Aga kui ees on reraise siis:
Ise reraisin reraise QQ+ või siis kohe all in...JJ ja AK call või fold???????...siin teen palju vigu..vahel surun üldse kohe all in
Nii ja kui sind on rerasitud preflop:
22-77 fold?? 88-JJ ja AQ+ call?? ning QQ+RAISE
Ise käitun nii tavaliselt,kuid pean tunnistam ,et eriti reraise ei respecti iga kord,tihti peale callin KQs+ja 22+ ja mis kõige hullem kui stacki on tunduvalt rohkem kui vastasel lükkan kohe all in ära..siin kohal pean vist mingeid muutatusi tega ;D
Muidu ranka väga viis strateegia ..ise enam vähem sama moodi või veel agresiivsemalt kohati kui tunnen ,et kaart jookseb ja vastased on kerged foldima(6max lauas)...Turniiridel muidugi peab vähe tightimalt mängima aga see hoopis teine maailm cashiga võrreldes
Ja veel üks asi... kui juhtub nii ,et terve ring saad käsi millega võib raisida siis lõpuks inimesed ei usu sind ja maksavad su käed kinni või pakuvad mõne valuse beadi...kaheotsaga asi...

Ootan vastust ?? kohta...sest minu jaoks on need preflop reraisid murelapsed kui ise olen raisind,ei oska kohe mitte preflopis juba alla anda...loodan,et said pihta mis situatsioone silmas pean...Ja veel kas tõesti on pikemas jooksus kasulikum nut flush draw turnis foldida kui ise oled pre flop rasind ja flopis cbetind...siiani pole ma kunagi riverini alla andnud,sest minu arust just need kõige rasvasemad potid tulevad riveri mastiga, kui ise oled kõik tänavad betind...check/call see tuleb tõesti ära unustada
Ja kuhu maani selline loose agressive strateegia töötab....millisest levelist alates tuleks tightimaks minna pre flop mänguga...