Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 29 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 561
  1. #161
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Tuul
    Mida suuremad stackid, seda rohkem võimalus ju võita, ainult shortide blinde varastades kaugele ei jõua
    HEM->Effective Stacks 20BB või väiksem:
    [img width=800 height=298]http://arion.pri.ee/images/muu/shortstack.jpg[/img]

    Winrate: 11.77 PT/BB (ehk 23.54 big-blindi, 100 käe kohta).

    Tegelikult sai veel täpsemalt filtreerida, mis viis tollal winrate alla poole. Kahjuks täpsemat filtrit enam ei mäleta ja ei leidnud ka aga erilist vahet pole, sest siis oli mu winrate ka shortide vastu miski 9PT/BB. Antud graafikul on kõik käed, kus effektiivsed stackid on 20BB või väiksemad ja mis Te ise arvate, kuidas non SD joon nii kõrgele lakke tõuseb? Ikka blindide vargusest obv. See on väga aeglane rikastumise protsess (1.2m käe kohta 22,000 olukorda) aga VÄGA KINDEL VARIATSIOONIVABA rikastumise protsess -- ei ole ühtegi down - ega upswingi.

    EDIT: Lisan ka big blindidega, et näha siis "variatsioonivabadust"
    [img width=800 height=298]http://arion.pri.ee/images/muu/short2.jpg[/img]

  2. #162
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Shortid on täielik evil. Ronib jälle mingi 2 doltsine vend lauda ja kukub all-in lahmima. Rõve.
    +EV on teda premium käega callida

  3. #163

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    +EV on teda premium käega callida
    kuldne nõuanne.

  4. #164
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tegelt on päris valus ikka. Ükskõik mis kaartidega sa teda ei calli - variatsioon ei pruugi alati sinu poolt olla. Praegu just juhtus nii, et mingi shortstack läks AI ja mul olid käes QQ. Mõtlesin mis ma mõtlesin aga otsustasin callida. Mingeid reade ei olnud - just istusin lauda. Vastu vaatas AK. Õnneks kumbagi lauda ei tulnud ja sain tema BUY IN-i omale

  5. #165
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Tegelt on päris valus ikka. Ükskõik mis kaartidega sa teda ei calli - variatsioon ei pruugi alati sinu poolt olla. Praegu just juhtus nii, et mingi shortstack läks AI ja mul olid käes QQ. Mõtlesin mis ma mõtlesin aga otsustasin callida. Mingeid reade ei olnud - just istusin lauda. Vastu vaatas AK. Õnneks kumbagi lauda ei tulnud ja sain tema BUY IN-i omale
    a) siin käes on see insta-call ja mõelda pole vaja
    b) siin käes ju variatsioon oli sinu poolt
    c) 20BB pole miski buy-in :P
    d) läheb liiga offtopikuks ära IMO

  6. #166

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Ma tahtsin siiski veel küsida, et mis kätega te ikkagi shortstacki shove callite? TT+ AK ?

  7. #167

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    QQ+ AK. Olen tähele pannud, et shortstackid omavahel mängivad tihti AJ vs. KQ, aga fullstacki vastu tullakse alati premiumitega.
    Kui ma olen tõstnud AQ, siis mingi 15 BB mehe vastu seda kah maha ei viska. Kui mehe vpip on üle 25, siis muidugi laiendan kõvasti ranget ja kui vpip on 4, siis ainult AA KK. Kui short limbib ja minu raise peale shoveb, siis on tal tavaliselt väike pocket või AA.

  8. #168

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Üks väga naljaks liik shortstackereid on sellised, kelle vpip on u.6 ja lähevad allinn 22+. Vist liiga palju pokermillioni finaallauda vaadanud.

  9. #169
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Ma tahtsin siiski veel küsida, et mis kätega te ikkagi shortstacki shove callite? TT+ AK ?
    Sõltub... QQ+, AK alati, teinekord any pair, any ace etc.

  10. #170
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Sain lõpuks läbi selle teema. Kindlasti loen veel kord. Tänud sellise väärt ette võtmise eest. Õppisin siit teemast nii mõndagi.

  11. #171
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Sain lõpuks läbi selle teema. Kindlasti loen veel kord. Tänud sellise väärt ette võtmise eest. Õppisin siit teemast nii mõndagi.
    Pole tänu väärt!

    Ja Tere Tulemast foorumisse!

  12. #172

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Üks väga naljaks liik shortstackereid on sellised, kelle vpip on u.6 ja lähevad allinn 22+. Vist liiga palju pokermillioni finaallauda vaadanud.
    Miks peaks shorty 22+ all in naljakas olema? 22+ on iga mittepaari vastu favoriit. Näiteks 22 vr AKo on 53-46. Mööda flopil on suhe juba 73-27. Kui võtame aga range'i ja oletame, et shorty on buttonil: Utg (11%) on shorty taga 34-66. Cut-offi avangu vastu on seis juba umbes 50-50. Ja seda kahtedega.

  13. #173
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Miks peaks shorty 22+ all in naljakas olema? 22+ on iga mittepaari vastu favoriit. Näiteks 22 vr AKo on 53-46. Mööda flopil on suhe juba 73-27. Kui võtame aga range'i ja oletame, et shorty on buttonil: Utg (11%) on shorty taga 34-66. Cut-offi avangu vastu on seis juba umbes 50-50. Ja seda kahtedega.
    Kergesti exploititav.

  14. #174

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Kergesti exploititav.
    Kuidas, kui võib eeldada, et tegemist pole arvutiga, kes alati pre-flop nupud sisse lükkab? Ja tegelikult isegi siis, sest sinna 6% peaks mõned käed lisaks paaridele veel ka kuuluma.

  15. #175
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Kuidas, kui võib eeldada, et tegemist pole arvutiga, kes alati pre-flop nupud sisse lükkab? Ja tegelikult isegi siis, sest sinna 6% peaks mõned käed lisaks paaridele veel ka kuuluma.
    Ma sain aru, et PF lükkab AI alati. 6% on iga pocket paar(22+). Exploitida saab nii, et mängid 88 või paremat tema vastu.

    88 on 50.141% tema range vastu, võib natuke variatsioonivabaduse nimel kokku tõmmata

  16. #176

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    ma tavaliselt callin shorte 77+ ja suuremad ässad ka

  17. #177

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    No siis olen mina eriti mööda olnud. Minu vastu on shortidel alati AA käes. Ükskõik, millega ma neid maha callin.

  18. #178

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Oleneb, kas tegu on hea mitmelaua mängijast shortiega stattidega 6/5 või mängijaga, kes tuli oma viimase kahe dollariga nalja tegema ja mängib iga teist kätt

    siia ma postitasin hea shortie range'i: http://arion.pri.ee/foorum/index.php...4.html#msg6744
    saab aimu, millega maha callida

  19. #179
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    ma tavaliselt callin shorte 77+ ja suuremad ässad ka
    Miks 77+? Miks mitte 22+

  20. #180
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Miks 77+? Miks mitte 22+
    4-5 posti tagasi lenC just seletas veidi oma mõttekäiku. Kui callida 88+ ja ss mängib vaid pocketeid, siis exploitime ta long runnis.

Lehekülg 9, kokku 29 EsimeneEsimene ... 789101119 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES