Tsitaat Algselt postitas ranka
Anna kindlasti teada, kuidas on tulemused. Tegelikult mingi aeg oleks huvitav ka vaadata, kuidas erinevad käed käituvad ja selle järgi käte tabelit täiendada.
Nüüd olen neli päeva seda katsetanud. Arvan, et 90% olen suutnud tabelit jälgida. Vahel lihtsalt ei jõua näpuga järge ajada, aga hakkab juba meelde ka jääma. Kuna ma statistikast praegu andmeid ei võta, siis räägin lihtsalt natuke kogemuse põhjal.
BR selle ajaga mingi +40$.
Cbet flopil 3/4 potist tundub toimivat. Kui just mõni päris loose mängija lauas ei istu.

Mõned tähelepanekud:
Sinuni folditud, siis raise:
CO: 22+, A2s+, A9+, QK, KJ, QJ, 89s+, 9Js+
BTN: 22+, A2+, 67s+, 79s+, Any broadway (JT, JQ, JK, QK, TK)
Siin olen kohati tabelit eiranud ja ka os connectoritega raise.


Kui ees on 1 limper siis:
CO: 22+, A8s+, A9+, QK, KJ, QJ, 89s+, 9Js+
BTN: 22+, A8s+, A9+, 78s+, 79s+, Any broadway
SB: 77+, AJ+; JA COMPLETED: 22-66, A8s, T9s+, QK, QJ, KJ. TEISED FOLD!

Siin sama lugu os connectoritega.
JA COMPLETED mõiste on mul küll kusagil kahe silma vahele jäänud.



Kui ees on raise:
Siis calli 22-TT ja JJ+, AK reraise. MUUD KÄED FOLD.

Siin olen ka tabelit eiranud, kui ees raise näiteks 15-20BB ja mul käsi 22-99, olen foldinud. Panen vastase QQ-AA käele ja ei julge oma BI-st niipalju lauale laduda.



Hetkel tulid esimesena meelde need asjad.
Jätkan ülespoole rühkimist.

Tahaks sellest needusest lahti saada, et kui BR juba enam vähem, siis tuleb karm kukkumine. Näiteks 130pealt halvemal juhul 30 peale ja siis vaevaliselt jälle mängin end üles tagasi. Tõenäoliselt suurema bankrolliga ei ole mäng enam piisavalt tight ja nii ta läheb. Asi ju iseenesest lihtne - mängi sama mängu edasi, mis sind 30 pealt 130 peale tõi :)
Näis näis.
Kui Tigrano NL10 projekt see nädal käima läheb, siis tema valvas silm ka asjal peal.