Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 27, kokku 29 EsimeneEsimene ... 172526272829 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 521 kuni 540, kokku 561
  1. #521

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Oskad mingit argumenti tuua?

  2. #522
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Et miks mitte 8/6 mängida ? Sellel pole tulevikku lihtsalt ja pärast ringi õppida on raskem. Võimalik, et 8/6 mängides saab starsi 25NL-is võita, aga kindlasti mitte suurelt.

  3. #523
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Tsitaat Algselt postitas 3verest Vaata postitust
    Oskad mingit argumenti tuua?
    Pokkeris sa tahad ära kasutada vastase tendentse ja nende mängulisi vigu, sinna alla käib ka kaartide range, millega mängitakse. Kui vastase range on tohutu lai, siis sa viskad raha maha lihtsalt ja lased ennast ära kasutada ja pole nii efektiivne, kui olla võiksid oma 8/6 rangega.
    Vastane varastab ja bluffib sul konto rahast tühjaks kui sa nii tight oled, piltlikult muidugi.
    Muidugi vaevalt, et sa sellise stiiliga ka nüüd väga palju kaotaksid mikros, kui suudad natukegi postflop mängida, kuid vähegi teadlikuma vastase käest sa ei saa niiütelda sentigi niimoodi kätte ma arvan.
    Näiteks sul on AKs ja tõstad btn pealt. Villain 3betib sind. Kui villain on samasugune nitt kui 8/6, siis võib oletada, et oled ta rangest taga (oletame, et olete 100bb effective stackidega ja mitte deepstack). Kui aga villain on 18/16 3b% 10, siis mis teed? Enamasti ikka foldid ma arvan, kuid sellega juba kasutatakse sind ära. Ilmselt foldiksid ka TT, äärmisel juhul näeksid sellega floppi, et setmineda, kuid kui flop tuleb J82, kas oled siis võimeline postflop tuimalt maha callima või ck/r tegema, suudad vastase range peale panna ja ta üle mängida kui selleks sobiv moment on? Enamasti sõidetakse sellisest tightist üle- ka mulle on seda korduvalt üteldud ja tänud kõigile, kes seda teha viitsinud on. Mikros vbl saaks kuidagi niimoodi nitina hakkama, kuid see saab olema bumpy ride ja kõikumised on suured siis IMHO.
    Loodetavasti ei ilmu nüüd kuskilt mõni 8/6 võitev reg välja, kes mind tümaks teeb ja ütleb, et tal on 32bb/100 winrate vms.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 28.11.12 at 20:52

  4. #524
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Pokkeris sa tahad ära kasutada vastase tendentse ja nende mängulisi vigu, sinna alla käib ka kaartide range, millega mängitakse. Kui vastase range on tohutu lai, siis sa viskad raha maha lihtsalt ja lased ennast ära kasutada ja pole nii efektiivne, kui olla võiksid oma 8/6 rangega.
    Vastane varastab ja bluffib sul konto rahast tühjaks kui sa nii tight oled, piltlikult muidugi.
    Muidugi vaevalt, et sa sellise stiiliga ka nüüd väga palju kaotaksid mikros, kui suudad natukegi postflop mängida, kuid vähegi teadlikuma vastase käest sa ei saa niiütelda sentigi niimoodi kätte ma arvan.
    Näiteks sul on AKs ja tõstad btn pealt. Villain 3betib sind. Kui villain on samasugune nitt kui 8/6, siis võib oletada, et oled ta rangest taga (oletame, et olete 100bb effective stackidega ja mitte deepstack). Kui aga villain on 18/16 3b% 10, siis mis teed? Enamasti ikka foldid ma arvan, kuid sellega juba kasutatakse sind ära. Ilmselt foldiksid ka TT, äärmisel juhul näeksid sellega floppi, et setmineda, kuid kui flop tuleb J82, kas oled siis võimeline postflop tuimalt maha callima või ck/r tegema, suudad vastase range peale panna ja ta üle mängida kui selleks sobiv moment on? Enamasti sõidetakse sellisest tightist üle- ka mulle on seda korduvalt üteldud ja tänud kõigile, kes seda teha viitsinud on. Mikros vbl saaks kuidagi niimoodi nitina hakkama, kuid see saab olema bumpy ride ja kõikumised on suured siis IMHO.
    Loodetavasti ei ilmu nüüd kuskilt mõni 8/6 võitev reg välja, kes mind tümaks teeb ja ütleb, et tal on 32bb/100 winrate vms.
    ruditurbo peaks 7/6 m2ngima kui 6ieti m2letan

  5. #525
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    ruditurbo peaks 7/6 m2ngima kui 6ieti m2letan
    Kes see on?

  6. #526
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas


  7. #527
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kes see on?
    Failed.
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...terit-Kuldamas

    F*ck, ei ole ilus minut varem reageerida.

  8. #528

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    8/6 mängides ei maksa mitte keegi peale waalade su käsi kinni. Keegi ei levelda end su vastu, su range on igas spotis face up, ühesõnaga nit, kelle vastu on mõtleval regularil väga lihtne perfektselt mängida.

  9. #529

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Ta vist päris 8/6 ei mängi, pigem 12/10 ja ma arvan, et keegi ei vaidle vastu, et ta on üks Eesti parimaid FRi mängijaid...

    Sa võid olla suurelt võitev mängija väga erinevate statsidega, table selection ja postflop skill on need mis on olulised..

  10. #530

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Minu probleem on vist see, et ma kipun häid regulare nt käega AQs callima, kuna see on nii ahvatlev, kuid postflop mängida raske. Teiseks need fishid, kes openlimbivad... Neil võib olla AA, AK, aga nad ikka limbivad. Postflop lähen oma top pairiga hulluks ja nad tulevad kaasa, näidates monsterit showdownil...
    Peab vist kuskilt postflop mängu õppima, kuna ma kipun iga si*aga kaasa minema.

    Ja kui vastane mängib nt 12/10 statsidega MP-s, siis ma ei oska selle järgi arvestada mis ta range seal võib olla, kas AJ+, A10+? Ehk siis mis käed mingile VPIP-le ja PFR-le vastavad.
    Viimati muudetud 3verest poolt : 29.11.12 at 08:41

  11. #531
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Tsitaat Algselt postitas 3verest Vaata postitust
    Minu probleem on vist see, et ma kipun häid regulare nt käega AQs callima, kuna see on nii ahvatlev, kuid postflop mängida raske. Teiseks need fishid, kes openlimbivad... Neil võib olla AA, AK, aga nad ikka limbivad. Postflop lähen oma top pairiga hulluks ja nad tulevad kaasa, näidates monsterit showdownil...
    Peab vist kuskilt postflop mängu õppima, kuna ma kipun iga si*aga kaasa minema.

    Ja kui vastane mängib nt 12/10 statsidega MP-s, siis ma ei oska selle järgi arvestada mis ta range seal võib olla, kas AJ+, A10+? Ehk siis mis käed mingile VPIP-le ja PFR-le vastavad.
    Ülemise lõigu kohta ütleks, et kõik oleneb siiski positsioonidest.

    Rangede kohta saad selgust siit http://www.pokerstove.com/blog/. lae alla ja korras.

  12. #532
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    no see pokerstove on üks asi, aga ranged ei ole kindlasti üks ühele. nii palju näinud totaalseid nitte (12/10 ja veel nitimaid tegelasi) UTG avanguid BTN pealt 56s, JT jms kätega callimas. sama kehtib avangute puhul. vahest ikka imestad, et mis käed kõik 10/7 tegelase UTG avamisrangesse mahuvad.

  13. #533
    Räme Fish
    Liitus
    Apr 2012
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    17

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    hei kas flopis tõste 65%,turn 70% ja river 80% sobiksid siis tõsteteks?
    toon veel sellise näite kui olles CO AJ teed 3bb tõste BB call flop 4,9,J panustad 65% ja sulle tehakse re-raise mida ma peaksin siis kartma? kas setti?
    muidu oli väga hea artikkel ja andis jälle kindlust juurde mängimisel.

  14. #534

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Hei
    Seal võib karta nii kahte paari, reatõmmet ning kui flopis on 2 masti kaarti, siis ka masti tõmmet.
    Oleneb kui agressiivne vastane on, mida agrom seda suurem võimalus et seal võib ka bluff vahest sees olla.
    Mida passiivsem seda suurem võimalus et tal just see set ongi

  15. #535
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Tsitaat Algselt postitas marioest88 Vaata postitust
    hei kas flopis tõste 65%,turn 70% ja river 80% sobiksid siis tõsteteks?
    toon veel sellise näite kui olles CO AJ teed 3bb tõste BB call flop 4,9,J panustad 65% ja sulle tehakse re-raise mida ma peaksin siis kartma? kas setti?
    muidu oli väga hea artikkel ja andis jälle kindlust juurde mängimisel.
    sõltub nüüd vastase statidest, kas ja kui väga fish ta on.. ja kui suur on reraise.. üldiselt võivad fishid oma Jx käsi üle mängida.. juhul kui reraise on väike, siis ma calliksin ja vaataksin mis ta turnis teeb.. kui tõste on ca 3x, siis regulaarse mängija puhul vast foldiksin..

  16. #536

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Palun selgitage Ranka tabeli loogikat väikeste taskupaaride mängimisel. Ranka juhised on sellised, et kui preflop mängus sinu ees tõstetakse varaselt-keskmiselt positsioonilt, siis tuleks väikese paariga callida. Kui aga tõste tuleb hiliselt positsioonilt, siis tuleks väike paar foldida. Miks nii?

  17. #537
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Tsitaat Algselt postitas nullpokker Vaata postitust
    Palun selgitage Ranka tabeli loogikat väikeste taskupaaride mängimisel. Ranka juhised on sellised, et kui preflop mängus sinu ees tõstetakse varaselt-keskmiselt positsioonilt, siis tuleks väikese paariga callida. Kui aga tõste tuleb hiliselt positsioonilt, siis tuleks väike paar foldida. Miks nii?
    OOP on keeruline ja mittekasumlik mängida väikseid paare.

  18. #538

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Tere,sooviks teada mis limiitideni Ranka tabelit kasutada,mängisin alguses 6 maxi ja nüüd mõte Full Ringi ümber kolida,kuna 6 maxis liiga suured bad beatid vahepeal.

    Bankroll praegu 400$,mis limiiti soovitate mängida ?

    Ja kas on olemas Post flopi kohta ka kuskil mingisugune tabel või õpetus kuidas mängida ?

  19. #539
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    Ei taha tuju rikkuda, aga parem praegu kui liiga hilja- ka full ringis on bad beatid :)
    Iseasi muidugi, mida sa bad beatiks pead üldse? Kui set versus set, siis selliseid olukordi on võimalik suures osas vältida õige positsioonilise mängu ja adjustimisega vastavalt vastasele. Eks teised targemad ja teoorias tugevamad viitsivad vast täpsemalt seletada, kuid ega full ring mingi ime lahendus ei ole.

  20. #540

    Re: RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

    alusta nl2st ja kui tunned,et oled sellest tasemest üle ja seis on ka plussis,siis peale 10k kätt liiguks edasi nl5te.Kui ei saa aru,kas sa oled keskmisest nl2 mängijast parem või mitte,siis liigu näiteks peale 30k kätt edasi.Mõtekam on väiksemas limiidis kaotada vähem,kui suuremas limiidis uut mängu proovima hakata.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES