Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 29 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 561
  1. #121
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    nii 4k käsi mängitud selle rangega umbes mitte päris robotlikult aga see siis aluseks
    tulemused blogis http://my.pokernews.com/Kivisaba/blog/
    kuis tundub ?
    Väga hea töö, paistab, et olete palju abi saanud sellest preflopi loengust.

  2. #122

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Mul on selline küsimus, et ma näen suht palju sellist värki NL10s, kus mingi mängima teeb EPlt 2xbb raise. Mida me sellises olukorras teeme kui me oleme näiteks MP2 peal 88ga. Ma tahaksin raiseda?!

  3. #123

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    mina olen mänginud set value peale ehk callinud

  4. #124
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Palju raskem küsimus on, mida KJ-ga teha :P VÄGA tihti minraisetakse monstrumitega. Pmst ma callin pea iga kahe kaardiga neid min raisetajaid. Kui ei hiti midagi head, siis saan rahulikult ära foldida ta all-ini.

  5. #125
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Mul on selline küsimus, et ma näen suht palju sellist värki NL10s, kus mingi mängima teeb EPlt 2xbb raise. Mida me sellises olukorras teeme kui me oleme näiteks MP2 peal 88ga. Ma tahaksin raiseda?!
    Mina callin, kui miskeid reade ei ole.

  6. #126
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tegin enda jaoks tabeli ja panen ka siia teemasse ülesse. Vigade eest ei vastuta, aga kui mõne suurema leiate, andke teada, teen korrektuure.

  7. #127
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    mina olen mänginud set value peale ehk callinud
    Mis mõttes? Kui normaalsete stattidega mängija sealt callib, siis mina lükkan ta insta set miningu peale :/. Kui flopist nuppe tahaksid panna, siis saaks ju ise kindlalt maha visata overpairi vms. NL10 küll nüüd ei kohta eriti intelligentseid isiksusi, kuid mida edasi, seda rohkem sind readima ju hakatakse.

    Isiklikult 88-ga paneks minraisele 3beti otsa, kui just mingi septsiifiline "vend" ei oleks, kes üritab teha mingit masterplaani high pairiga ja iga raise peale siis mingit imemoovi tegema hakkab. Kui 3bet callitakse ja hitid, siis makstakse palju kergemini välja ning callides oleks pot nii väike, et isegi flopilt alates bettides ei saa ma vb teist venda allinnigi.

    Samas mu loogika võib ka vale olla, aga mina näen seda niimoodi.

  8. #128
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Reeglina on Nl10 üldpilt sellinne, et kui keegi raiseb siis tavaliselt callitakse - 3beti tehakse väga harva ja standart raise callimis range on kuttidel sama mis starting hand range. Ühesõnaga kui tuleb kuskilt raise ja ka call siis tavaliselt võib raise ja callija käe rangeks arvata TT+ AJ+, lisaks ka madalad pocket paarid. Nl10 ei saada eriti aru, et callimine on tavaliselt setmine.

  9. #129
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Jep, aga ma mainisingi, et eesmärk oleks saada flopiks juba selline pot, mis võimaldaks hittimise korral vastane kindlasti allinn saada ning, et meile hititud seti kinni maksaks.

  10. #130
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Ise ma küll madala pocket paariga ei 3-beti. Siin oli kuskil juttu seti oddsidest aga mul ei õnnestu eriti kätte saada. Total profit madalatest pocket paaridest 12$ 200 käe jooksul :(

  11. #131
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Antud olukorras oli mingi gay miniraise. Korralikku raise ma ka ei 3beti. Aga NL10-s vend raisib 0.1, ehk 0.2$, mis kuradi asi see üldse on :D? See ongi just mingi selline vend, kes betib oma AA ja KK ning jumala eest loodab, et keegi ei foldiks.
    Aga nojah, samas poleks ka call hull, sest sellised vennad saaks anyway flopilt sisse, kui mingi väga ulmeline board ei tule.

  12. #132
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Eile just juhtus nii, et utg mingi vend raises 20 senti ja 5 calli tuli järgi. Ma olin buttonil KK-ga ja reraisesin 1.50 peale. Ja 3 venda callis järgi. Lauda tuli A ja ma checkisin ning ülejäänud 3 venda ka. Turn oli lambikas ja üks vend otsustas miski 6$ potti 50senti panna. Üks vend foldis ja ma callisin - river blank ja kütt lükkas all inni ennast ligi 3$. Callisin. Temal oli 9Q ja mul KK

  13. #133
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Eile just juhtus nii, et utg mingi vend raises 20 senti ja 5 calli tuli järgi. Ma olin buttonil KK-ga ja reraisesin 1.50 peale. Ja 3 venda callis järgi. Lauda tuli A ja ma checkisin ning ülejäänud 3 venda ka. Turn oli lambikas ja üks vend otsustas miski 6$ potti 50senti panna. Üks vend foldis ja ma callisin - river blank ja kütt lükkas all inni ennast ligi 3$. Callisin. Temal oli 9Q ja mul KK
    ma ikka naersin päris kõvasti seda lugedes :D. endal oli sarnane olukord AJ-ga Buttonilt,2 limperit ees, sain 2 calli(reisisin ofc)flop mingi A28, kütsin korraliku cbeti, sain yhe calli, turn mingi saast (9 maybe), kütsin jälle beti, vend callis, river K , ma lolli peaga checkisin, ta checkis otsa, näitas 53o. ??? ??? ??? ???

  14. #134

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    küsimus AK-kohta
    starting hand chart ütleb, et AK-re raise siis mis võiks selle reegli erandid olla peale selle et vastane on nit
    näiteks mul oli AKs sb-l Co pani raise 5bb
    panin re-raise 15bb callis
    flop TJ7 pot 33bb kui teha mingi normaalsem cont bet ja vastane callib siis on insta commited ja mitte essugi pole teha
    conti bettisin 25bb ja insta call
    turn 4 ja pot 83bb mul 67bb taga check fold or push nüüd ?

    äkki ei peaks nii suure hurraga suuri raisesid re-raisema OOP aga noh ega fold ja call ka parem poleks mina küll ei tea mis teha et taoliseid olukordi vältida

  15. #135

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Kuna AKs puhul pole tegemist made handiga, siis ma olen juba ammu loobunud
    SB või BB pealt reisi sisse lükkamisest. Nö "smooth" call ning floppi hittides
    laksin kohe mingi ilusa summa välja.

  16. #136
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Võtke oma trackerid ja HEMid lahti ning vaadake, mida Teie AK teeb. Mismoodi Te olete mänginud AK, siis sealt saab kõvasti järeldusi teha.

  17. #137
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    ma ikka naersin päris kõvasti seda lugedes :D. endal oli sarnane olukord AJ-ga Buttonilt,2 limperit ees, sain 2 calli(reisisin ofc)flop mingi A28, kütsin korraliku cbeti, sain yhe calli, turn mingi saast (9 maybe), kütsin jälle beti, vend callis, river K , ma lolli peaga checkisin, ta checkis otsa, näitas 53o. ??? ??? ??? ???
    53o on nuts A28 flopis. Sellega saab nuts rea või siis tuleb hoopis kolmik!!!

  18. #138
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    küsimus AK-kohta
    starting hand chart ütleb, et AK-re raise siis mis võiks selle reegli erandid olla peale selle et vastane on nit
    näiteks mul oli AKs sb-l Co pani raise 5bb
    panin re-raise 15bb callis
    flop TJ7 pot 33bb kui teha mingi normaalsem cont bet ja vastane callib siis on insta commited ja mitte essugi pole teha
    conti bettisin 25bb ja insta call
    turn 4 ja pot 83bb mul 67bb taga check fold or push nüüd ?

    äkki ei peaks nii suure hurraga suuri raisesid re-raisema OOP aga noh ega fold ja call ka parem poleks mina küll ei tea mis teha et taoliseid olukordi vältida
    Üldislet 3betted pottides kas ära cbeti üldse või siis lase rohkem, kui 1 barrel.

  19. #139
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    ma olen tihtipealemõeld, kas selliste reeglite põhjal saaks põmst boti kirjutada, mis siis väikestes laudades päevad läbi sinu eest mängiks.. loeks ka kasutajate state alates 300st käest.. ja selle põhjal siis otsustaks.. ja teeks standardliigutusi.. NL10s ikka ju keegi ei jaga matsu välja.. ja kui siis mingi 10st lauast üks tõmmataksegi tühjaks, võiks suhtkoht tasuta raha igapäev kaukasse joosta. küsimus on ainult selle boti fine-tuuningus, kõik need reeglid ja suurem osa situatsioone ära defineerida ja siis HEMi põhjal reegleid juurde kirjutada...

  20. #140
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 281

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Kindlasti on aga kahjuks või õnneks jälgivad pokkeritoad seda hoolega.

Lehekülg 7, kokku 29 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES