Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 25, kokku 29 EsimeneEsimene ... 152324252627 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 481 kuni 500, kokku 561
  1. #481

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    editige esimesse posti:
    http://www.anon-poker-blog.com/wp-co...-beginners.jpg

    pildid ei tööta.

  2. #482
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Thanks.

  3. #483

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    MP3: 22+, AT+, QK, KJ, QJs, A8s+

    Mis kaart see T on?

  4. #484
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    T=ten=10

    ehk siis A 10

  5. #485

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Nagu ma aru saan siis seal peaks mingi tabel ka olema (II. peatükis teksti sees), kuid mul ei avane see. Kas saaks selle kuidagi korda teha?

  6. #486

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Ok.. lugesin seda strateegiat ja ühte teist. Ranka omas on öeldud nii:
    Kui Te olete flopis kahekesi (Teie ja Teie vastane) siis alati (100% ajast) panustage flopis (ehk cbet) olenemata, mis on Teie käe tugevus.

    Ja teises: Floppi tuleb Q 5 2 'vikerkaar' (kõik kaardid erinevast mastist) ning minu seitsmete valguses on seal üks ülekaart. Nii juhtub keskmiste paaridega alatasa. Ma checkin, mis on olenemata meie käe tugevusest, korrektne mäng.
    (http://ee.pokernews.com/pokkeristrat...lopis-4010.htm)

    Need on ju kaks täiesti äärmust, millist ma peaksin uskuma? kui siin on üldse ainuõige valik olemas.

  7. #487
    Grinder Kasutaja taasver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    584

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tabel algab sellest osast:
    Sinuni folditud, siis raise:
    Teksti sees oleva katkise lingi all oli kunagi kellegi tulemused, kes tabelit hakkas kasutama
    Antud tabel on testitud minu sõbra poolt

  8. #488
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas raidz Vaata postitust
    Ja teises: Floppi tuleb Q 5 2 'vikerkaar' (kõik kaardid erinevast mastist) ning minu seitsmete valguses on seal üks ülekaart. Nii juhtub keskmiste paaridega alatasa. Ma checkin, mis on olenemata meie käe tugevusest, korrektne mäng.
    (http://ee.pokernews.com/pokkeristrat...lopis-4010.htm)
    Ma pole ligi poolteist aastat tõsiselt FR'i mänginud, aga kui flop on nii kuiv nagu selles näites, siis minu arvates on mikrolimiidis 95% ajast seitsmetega sellel boardil cbet täiesti õigustatud.
    Ainult siis mõtleks checkimisele kui vastas on mingi väga aggro vend või siis vastane kellele meeldib kõik tänavad floatida.

  9. #489
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Katsuge nüüd mõlemad sügavalt hingata ning pokernewsi artikkel uuesti läbi lugeda. Me ei ole preflop raiser. Me ei saa cbettida.

    Üldiselt ranka artikkel hea vundament, millele põhja rajada, kui oled mängu alles õppimas. Pigem tegutseks selle järgi kui mingi tundmatu venna või highstakes pro nõuannete järgi.

  10. #490

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Kui ees on 1 limper siis RAISE kätega, mis on mustad ja LIMBI kätega, mis on tähistatud siniselt:

    SB: 77+, AJ+; Limbi: 22-66, A8s+, T9s+, QK, QJ, KJ
    BB: 77+, AJ+

    Miks ma SB pean 22-66 limpima, kui halvematel positsioonidel (ntx UTG) isegi tõstan 22-66 puhul. Ja BB, mis on parem kui SB(vist), mängin hoopis tightimalt (77+ ja AJ)

    Kõige raskemad olukorrad on need, kus ma pean väikeste pocketitega raisema preflop, 22,33,44,55,66 jne floppi tulevad alati kõik ülekaardid ja siis juba foldin. Harva joppab kolmik.
    Teine väga raske raise on see:Kui Te olete flopis kahekesi (Teie ja Teie vastane) siis alati (100% ajast) panustage flopis (ehk cbet) olenemata, mis on Teie käe tugevus

    Tihti lihtsalt folditakse ära ja võidan bluffimise kaudu, kuid mitte harvemini ka callitakse või tõstetakse üle. Siis juba muidugi foldin.

    Palun seletage kõik need kohad ära.

  11. #491
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    miks utg on halvem postsioon kui sb?
    BB sa ei saa limpida

  12. #492

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    UTG peab ju varem otsustama kui SB
    Ajasin sassi jah, mustaga on ju raise.

  13. #493
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    aga postflop otsustab sb varem kui utg

  14. #494

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    No seal on ju käed, mida preflop mängida, mitte postflop.

  15. #495
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    utg peab preflop otsutama varem kui sb, postflop aga hiljem(sb->utg) Me tahame mängida positsioonis, ehk otsutada viimasena. Positsioonis mängides saame infot vastse käe kohta ning võimaluse potti kontrollida ning vajadusel tasuta kaart võtta. Seega on sb kehvem positsioon, kuna me mängime igal juhul OOP ehk out of position.
    Viimati muudetud SR1337 poolt : 30.10.11 at 16:57 Põhjus: sõnastus

  16. #496

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Selge. Aga andke nendes kahes olukorras ka nõu (üleval pool)... Hommikul oli br 14$ ja praegu 5$... kõik teinud täpselt selle tabeli järgi. Ei tea mida teha enam, br langeb stabiilselt koguaeg.

  17. #497
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Mängin ise praegu, ei saa vastata. Ehk hiljem. Aga postita oma probleemsed ja kõige rohkem kaotanud käed foorumisse. Saame aidata.

  18. #498

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas raidz Vaata postitust
    Selge. Aga andke nendes kahes olukorras ka nõu (üleval pool)... Hommikul oli br 14$ ja praegu 5$... kõik teinud täpselt selle tabeli järgi. Ei tea mida teha enam, br langeb stabiilselt koguaeg.
    enda kogemuse järgi ütleks, et esimene või isegi kaks depot lähevad aiataha, see paratamatus, kui igasugune tunnetus veel puudub. Mina soovitaks sul mängida min. sisseostuga(80c), kuni tunnetus hakkab tulema. Sa kaotad niivõinaa aga lihtsalt aeglasemalt.

    Kui sul kahe nädala pärast juba tabel korralikult peas ja suudad enamvähem nullkasumit näidata siis saada mulle PM ja vaatan su mängu tunnikese/annan nõu.

    Võta rahulikult, mõtle, järgi seda tabelit.
    edu!

  19. #499

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Pokah
    Kui Te tõstsite preflopis ja saate calli ning näete floppi. Kui Te olete flopis kahekesi (Teie ja Teie vastane) siis alati (100% ajast) panustage flopis (ehk cbet) olenemata, mis on Teie käe tugevus.
    Aga mina preflopis callisin ja flopile pihta ei saanud, siis mida teha, kui ma peaks esimesena otsustama? Check fold või samamoodi raise?

  20. #500
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Esimesena sa raiseda ei saa, saad ainult bettida. Kui flopile pihta ei saanud, siis dongata pole ka väga mõtet, pigem check-fold.

    Edit: Kui sa pf oled OOP, siis suvalise käega ma üldse ei calliks. Kas raise või fold.

Lehekülg 25, kokku 29 EsimeneEsimene ... 152324252627 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES