Kahtlemata on peaaegu alati korrektne tegu preflop commitida, ma ei väidagi vastupidist. Aga antud juhul küsiti 100% konkreetse näita kohta see küsimus, kus fold oleks minu arvates (ma ei ole ofc hea mängija, aga avaldangi arvamust, et ka enda mängus leake rohkem leida) ainuõige. Ja vastata konkreetse näite kohta ikkagist sama lausega "ära foldi kunagi KK-d preflop" on lihtsalt labane. Ja tuua põhjuseks asjaolu et "ära foldi, sest äkki mõnikord hakkad vales kohas foldima" on sama labane.

Ma rõhutaks just seda, et tegu on erandiga ja kõikidest 100% stampidest tuleks pokkerit mängides kindlalt lahti öelda. Mida see küsimuse püstitaja juurde saab, kui ta tuleb kindla olukorraga foorumist abi küsima ja vastuseks tuleb "ära kunagi foldi KK-d pre"? Mitte midagi, toob enda mängu lihtsalt juurde potentsiaalse leaki, kuna käitub ilma mõtlemiseta ja mingi kivisse raiutud reegli alusel, mis vajaliku mõtteprotsessi mängimise puhul takistab kohutavalt.

Ma sõnastan siis enda seisukoha otseselt antud käe kohta ja hea meelega ootan, et keegi selle ümber lükkaks:

mina foldin antud juhul KK, kuna microt mängivad tight regularid, kelle 3bet on standartne umbes 2-3.5 ei 3beti su UTG avangut UTG+1-lt mitte iialgi laia rangega, nad teevad seda tugeva käega, kuna terve ülejäänud laud peab veel pärast neid ka tegutsema, isegi QQ-d ja AK-d ei 3betita sellises spotis iga kord (rõhutan asjaolu, et kui ta 3bet % ei ole suur). Kui veel juurde lisada fakt, et samasugune micro tight regular, kes preflop ei ole uskumatult agro-spewer ei 4beti elu sees UTG+2-lt laia rangega, kui ees on UTG raise ja UTG+1 3bet. Tal peab selleks hästi hästi tugev käsi olema, et ta kahe esimesena tegutsenud mängijate tugevuse näitamisest lugu ei pea. Tõenäosus, et sul satub selline spot mängus ja et su vastased tiltavad on umbmääraselt väike ja sa ei tohiks mitte ühtegi otsust sellepärast teha põhjusega "ah äkki mu vastased mõnikord tiltavad" kui sul pole mitte mingit alust sellise mõtte jaoks.

Maniakkide vastu ei foldiks muidugi. Aga konkreetses näites mina foldiksin.

Shoot me.