Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
Pokkeris sa tahad ära kasutada vastase tendentse ja nende mängulisi vigu, sinna alla käib ka kaartide range, millega mängitakse. Kui vastase range on tohutu lai, siis sa viskad raha maha lihtsalt ja lased ennast ära kasutada ja pole nii efektiivne, kui olla võiksid oma 8/6 rangega.
Vastane varastab ja bluffib sul konto rahast tühjaks kui sa nii tight oled, piltlikult muidugi.
Muidugi vaevalt, et sa sellise stiiliga ka nüüd väga palju kaotaksid mikros, kui suudad natukegi postflop mängida, kuid vähegi teadlikuma vastase käest sa ei saa niiütelda sentigi niimoodi kätte ma arvan.
Näiteks sul on AKs ja tõstad btn pealt. Villain 3betib sind. Kui villain on samasugune nitt kui 8/6, siis võib oletada, et oled ta rangest taga (oletame, et olete 100bb effective stackidega ja mitte deepstack). Kui aga villain on 18/16 3b% 10, siis mis teed? Enamasti ikka foldid ma arvan, kuid sellega juba kasutatakse sind ära. Ilmselt foldiksid ka TT, äärmisel juhul näeksid sellega floppi, et setmineda, kuid kui flop tuleb J82, kas oled siis võimeline postflop tuimalt maha callima või ck/r tegema, suudad vastase range peale panna ja ta üle mängida kui selleks sobiv moment on? Enamasti sõidetakse sellisest tightist üle- ka mulle on seda korduvalt üteldud ja tänud kõigile, kes seda teha viitsinud on. Mikros vbl saaks kuidagi niimoodi nitina hakkama, kuid see saab olema bumpy ride ja kõikumised on suured siis IMHO.
Loodetavasti ei ilmu nüüd kuskilt mõni 8/6 võitev reg välja, kes mind tümaks teeb ja ütleb, et tal on 32bb/100 winrate vms.
ruditurbo peaks 7/6 m2ngima kui 6ieti m2letan