Tsitaat Algselt postitas olavike
Kas ükskõik kui suur raise on ees? Et ka minraise puhul peaks niimoodi käituma? Või on minraise pigem sama mis limp?
Edit: leidsin, et mingil määral oli see artiklis kajastatud ka. Aga eriteema siis: kui on üks minraise ja üks minraise callija. Kas see juba muudab olukorda?
Ning kui suur peaks sellisel juhul reraise olema? Ikka 4*BB + 1*BB iga limperi eest? Või annab minraise siia veel mingi koefitsiendi juurde?
Ja kuidas käituda siis, kui shortie (oletame NL50's mingi $7 tüüp) läheb preflop all-in, kuid sul käes 44. Ees kõik foldivad.
Nii robotlikult ei saa mängida ning ma ei jõuaks kõike olukordi siin foorumis kajastada! Need on optimaalsed jooned ja selle strateegia iseärsus on see, et sa õpiksid algul vähemalt nullis mängima ja siis äkki jääb midagi külge, et miks on nii ja miks on naa. Ja edasi jube täiendad ja küsid konkreetseid küsimusi (postitatud käte näol), et saada veel paremaks.

Minraise = raise. Mina paneks sel juhul reraiseks ~12BB peale.

Teine näide - fold või call, enamus ajast fold.

Miks? Implied odds. Ja nagu ma ütlesin siis implied odds on järgmise tunni teema, kui keegi viitsib uurida, siis kirjutagu googlesse - implied odds holdem ja tuleb tuhandeid vastuseid.