Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 29 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 561
  1. #21

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas pendula
    Siin ei saa hästi aru. Kas trükiviga?
    Kaks korda SB rida?
    BB: -- ?
    Trükiviga jah. Sai seda SB range täiendatud, aga esialgne rida jäi kustutamata.

  2. #22
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Lisaks kui re-raiseda preflopis 10+BB siis folditakse pmst alati kõik käed alla monstrumite ja ise mingit actionit ei saa. Kas õpilasel ei olnud nii? Mõni ikkagi callis oma marginaalse käega 14bb??? Kahtlen natuke.
    Betsizing käe tugevuse järgi on kohutav mäng - kui keegi sind natuke jälgib, siis on sind ülikerge ära kasutada. Unusta see :)

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Samuti ranka, kui sisenen JJ-ga poti ja tuleb raise ja re-raise kuid mitte piisavalt suur siis miks on JJ-ga või ükskõik mis paariga halb callida, et kasvõi seti saada?
    Sul on õigus aga ära torma liiga ette! Sest järgmise artikli teema ongi "odds" ja siis saad aru, millal on õige callida ja millal mitte. Aga kuna praegu Te oddsidest midagi ei tea, siis foldige (kui tead, siis ära foldi obv).

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Teine asi, mida teha kui 22-ga UTG raiseda ja tuleb re-raisesid otsa. Tuleb foldida, sest flopi vaatamine on liiga kallis. NL10-s samas on tegelasi, kes minraisevad buttonil AA-ga ning olenemata flopist panevad all-ini ning sel juhul oleks 22-ga openlimp ju parem???
    Siis on ALATI 22-ega open-raise parem, kuna sa saad perfektsed oddsid kolmiku jaoks callimiseks. Sest ainult dongid min3betivad AA-ga, sul on implied oddse enam, kui küll ja sa stackid ta 95% ajast postflopis ära. Dongid never-ever ei foldi.

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    NL50 oleks muidugi standard nii mängida, aga NL10 ju veidike teine teema??
    Vastupidi. Ma arvan, et too strateegia töötab paremini 10NL, kui kuskil mujal limiidis. Ja see ongi harjutamien, kui asi käppas, siis täiendad end ja liigud üles.

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Järgmine teema, millest kirjutate võiks olla flopimäng ehk siis kuidas ära tunda oma käe tugevust/nõrkust, kas vastane sai pihta setile jms. Sest flopis tehtud otsused on kohati isegi tähtsamad.
    Arvaks, et oddsid (implied odds, pot odds jne), sest juba blogis küsiti seda ja see oleks ka loogika järgmine kõige õigem artikkel.

    Ja tänan põhjaliku tagasiside eest!

  3. #23
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas pendula
    Hea artikkel!
    Printisin välja ka ja katsetan NL10-s. Proovin mingi aja jooksul ainult selle järgi mängida, näis mis tuleb. Eile hilisõhtul korra toksisin kahe laua peal, alguses on natuke raske pidevalt tabelist järge pidada. Paar korda sai mõtlemisaeg otsagi :) Tavaliselt mängin nelja lauaga, võib päris kiireks minna silmadel. Aga harjutamine pidi teadagi kelleks tegema
    Kirjutan mingi aja pärast, kuidas läinud on. Kuna mul HUD-i veel pole ja lugeda ma seda niikuinii kohe ei oskaks, siis arvan, et cbet Turnil võib üks komistuskivi olla. Aga nagu sa ka ütlesid, kui Turnil oma kätt ei saa, siis pole mõtet raha rohkem sisse panna.
    Anna kindlasti teada, kuidas on tulemused. Tegelikult mingi aeg oleks huvitav ka vaadata, kuidas erinevad käed käituvad ja selle järgi käte tabelit täiendada.

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Leidsin sellise tabeli. Ehk parem väljaprintimiseks?
    Minu arvates too tabel on liiga keeruline ja kohe alguses miski restealiga ja 3betiga tegelema hakkamine ajab kõik asjad sassi. Asju tuleb teha step by step, et algul vaikselt togid ülitight stiili, et lihtsalt tunnetus kätte saada ja siis hakkad täiendama oma relva arsenali resteali, laiema 3bet rangega jne.

  5. #25

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Tarmo
    Ja nii ongi, mida sa tõstad kui BB'ni kõik on foldinud
    Hoplaa, väga loogilistestele asjadele ei saagi esimese hooga pihta :)

  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas pendula
    Siin ei saa hästi aru. Kas trükiviga?
    Kaks korda SB rida?
    BB: -- ?
    Jah see oli trükiviga ja nüüd on parandatud.

    Õige on: SB: 22+, A2+, kõik connectorid, mis suuremad kui 6 (ka 1 gapperid), Any broadway ja K7+

    Viga tuli sellest sisse, kuna alguses oli range natuke loosem aga otsustasime peokuningaga SB range veitsa kitsamakas teha.

    Ja BB on tühi, kuna sa ei saa teha midagi, kui kõik on foldinud sinuni.
    Veelkord tänan, et nätiasid, kus viga asub.

  7. #27
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Väga hea artikkel, aga tekkis küsimus just nende osade kohta:

    Hetkel olen püüdnud oma VPIP-i allapoole viia ja igasugused suited connectorid ning suited 1 gapperid lähevad insta foldi isegi siis kui ees on olemas siin kirjeldatud vajalik arv limpereid. Kas selline käitumine on siis väga vale? Lihtsalt tundub, et kui neid kõiki kaasa mängida, ei saa VPIP-i kuidagi alla 18-19. Milline peaks olema reaalne VPIP kui 100% selle juhendi järgi mängida?
    Arvan, et VPIP peaks jääma sinna 11-14% kanti, kui mängida antud juhendi järgi.

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Kui ees tehakse 4xBB raise, kas ma tõesti pean callima sellise asja ära oma 22-66 paariga? Suure tõenäosusega tehakse flopis ju nagunii cbet olenemata, kas ta hittis või mitte... seni olen UTG, UTG1, UTG2 22-33 isegi vahel ära foldinud kui laual on palju preflop raisemist olnud eelmiste kätega.
    Callimine on suht standard mäng, eriti, kui sul on positsioon. Tegelikkuses peaks ka stacke võrdlema aga see on ebaoluline hetkel, kuna Teie ei tea oddsidest veel midagi.

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    AQ, AQs tuleb raise korral siis foldida selle tabeli järgi või saan ma valesti aru?
    Jah. Nende tabelite mõte on kätte saada kindlus! Kui sa oled kindel oma mängus ja tead, et sa oled võitev mängija siis võid hakata uusi asju proovima ja testima ning siis kindlasti AQ ei ole enam mitte kuidagi fold. Aga AQ ja väiksemad ässad nõuavad natuke rohkem oskusi, et teha õige otsus.

  8. #28
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Väga hea artikkel!

    Lisaks pisidetaili, et kui mängite 10 inimese lauas, aga ainult 8 kohta on täidetud ja te peate esimesena rääkima, siis teeselge et UTG ja UTG+1 on foldinud ja mängige UTG+2 range'i järgi

  9. #29
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tere, väga hea artikkel jällegi..
    Kolisin Triost üle PokerStarsi ja alustasin täna selle tabeli järgi mängu proovimist... eks ennem üritasin ka suht tight olla, kuid siiski oli kiusatus UTG AJ'ga panna 4.5 BB sisse kohe.. nüüd panen heaga maha.. seda foldimist tuleb veel õppida.. osades situatsioonides lihtsalt ei saa millegipärast Ax suited maha panna.. nagu loodaks flopis raudselt masti :)

    Aga pooleteisetunnise sessi kohta, toodab esialgu kasumit see käte range, mis on aint pöidlad üles teema!

  10. #30

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas ranka

    Arvaks, et oddsid (implied odds, pot odds jne), sest juba blogis küsiti seda ja see oleks ka loogika järgmine kõige õigem artikkel.

    Jap. Mina küsisin ja ootan väga seda artiklit. :)

  11. #31
    Õpihimuline Mängur Kasutaja taavi19 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    321

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Suured tänud artikli eest, ranka!
    Alustasin kuu alguses sendilaudadel ja arvan, et sellest artiklist on mulle kõvasti kasu.
    50 dollarilisele upswingile järgnes kohe 20 dollarine downswing rohkete tilti minekutega.
    Eksperimenteerin su tabelit ja eks hiljem räägin ka tulemustest.

  12. #32
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas taavi19
    Suured tänud artikli eest, ranka!
    Alustasin kuu alguses sendilaudadel ja arvan, et sellest artiklist on mulle kõvasti kasu.
    50 dollarilisele upswingile järgnes kohe 20 dollarine downswing rohkete tilti minekutega.
    Eksperimenteerin su tabelit ja eks hiljem räägin ka tulemustest.
    Pole tänu väärt!

    Loodaem, et asi ka praktikas toimib!

  13. #33
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    ammu oodanud, millal tuleb mingigi table range kohta, kuna

    mängisin varemalt tublisti 6maxi, ja nüüd fullringi ümber harjuda... omg kui valus, raske, keeruline, millegipärast sadas kokku ka parasjagu just alanud swongiga, igatahes... katsetan täna õhtul, homme päeval seda tabelit ja annan teada, kuidas läheb...

    tänud, herr doktor ranka

    EDIT: küll jäi sul vastamata, v ma ka lihtsalt küsin. Oletame olukorda

    oled bb, käes AKo, mp2 rase 4BB, Co call , bb'lt teed rõõmsalt re-raise 18BB'ni, mp2 call, co call. flop rääbis, hero ???... cbet peaks olema 66% vähemalt mõtleme sb 0,5bb+ 18*3bb=~54BB, sellest 66%=36BB.. seega loogiline, st kohustulik cbet peaks olema 36BB'd, seega on potis su poolt juba 54BB'd (pot commited, kas pole, v ma olen se'st kuidagi valesti aru saanud... mh ka re-raise'le foldinud :S)...

    et siis, kas cbet 2 oponendi vastu?
    kui see teha, mida teha kui ei foldita? turn ck fold? turn all in?

    tänan

  14. #34
    Õpihimuline Mängur Kasutaja taavi19 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    321

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    ammu oodanud, millal tuleb mingigi table range kohta, kuna
    mängisin varemalt tublisti 6maxi, ja nüüd fullringi ümber harjuda... omg kui valus, raske, keeruline, millegipärast sadas kokku ka parasjagu just alanud swongiga, igatahes... katsetan täna õhtul, homme päeval seda tabelit ja annan teada, kuidas läheb...
    Nagu mina räägiks, ise elasin ka midagi taolist üle

  15. #35
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    EDIT: küll jäi sul vastamata, v ma ka lihtsalt küsin. Oletame olukorda

    oled bb, käes AKo, mp2 rase 4BB, Co call , bb'lt teed rõõmsalt re-raise 18BB'ni, mp2 call, co call. flop rääbis, hero ???... cbet peaks olema 66% vähemalt mõtleme sb 0,5bb+ 18*3bb=~54BB, sellest 66%=36BB.. seega loogiline, st kohustulik cbet peaks olema 36BB'd, seega on potis su poolt juba 54BB'd (pot commited, kas pole, v ma olen se'st kuidagi valesti aru saanud... mh ka re-raise'le foldinud :S)...

    et siis, kas cbet 2 oponendi vastu?
    kui see teha, mida teha kui ei foldita? turn ck fold? turn all in?

    tänan
    check-fold flop. Kui betid, siis enam fold nuppu vajutada ei tohi - vahet pole kas hittisid või mitte.

  16. #36
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    check-fold flop. Kui betid, siis enam fold nuppu vajutada ei tohi - vahet pole kas hittisid või mitte.
    aru õigesti saanud, käitund samas valesti, tänan

  17. #37
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Lisasin originaalpostitusse lause:

    EDIT:
    Ja erilised tänud Krayzie'le, kes viitsis algul mu käte ranged üle vaadata ja vabandan, et unustasin su lisada!


    Lause räägib enda eest :)

  18. #38
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Lugesin 2+2 foorumist, et kui mitu +2 villainit potis siis ei C-beti.

    http://archives1.twoplustwo.com/show...n=&page=0&vc=1

  19. #39

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Siia teema alla peaks sobima ka see artikel ma arvan, kui muidugi tohib postitada seda.
    http://ee.pokernews.com/pokkeristrat...de-paariga.htm

  20. #40
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    õhtul, katse trios:

    istun maha üldiselt 2$ (v 2€'ga) fr nl5, br on nii väike, et noh parem nii kui teisiti
    NB! Too strateegia on mõeldud minimaalselt 100BB jaoks!

    EDIT:
    Ja PALUN, mitte ajada offtopic juttu strateegia teemades!!!!! Liigutan hiljem (kui tagasi jõuan) ülemised kommentaarid Offtopic Teema alla!

Lehekülg 2, kokku 29 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES