurte paaridega ja settidega võidetud raha tänu oma loose mängule, mis suited connectorite mängimine kaasa toob. St. sa ei võidaks nii palju raha oma suurte kätega kui sa ei mängiks neid väikeseid -ev spotte. Sama võib öelda suited ässade kohta.

  3. #463
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Usun küll, et suited ässasid saab IP kasumlikult mängida, kuid suuresti oleneb see ka limiidist. nl10'ne ja nt nl200 vahe on ikka küllaltki suur ja regularid on viimases mõistagi paremad, seega võib nende card advantage siiski tunda anda. Seetõttu huvitabki, et mis limiiti sa sixmax mängid?
    Ma mängin siin ja seal. Polegi nagu kindlat limiiti. Mõned minutid tagasi lõpetasin sessiooni Ultimate Bet 400nl 6maxis. Kas see vastab su küsimusele? Ma rohkem heads-up mängija anyways.

    Hmm, suited connectorid on mul küll väga plussis, aga ma mängin neid üsna valivalt. UTG ja UTG+1 eriti ei ava, shania ei tasu ära. Positsioonist callimise kohta, et gapperid on iseenesest palju paremad callimiseks, kui just võrreldes connectoriga ~20% harvem ei floppaks open-enderit(7,58% vs 9,6%). Põhjus on mu enda välja mõeldud "GAPPER STRAIGHT VALUE". Mis see on? Parim viis selgitamiseks on tuua lihtne näide. Võrdleme 76s ja 75s võimalikke flopatavaid ridasid ja open-endereid. Read: 345 vs 346, 458 vs 468, 589 vs 689 ning connetoril on üks ekstra võimalik rida 89T. Nagu isegi märkate, siis gapperi read on palju rohkem peidetumad ja salakavalamad. Connectori ekstra võimalikul real on veel coolerdav käsi ka. Open-enderid: 45x vs 46x, 58x vs 68x, 89x vs 234. Põmst, gapper ei floppa nii tihti, aga floppab salakavalalt. Gapperi kaks paari on ka minu arvates parem. Võib-olla veitsa ulmeline kontsept ja ma olen crazy, ma ei tea. :D

    Connectorite kohta, et mulle meeldib neid sageli 3bettida OOP. Põhjus selles, et kui vastane callib, siis jah läheb mööda küll mingi 2/3 ajast, aga see 1/3 ajast on mul peaaegu alati piisavalt equityt, et väga tugevalt suruda ja raha sisse ajada. Samuti, 3bet potis tuleb connectori salakavalus ja peidetus tagasi. Peace.
    Viimati muudetud sixmax poolt : 05.03.11 at 18:59

  4. #464
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Ma mängin siin ja seal. Polegi nagu kindlat limiiti. Mõned minutid tagasi lõpetasin sessiooni Ultimate Bet 6maxis. Kas see vastab su küsimusele?
    .
    Ei, see ei vastanud mu küsimusele.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Seetõttu huvitabki, et mis limiiti sa sixmax mängid?

  5. #465
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    what the fux, kirjutasin 400nl. :D "Mõned minutid tagasi lõpetasin sessiooni Ultimate Bet 400nl 6maxis."

  6. #466

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Just lugesin, et UTG avanguid squeezitakse ja 3betitakse julmalt praegusel ajal, kuna see tundub niivõrd tugev liin.

  7. #467
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Hmm, suited connectorid on mul küll väga plussis, aga ma mängin neid üsna valivalt. UTG ja UTG+1 eriti ei ava, shania ei tasu ära. Positsioonist callimise kohta, et gapperid on iseenesest palju paremad callimiseks, kui just võrreldes connectoriga ~20% harvem ei floppaks open-enderit(7,58% vs 9,6%). Põhjus on mu enda välja mõeldud "GAPPER VALUE". Mis see on? Parim viis selgitamiseks on tuua lihtne näide. Võrdleme 76s ja 75s võimalikke flopatavaid ridasid ja open-endereid. Read: 345 vs 346, 458 vs 468, 589 vs 689 ning connetoril on üks ekstra võimalik rida 89T. Nagu isegi märkate, siis gapperi read on palju rohkem peidetumad ja salakavalamad. Connectori ekstra võimalikul real on veel coolerdav käsi ka. Open-enderid: 45x vs 46x, 58x vs 68x, 89x vs 234. Põmst, gapper ei floppa nii tihti, aga floppab salakavalalt. Gapperi kaks paari on ka minu arvates parem. Võib-olla veitsa ulmeline kontsept ja ma olen crazy, ma ei tea. :D

    Connectorite kohta, et mulle meeldib neid sageli 3bettida OOP. Põhjus selles, et kui vastane callib, siis jah läheb mööda küll mingi 2/3 ajast, aga see 1/3 ajast on mul peaaegu alati piisavalt equityt, et väga tugevalt suruda ja raha sisse ajada. Samuti, 3bet potis tuleb connectori salakavalus ja peidetus tagasi. Peace.
    gapper value :D huvitav teooria. Peidetumad on read küll, aga imo on rohkem floppamine tähtsam. Connectorite eesmärk on hea equity'ga agressiivselt mängida (vb micros mitte). Unustasid gutshotid märkida. 67 floppab 4 erinevat gutshotti, 57 aga 3.

    3-bettimiseks on suited connectorid tõesti head OOP. Kuna nendega callida ei saa OOP üldjuhul, siis bluffrangesse sobivad nad ülihästi.

  8. #468

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tänud Ranka-le selle tabeli eest!
    Üks suur osa, tänu millele graafik muutus selliselt:
    http://www.upload.ee/image/1216071/A...for_F0X_lY.png

    Varsti NL5-te minek :)
    Viimati muudetud cthen poolt : 23.03.11 at 17:15 Põhjus: Panin teise graafiku, natuke parem, äkki

  9. #469
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Ei saa hästi aru, väidad et tabel rikkus su mängu ja graafik jooksis alla ? Mis limiidis mängisid.

  10. #470

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Ei ei, Enne sellega tutvumist jooksis alla. Vahepeal sai ennast haritud ja viimased kolm päeva mänginud. Vaata lõppu. See kus graafik jooksis alla, mängisin lihtsalt nö. oma lõbuks NL25-50.
    Nüüd NL2-te. Tuli segane.

    Edit:
    Ei tea kas see on päris õige koht küsimiseks aga.

    3800 käe peale on mul 570 BB kus olen kaotanud $6.2.
    Teised positsioonid kõik plussis. On see normaalne?
    Viimati muudetud cthen poolt : 23.03.11 at 17:28

  11. #471
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas cthen Vaata postitust
    Tänud Ranka-le selle tabeli eest!
    Üks suur osa, tänu millele graafik muutus selliselt:
    http://www.upload.ee/image/1216071/A...for_F0X_lY.png

    Varsti NL5-te minek :)
    91 kätt ju. 30,000 käe pärast tule tagasi ja siis arvan, et tänusõnu ma ei saa

  12. #472

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Ei ei, 91 sessioni, 3800 kätt

  13. #473
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Ikka vähe. 6max/full ring mängus on see väga vähe käsi ja esmastest tulemustest saad rääkida alles 10,000-50,000 käe möödudes.

  14. #474
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas cthen Vaata postitust
    Ei ei, 91 sessioni, 3800 kätt


    Sa mängid 1 laua peal korraga või mis värk on, praegu tuleb välja et ca 45 kätt oled ühe sessi peale mänginud.

  15. #475

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Ei, mängin 4-6 lauda korraga, aga vahetan neid suht tihti, ilmselt sellest.

  16. #476

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    heia!

    uut ranka tabelt sooviks küll!!

    ps. veidi sellest siin räägitud ja ma oodanud ja oodanud.D

  17. #477
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    91 kätt ju. 30,000 käe pärast tule tagasi ja siis arvan, et tänusõnu ma ei saa

    Pole usku enda tabelisse v :D

  18. #478
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
    Pole usku enda tabelisse v :D
    On küll. Tight was right and tight is right aga antud näites oli tal ilmselge upswing. Crushima selle tabeli järgi ei hakka, pigem saab esmased kogemused kätte.

  19. #479

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tere!
    Tahaks teada, kas selle samuse preflop tabeli järgi saab ka vastaste käte range'i lahterdada? Loogiline ju oleks, et kui UTG lajatab 4xBB avangtõste lauda, siis 23s peaks üldjuhul välistatud olema. Kui ma nüüd tabeli järgi seda võtaks, siis oleksin sunnitud põhimõtteliselt enamuse oma preflop UTG raise käsi maha viskama, kuna MP2 vms positisioonilt mängija on mind callinud. Nt: AKs raise UTG freplop, call MP2, flop: 58A rainbow.
    Olles ise saanud pihta top paarile on Cbet minu jaoks lausa kohustuslik. Samas on see ju ideaalne range vastase calliks tasku paaridega 55; 88. Isiklikult lükkaksin kohe 3beti postflopis otsa (kui ma oleks setti tabanud), kuid kuna flop on rainbow, otsustaksin calli kasuks (lootes, et UTG raiser ei hoia AA'd käes).
    Päris pikalt olen tuhninud foorumis, kuid otseselt range'i lugemist õpetavat teemat pole täheldanud. Mõistan, et lugemisoskus tuleb kogemustega + notes'ide märkimine, kuid mingid basic teadmised ju peavad asjal ometi olema.

    Loodan, et mu jutt nüüd väga segane ei tulnud, kuid üldine küsimus on, et kas selle sama tabeli järgi peaks ka vastase raise/call range'i arvestama?

  20. #480
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Sinu näite puhul ju oleneb kõik vastase statsidest ja stackist. Tabeli järgi ei tasuks harjutada end mängima tuleks rohkem käsi avada inimeste järgi kes lauas on.

Lehekülg 24, kokku 29 EsimeneEsimene ... 142223242526 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES