Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 19, kokku 29 EsimeneEsimene ... 91718192021 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 561
  1. #361

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Oeh... no tõesti.


    UTG micro-TAG raises to 4bb (2bet)
    UTG+1 micro-TAG raises to 14bb (3bet)
    UTG+2 micro-TAG raises to 34bb (4bet)


    Kui sa räägid, et ma ei kujuta ette, kui tihti sellistes olukordades bluffitakse, siis no offence, aga pole ime, miks sa 2NLi mängid.

  2. #362
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    on olukordi, kus KK foldida on korrektne, ent 90% teemades, mis siin või 2p2-s nimega "should I fold KK PF here???" pole see siiski õige. Seega on lihtne üldistada ja öelda, et ära foldi kunagi, kuna "sa pead ise hindama" mõtlemisega 2NL mängijad ju tihtipeale hakkama ei saa.

  3. #363

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Kahtlemata on peaaegu alati korrektne tegu preflop commitida, ma ei väidagi vastupidist. Aga antud juhul küsiti 100% konkreetse näita kohta see küsimus, kus fold oleks minu arvates (ma ei ole ofc hea mängija, aga avaldangi arvamust, et ka enda mängus leake rohkem leida) ainuõige. Ja vastata konkreetse näite kohta ikkagist sama lausega "ära foldi kunagi KK-d preflop" on lihtsalt labane. Ja tuua põhjuseks asjaolu et "ära foldi, sest äkki mõnikord hakkad vales kohas foldima" on sama labane.

    Ma rõhutaks just seda, et tegu on erandiga ja kõikidest 100% stampidest tuleks pokkerit mängides kindlalt lahti öelda. Mida see küsimuse püstitaja juurde saab, kui ta tuleb kindla olukorraga foorumist abi küsima ja vastuseks tuleb "ära kunagi foldi KK-d pre"? Mitte midagi, toob enda mängu lihtsalt juurde potentsiaalse leaki, kuna käitub ilma mõtlemiseta ja mingi kivisse raiutud reegli alusel, mis vajaliku mõtteprotsessi mängimise puhul takistab kohutavalt.

    Ma sõnastan siis enda seisukoha otseselt antud käe kohta ja hea meelega ootan, et keegi selle ümber lükkaks:

    mina foldin antud juhul KK, kuna microt mängivad tight regularid, kelle 3bet on standartne umbes 2-3.5 ei 3beti su UTG avangut UTG+1-lt mitte iialgi laia rangega, nad teevad seda tugeva käega, kuna terve ülejäänud laud peab veel pärast neid ka tegutsema, isegi QQ-d ja AK-d ei 3betita sellises spotis iga kord (rõhutan asjaolu, et kui ta 3bet % ei ole suur). Kui veel juurde lisada fakt, et samasugune micro tight regular, kes preflop ei ole uskumatult agro-spewer ei 4beti elu sees UTG+2-lt laia rangega, kui ees on UTG raise ja UTG+1 3bet. Tal peab selleks hästi hästi tugev käsi olema, et ta kahe esimesena tegutsenud mängijate tugevuse näitamisest lugu ei pea. Tõenäosus, et sul satub selline spot mängus ja et su vastased tiltavad on umbmääraselt väike ja sa ei tohiks mitte ühtegi otsust sellepärast teha põhjusega "ah äkki mu vastased mõnikord tiltavad" kui sul pole mitte mingit alust sellise mõtte jaoks.

    Maniakkide vastu ei foldiks muidugi. Aga konkreetses näites mina foldiksin.

    Shoot me.

  4. #364

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Kõige haigem ongi see, et tahtsin foldida..aga nagu tamp on sisse jäänud.. ÄRA KUNAGI FOLDI KK PF! Ja ka tänu sellele ma nuppe lükkasin, sest äkki..äkki...äkki... HUI!

  5. #365
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    heh

    Mul oli eile ka sama olukord (K K ),kus vend statsidega: 30/0 3bet 0% (300.kätt) tegi mulle 3beti preflopis.
    No ja ma kui normaalne vend vandusin endale,et ässad on vastas...aga ikkagi lükkasin nupud sisse.
    Persse.Muidugi oli AA vastas ja järgmine kord lähevad KK siin insta mucki.

  6. #366

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Kas keegi oskab öelda, mis tõenäosusega jagatakse kahele samas lauas istuvale mängijale ühel jaotusel kätte KK ja AA? Jutt käib siis 9-seat lauast.

  7. #367

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000
    Kas keegi oskab öelda, mis tõenäosusega jagatakse kahele samas lauas istuvale mängijale ühel jaotusel kätte KK ja AA? Jutt käib siis 9-seat lauast.
    Fullringis saab KK AA vastu keskmiselt 4,2% ehk 1/24. Kui sa saad KK keskmiselt 1/220 siis KK vs AA juhtub 1/5280

  8. #368

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas noname
    heh

    Mul oli eile ka sama olukord (K K ),kus vend statsidega: 30/0 3bet 0% (300.kätt) tegi mulle 3beti preflopis.
    No ja ma kui normaalne vend vandusin endale,et ässad on vastas...aga ikkagi lükkasin nupud sisse.
    Persse.Muidugi oli AA vastas ja järgmine kord lähevad KK siin insta mucki.


    Sellises olukorras ma ei foldiks KK-d. 30/0 on ülihalb mängija ja ei saa kunagi 100% kindel olla tema käes. 300 kätt pole mingi monster suur sample ka. Selline tüüp võib vabalt välja ilmuda QQ-ga.

  9. #369

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Sebastian_du
    Fullringis saab KK AA vastu keskmiselt 4,2% ehk 1/24. Kui sa saad KK keskmiselt 1/220 siis KK vs AA juhtub 1/5280
    Ok, peaks hakkama uurima seda asja. Krt eile sain mina ise erinevaid pidi enda käes näha pocket AA või KK, mil kellegil oli veel vastavalt kas KK või AA 4x. Ja samades laudades nägin veel teistel seda asja juhtuvat vähemalt 2x. Vägisi hakkab tekkima tunne, et neti pokker ongi rigged shit.

  10. #370
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Sebastian_du
    Fullringis saab KK AA vastu keskmiselt 4,2% ehk 1/24. Kui sa saad KK keskmiselt 1/220 siis KK vs AA juhtub 1/5280
    Keegi tark oskab ka 6maxi kohta rääkida sama juttu?

  11. #371
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng


  12. #372

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Üks küsimus pre raise suuruse kohta. Nimelt on FullTiltis osad antedega lauad, seega - kas mu raise antedega lauas peaks olema suurem kui tavalises lauas?

  13. #373
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Ananass
    Üks küsimus pre raise suuruse kohta. Nimelt on FullTiltis osad antedega lauad, seega - kas mu raise antedega lauas peaks olema suurem kui tavalises lauas?
    Teoreetiliselt jah, aga kui keegi ei adjusti ja folditakse ikka vs 3BB late steal, siis ära suurenda.

  14. #374
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Ananass
    Üks küsimus pre raise suuruse kohta. Nimelt on FullTiltis osad antedega lauad, seega - kas mu raise antedega lauas peaks olema suurem kui tavalises lauas?
    Ricky Mask oma NL200 videotes mainis, et ante lauas potsize avang/isoleerimine on tema arust liiga palju. Nagu tdx mainis, siis enamasti nagunii keegi ei adjusti.

  15. #375

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Peab tunistama ,et aitab tõesti väga palju 5+ ja suured tänud autorile artikli eest :)

  16. #376
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Võin kinnitada, et antud tabel sobib väga hästi ka turniiride mängimiseks. Lõpus pidin väheke loosemaks laskma, et stacki kõrgemana hoida, aga siiski enamuse turnast panin automaatselt selle järgi.

  17. #377
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tegin 10 lauda sessi 2h NL5 täpselt tabeli järgi jäin -15, aga no kuradi kaartijooks ka täitsa null.

  18. #378
    Grinder
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    739

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Sa vana pele... Lõpuks sain ka teema lõpuni loetud :D Usun et see asi täiesti toimib.
    Teema AA vs KK on pokerstarsis üli regular, aga samas olen ka täheldanud et see on perjoodide kaupa nii. Nt üks päev tuleb seda ohtralt enda silme alt läbi ja siis mõnda aega sellist asja ei juhtu. Kuid siiski olles sellist seisu kordi ja kordi näinud ja selles olnud arvan siiski et KK-ga preflop ei ole just suur viga callida maha kasvoi all in kui ei ole 95% kindel et vastas AA. Ja kui see juhtub on sul siiski veel võimalusi...hittida set runner runner rida voi mast kuigi jah see võimalus ei ole just eriti optimaalne. Ja siin oli kirjas ka selline asi et AA vs KK on 1/~5-6k siis peaks kasumisse jääma ikka sellega :D

  19. #379
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
    Ja siin oli kirjas ka selline asi et AA vs KK on 1/~5-6k siis peaks kasumisse jääma ikka sellega :D
    Fullringis on su KK vastaseks AA keskmiselt igal 26-ndal juhul. Umbes.

  20. #380

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Fullringis on su KK vastaseks AA keskmiselt igal 26-ndal juhul. Umbes.
    Vaatasin oma 136K sämplit, mis pärineb nl25 ja pl25.
    KK preflopis all in olnud 39 korda, millest 4 korda (4bet pot)100bb(+) regulari vastas, millest omakorda 3. juhul oli vastas AA ja ühel AK. Kusjuures ma olen mitu korda KK pres foldind ja näinud AA vastas. Mul 3bet ka ainult 2,5. Minu teooria: kui 3bet stat pole vähemalt 4 võib KK regulari vastu südamerahuga foldida. (mina enam ei piinle, kui KK pres foldin tag regi vastu vähemalt, kuni mu 3bet on alla 4-5)
    Uurige hemist oma KK preflop all in tulemusi regularide vastu.
    Kas minu tulemus on ainult variatsioon või nn. seaduspärasus ?

Lehekülg 19, kokku 29 EsimeneEsimene ... 91718192021 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES