Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 561

Hübriidvaade

  1. #1
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Mis kätega on kasumlik buttonilt callida, sõltub mängija oskusest ja üldisest mänguplaanist. Minu mängus on Axs buttonilt praktiliselt alati call või 3bet.

    Mõned lambikad puntkid suited ässade kohta. Ma räägin 6maxist, full ringist ei tea ma mitte muhvigi.

    1) Flush vs flush on ülikasumlik situatsioon. Axs omades on sul alati nut flush.

    2) Positsioonist domineeritus loeb vähe. You can pot control, you can fold, you can take free cards...

    3) UTG ja UTG+1 vastu callides annavad nende mängijate tight haarded sulle squeeze-i vastu kaitset. Blindid squeezevad harva UTG avanguid. CO vastu ma tihti 3betin preflop, kuna implied oddse on vähem ja blindid squeezevad palju-palju tihedamini.

    4) Kujuta seda ette - UTG avab, sa callid buttonil, BB-l on suited connector või gapper... mida ta teeb? Ta callib 80+%. Flush vs flush, mäletad?

    5) Kujuta seda ette - UTG+1 avab, sa callid buttonil, blindid foldivad, flop 345 või 753 või 983 või 668 või 56T jnejne, UTG+1-l on kaks overit või nõrk paar... mida ta teeb? Hmm, ma pakuks, et inimesed check-foldivad siin mingi 40% ajast. :D Päris hea, kui minu käest küsida.

    6) Axs on käsi, mis mängib ülihästi positsiooniga. Selle käega initsiatiiv ei ole väga oluline, võrreldes mõne muu käega. Kõige halvem koht, kust Axs mängida, on blindid. Noh, muidugi, kõiki käsi on blindidest kehva mängida, aga ERITI suited ässadega imo. Sucks to 3bet, sucks to call.

    Päris paljudel nõrgematel mängijatel on just positsioonist callimise haarded tuksis. Põhjus on selles, et preflop avangute tabeleid leiab igalt poolt, aga callimise tabeleid pole mitte kuskil. Callimise kohta antakse lihtsalt üldine mull - "suited connectorid on head multiway", "pocket paaridega proovi sette tabada" ja see ongi suht kogu lugu.
    Viimati muudetud sixmax poolt : 04.03.11 at 23:17

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES