Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 26, kokku 29 EsimeneEsimene ... 162425262728 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 561
  1. #501
    Räme Fish
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Tallinn, Estonia
    Postitusi
    9

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Kas sarnast tabelit HU jaoks pole kuskil saadaval?

  2. #502
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas stu Murd Vaata postitust
    Kas sarnast tabelit HU jaoks pole kuskil saadaval?
    "Pokker eesti proffidelt, Eesti mängijatele".

  3. #503
    Räme Fish
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Tallinn, Estonia
    Postitusi
    9

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    "Pokker eesti proffidelt, Eesti mängijatele".
    Suured tänud, hangin selle raamatu omale siis kiiremas korras, sest HU mäng on alla igasugust arvestust ikka.

  4. #504
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Uuendasin tabeli esimeses postituses.

  5. #505

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    New era in FR nitting :)

  6. #506

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    FB advertising juba?;D

  7. #507

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    väga õpetlik tekst

  8. #508
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Tänud ja edu laudades!

  9. #509

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Väga õpetlik, tänud! Ise jälginud vahel ja kõrvataha pannud aasta algusest peale, kui sai hakatud natuke tõsisemalt süüvima, kuid ROI on seni veel kergelt miinuses.
    Väike ettepanek, et kas ei oleks võimalik sellest väike app teha? Võib olla ka varem arutatud ning loll mõte, kuna pokkeritubade it lahendustega sügavuti kursis pole. Nägin ühel sõbral sellist appi, mis ütles, kas mängida või mitte ja sellest tekkis mõte. Anda mõnele IT kolledzi poisile lõputööks näiteks teha :) Sest materjal on olemas ja hea, mille peale app teha.

  10. #510
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Kindlasti on võimalik aga enamus pokkeritubades nõu andvate programmide kasutamine on keelatud.

  11. #511

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Selge, tänud, nii, et see programm (uurisin välja, Holdem Calculator Macigu nimeline) mida ta kasutas, oli samuti tegelikult keelatud?
    Või siis teha pokkeritoast eraldiseisev app, kus käsitsi sisestad? Probleeme tekitavad just need piiripealsed käed, kus vahel mängid, millega tegelikult ei tohiks ja vastupidi. Teoreetiliselt oleks see sama nagu paberilt vaadata, aga vähe kiirem ja mugavam.

  12. #512
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    PokerStarsi keelatud ja lubatud programid: http://www.pokerstars.ee/en//poker/room/prohibited/

  13. #513
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Selline programm on olemas ja netis saadaval(oli). Kuvas Pokerstrategy SSS tabeleid + pot oddse laua ja tabeleid sai ka ise muuta. Programmi nime kahjuks ei mäleta, pärines mingilt saksa keelselt lehelt ja isegi PS keelatud programmide nimekirjas ei olnud seda.

    // see on PS LUBATUD programmide nimekirjas
    Viimati muudetud mortalvombat poolt : 13.05.12 at 16:49

  14. #514
    Räme Fish
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Olen siiamaani mänginud pokkerit tunde järgi ja lugenud ka natuke mingeid õpetlikke tekste, kuid UTG-st, MP3-st, CO-st jne. polnud mul õrna aimugi ja mida ranka seal ütles: see on põhimõteliselt kõige alus. Hehe.
    Igaljuhul, algajana ma lugesin suu ammuli seda teksti, mis oli enamjaolt täiesti arusaadav. Et kogu see värk tegelikult ka kohale jõuaks, peab natuke veel süvenema. Esialgu on üsna raske seda tabelit jälgides mängida, otsustamise aeg saab otsa
    Peab mitut asja korraga jälgima, mis kaardid käes on, mis positsioonil oled, kes enne sind mida on teinud ja siis otsima lahenduse, mis ma tegema pean

    Võimas on see, et pokker on sügav, nagu, väga-väga sügav.
    Uskuge või mitte, ma siiamaani ei ole oma raha veel pokkerisse pannud. Ma tahan endale tõestada, et ma suudan mõne freerolliga mingisuguse algkapitali võita ja siis seda tasapisi kasvatada. See oleks lahe

    Pokkeriprod saidil on nüüd mul alles tunne, et ma hakkan arenema. Aitäh!

  15. #515
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    tubli Viljar ja edu!

  16. #516
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 184

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Tsitaat Algselt postitas Viljar Saare Vaata postitust
    Olen siiamaani mänginud pokkerit tunde järgi ja lugenud ka natuke mingeid õpetlikke tekste, kuid UTG-st, MP3-st, CO-st jne. polnud mul õrna aimugi ja mida ranka seal ütles: see on põhimõteliselt kõige alus. Hehe.
    Igaljuhul, algajana ma lugesin suu ammuli seda teksti, mis oli enamjaolt täiesti arusaadav. Et kogu see värk tegelikult ka kohale jõuaks, peab natuke veel süvenema. Esialgu on üsna raske seda tabelit jälgides mängida, otsustamise aeg saab otsa
    Peab mitut asja korraga jälgima, mis kaardid käes on, mis positsioonil oled, kes enne sind mida on teinud ja siis otsima lahenduse, mis ma tegema pean

    Võimas on see, et pokker on sügav, nagu, väga-väga sügav.
    Uskuge või mitte, ma siiamaani ei ole oma raha veel pokkerisse pannud. Ma tahan endale tõestada, et ma suudan mõne freerolliga mingisuguse algkapitali võita ja siis seda tasapisi kasvatada. See oleks lahe

    Pokkeriprod saidil on nüüd mul alles tunne, et ma hakkan arenema. Aitäh!
    Niipalju võin öelda, et iga algus on raske aga samas huvitav. Konda rohkem foorumites ja ole aktiivne, ajapikku otsused automatiseeruvad, mõisted saavad selgeks.

    Edu!

  17. #517

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Olen aastaid tagasi alustanud Slansky starting hand tabelist ja hiljem mänginud enamuse ajast Harringtoni starting hand põhimõtte järgi. Pokkerit üldse mänginud aastast 2007. Üldiselt olen kaldunud võitvate hulga turniiridel ja SNG-del. Kuid isiklikel põhjustel turniire enam mängida ei saa, pole lihtsalt lapse kõrvalt aega jääda tundideks arvuti taha kinni. Seega läksin umbes aasta tagasi üle cashi peale, kus ma varem täielikult feilisin ja nagu näha, ka praegust olukorda väga ei kiida. Hetkel mängin peamiselt NL10. Mängin korraga 4-8s lauas, sõltub kui värske ma olen. Soov on ka RB saada, mis lihtsalt kompenseerib osa õppekuludest.

    Olen ilmselt selle ajaga tight preflop play eksperdiks saanud ning selles mõttes probleeme ei ole. Aga, ma ei ole võitev mängija!!! Siinkohal rääkimata kuludest raamatutele, Holdem Managerile, hand history-le ja kõigele muule mudrule, mis võiks mängu improveda. Mängus suudan heal juhul hoida nulli ja seda koos RB-ga (OO-s). Ja seda kõike hoolimata sellest, et ma outide ja oddside arvutamisega on kõik korras.

    Järeldus, keskmise mängija suurim puudus on post-flop play. Ja siinkohal on Ranka tabelis on minu jaoks suurim küsimärk kohapeal “Panusta kuni 70% pangast olenemata sellest, mis on sinu stardikäsi, mis on flop ja kuidas flop haakus Sinu stardikäega”.

    Ma saan aru, et selliselt on algaja mängija, kes mängib tabeli järgi vähemalt sunnitud olema agressiivne. Kuid kui tulistad silmad kinni kätega 22-99 ja sul ei ole seti, või on sul AT-AK kõrge kaart, või sul floppas kõrgema paari, siis algajad on siiski mängus taga, kuna nad lihtsalt ei tea, kus nad asuvad vastasega võrreldes. Häda on ka selles, et valdav osa ajast mängid sa selliste vastastega, kelle VPIP ja range on sinuomaga enamvähem sarnaased. Sest häid starting hande mängid sa ju kõikide mängijate vastu!

    Ranka mainis, et algajad ei saa aru, kas nad on flopis taga või ees. Mis tähendab, et hoolimata sellest, et kui sa oled isegi midagi flopanud ja sa ei tea, kuidas see on vastase suhtes, siis sa oled juba vastasest taga. Jah, igasugune BET siinkohal aitab välja selgitada, kus sa vastase suhtes asud, kuid keskmiselt viib selline testimine su mängu ikka kahjumlikuks. Minu puhul on 100% see õige, et kuigi mul on näiliselt flopil eelis ning ma näitan üles agrot ja saan vastuseks rerise või calli, siis oleks minu check-fold järgmine õige samm, et mitte järgmistel tänavatel asjatult panustada.

    Võiks öelda, et “ära ulu, vaid mängi”, kuid huvitav oleks kuulda, millised on siinkohal lisaks starting-hand selectionile ka post-flop mängu klassikalised strateegiad?

  18. #518

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    1."Bettides ainuke võimalus võita" flop

    Sul on mingi suvaline käsi, 78s näiteks, flopp AT2, ainuke võimalus sul võita pot on cbettides, checkides saad tõenäoliselt beti vastu kusagil ja showdown väärtust sul pole.

    2. "Sitt flopp"

    maha jookseb JT9, sul 55, suht checkfold igast asendist, life sucks.

    jne.

    Alles peale bettimist saadki aru, kas oled rohkem ees või taga, aga see ei tähenda, et sa pead alati bettima. Võid alati proovida odavat showdowni näha. Näiteks KQ-ga AK3 flopil pole vaja bettida mängija vastu, kes foldib kõik nõrgemad ja callib Ax.

  19. #519

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Kas sellise rangega võib kasumlikult mängida ka kõrgemates limiitides, nagu nl25? Hetkel mängin seda ja mõte on selline, et lihtsalt tõmban väga tightiks ära. Ei saa ma aru mida valesti teen. Ehk siis... kas selline tight viis on pigem lollikindel variant või midagi muud? Tõmbaks mingi 8/6 peale ära. Mis arvate?

  20. #520
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Ära tee nii, ära õpi "valesti" mängima. Postita parem kaheldavaid käsi foorumisse, loe artikleid, foorumeid, vaata videosid, küsi targematelt abi.

Lehekülg 26, kokku 29 EsimeneEsimene ... 162425262728 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES