Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 29 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 561
  1. #41
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas kxrvits
    Siia teema alla peaks sobima ka see artikel ma arvan, kui muidugi tohib postitada seda.
    http://ee.pokernews.com/pokkeristrat...de-paariga.htm
    Strateegiat võib küll postitada aga ma ei saa aru, miks see siia puutub :) Ässad ja kuningad on ainukesed kaardid, mis mängivad enda eest ja kui ma peaks nende kohta artikli kirjutama, siis see koosneks ühest lausest: Bet/raise igal tänaval ja proovi saada all-in ning jumala eest ära slowplay!

  2. #42

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Jah, kuid selge on ka see, et preflopist ässadega nuppude lükkamine ei nõua rohkemat kui väga minimaalset mänguoskust ning algteadmisi pokkerimatemaatikast. Küll nõuab aga oskusi ning süvendatud teadmisi see, kui floppi vaatab kolm vastast, lauas avatakse näiteks J-Q-K ja sul tuleb teha otsus, kuidas oma ässasid edasi mängida.

  3. #43
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Jah, kuid selge on ka see, et preflopist ässadega nuppude lükkamine ei nõua rohkemat kui väga minimaalset mänguoskust ning algteadmisi pokkerimatemaatikast. Küll nõuab aga oskusi ning süvendatud teadmisi see, kui floppi vaatab kolm vastast, lauas avatakse näiteks J-Q-K ja sul tuleb teha otsus, kuidas oma ässasid edasi mängida.
    Ülepaaride (QQ+) foldimiseks on vaja kindlat readi. Kui sul seda ei ole, siis all-in.

    Seega reeglina 90%+ ajast on ülepaariga all-in saamine korrektne viis ülepaari mängimiseks! Sina pead ainult mõtlema, kuidas see ülepaar all-in saada ,et saada võimalikult palju raha keskele.

  4. #44
    Õpihimuline Mängur Kasutaja paradigmlost avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    421

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Põhjalik ja vajalik artikkel...Tänud:P

    Aga ma ei sa aru miks siis foldida, kui turnil tõmbele pihta ei saa, riveriga on ju sama suur võimalus mast või rida kokku saada:S igathes olen siiani siis pidavalt väga valesti mängind...tõmbeid

  5. #45
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ülepaaride (QQ+) foldimiseks on vaja kindlat readi. Kui sul seda ei ole, siis all-in.

    Seega reeglina 90%+ ajast on ülepaariga all-in saamine korrektne viis ülepaari mängimiseks! Sina pead ainult mõtlema, kuidas see ülepaar all-in saada ,et saada võimalikult palju raha keskele.
    Oma mängus ma üldjuhul väldin preflopis full stackidega all-in minemist QQ-ga. Kui olen raise 3-4 bettinud ja saan laksust allinn, siis enamjaolt suundub hiir ikkagi foldi peale. Mul pigem niipidi, et kui QQga teisest vennast mingit kindlat readi pole, et lahmib wide range allinn, siis saan callida, muidu mitte :/.

  6. #46

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas paradigmlost
    Põhjalik ja vajalik artikkel...Tänud:P

    Aga ma ei sa aru miks siis foldida, kui turnil tõmbele pihta ei saa, riveriga on ju sama suur võimalus mast või rida kokku saada:S igathes olen siiani siis pidavalt väga valesti mängind...tõmbeid
    Cbet tõmbega on semibluff, ehk sul on võimalus võtta pot kohe maha või siis saada järgmisel tänaval oma ost kätte. Edasin sõltub juba palju vastasest aga üldjuhul ei ole mõtet agressiivselt edasi mängida (kui ei hittinud muidugi) või siis tõsteid callida, kuna sellega kasvab pot (ja sinu osalus selles) väga suureks ning arvatavasti oled sa ka taga, ehk vastasel on juba midagi käes. Ja kui riveril ei hiti siis oled sa omadega mülkas. Oddsid on sinu vastu.
    (Loodan, et olen õigesti aru saanud.)

    Väga hea artikkel, tänan. Jään põnevusega ootama artiklit postflop mängust.

  7. #47
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Oma mängus ma üldjuhul väldin preflopis full stackidega all-in minemist QQ-ga. Kui olen raise 3-4 bettinud ja saan laksust allinn, siis enamjaolt suundub hiir ikkagi foldi peale. Mul pigem niipidi, et kui QQga teisest vennast mingit kindlat readi pole, et lahmib wide range allinn, siis saan callida, muidu mitte :/.
    Ma pidasin foldimist silmas juhul, kui sa näed floppi.

  8. #48
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ma pidasin foldimist silmas juhul, kui sa näed floppi.
    A, okei. Lugesin ja sain siis valesti aru siis.

  9. #49
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Artiklit täiendatud lausega:


    Täiendused:
    Kui raised ja keegi tagant reraiseb, siis KK+ re-reraise all-in, teised käed foldi!

  10. #50
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Ja täiendasin veelkord!

    Täiendused:
    Kui sa raised ja keegi tagant reraiseb, siis KK+ re-reraise (soovitavalt all-in), teised käed foldi! Kui sa oled CO, button või SB ja sa raised ning keegi tagant reraiseb, siis re-reraise (soovitavalt all-in) QQ+, AK, teised käed fold.

  11. #51
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ja täiendasin veelkord!

    Täiendused:
    Kui sa raised ja keegi tagant reraiseb, siis KK+ re-reraise (soovitavalt all-in), teised käed foldi! Kui sa oled CO, button või SB ja sa raised ning keegi tagant reraiseb, siis re-reraise (soovitavalt all-in) QQ+, AK, teised käed fold.
    Ma ei tea, mina olen selle QQ ja AK reraise all-iniga juba pool oma bankrolli lihtsalt maha mänginud nii, et tegelikult peaks siia panema juurde väikese paranduse: Käitu nii kui sul on piisavalt suur bankroll ja 10 buy-inine kukkumine sinu mängulusti ei vähenda.

  12. #52

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng


  13. #53
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Standard. Küll juhtub hiljem ka vastupidi :).

  14. #54
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Ma ei tea, mina olen selle QQ ja AK reraise all-iniga juba pool oma bankrolli lihtsalt maha mänginud nii, et tegelikult peaks siia panema juurde väikese paranduse: Käitu nii kui sul on piisavalt suur bankroll ja 10 buy-inine kukkumine sinu mängulusti ei vähenda.
    Bankroll managment on eraldi teema ning ühegi strateegia mina ei hakka bankrolli seostama. Kui ei ole rolli, ei tohi mängida!

  15. #55

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas zyxxx
    Ma ei tea, mina olen selle QQ ja AK reraise all-iniga juba pool oma bankrolli lihtsalt maha mänginud nii, et tegelikult peaks siia panema juurde väikese paranduse: Käitu nii kui sul on piisavalt suur bankroll ja 10 buy-inine kukkumine sinu mängulusti ei vähenda.
    Enamus sellel tasemel mängijaid ei muuda oma allinn raisemise käsi kunagi. Kes on sinu raise allinn tõstnud AQ või TT, see teeb seda edaspidigi. Kes teeb seda ainult AA, KK, nende vastu võid oma QQ kohe maha visata. Tuleb igakord note panna, kui sellist liigutust näed. Loomulikult mängivad rolli ka tilt ja stacki suurus, alkohol ja muu, aga põhiline sellel puhul on hea read mängija kohta.

  16. #56
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Enamus sellel tasemel mängijaid ei muuda oma allinn raisemise käsi kunagi. Kes on sinu raise allinn tõstnud AQ või TT, see teeb seda edaspidigi. Kes teeb seda ainult AA, KK, nende vastu võid oma QQ kohe maha visata. Tuleb igakord note panna, kui sellist liigutust näed. Loomulikult mängivad rolli ka tilt ja stacki suurus, alkohol ja muu, aga põhiline sellel puhul on hea read mängija kohta.
    Jah nii on!

  17. #57
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Enamus sellel tasemel mängijaid ei muuda oma allinn raisemise käsi kunagi. Kes on sinu raise allinn tõstnud AQ või TT, see teeb seda edaspidigi. Kes teeb seda ainult AA, KK, nende vastu võid oma QQ kohe maha visata. Tuleb igakord note panna, kui sellist liigutust näed. Loomulikult mängivad rolli ka tilt ja stacki suurus, alkohol ja muu, aga põhiline sellel puhul on hea read mängija kohta.
    Minu prohmakad ongi tulnud suuresti tänu sellele, et olen viimasel ajal hakanud jälgima HUD-ga teiste mängijate VPIP-i. Kõik need all-inid, milles ma olen hävinud, on vastaste vastu kelle VPIP > 20, mõni isegi > 40. Ilmselt siis luckbox lihtsalt kinni hetkel.

  18. #58

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Vpip ei mängi mingit rolli siin imo. Ka vpip 100 mehel võivad ässad käes olla. Pigem vaata 3bet statsi juba, saad range enam-vähem kätte.

  19. #59
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Vpip ei mängi mingit rolli siin imo. Ka vpip 100 mehel võivad ässad käes olla. Pigem vaata 3bet statsi juba, saad range enam-vähem kätte.
    Ässad tulevad kõigile ühtemoodi kätte. Küsimus on selles kui tõenäoline on, et sellel hetkel on vastasel käes ässad. VPIP näitab kui lai käte range vastasel on, st. mida kitsam range, seda tõenäolisemalt ta läheb just ässadega all-in, mitte tavalise põhuga. See on kõigest minu loogika...

  20. #60

    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Enamus sellel tasemel mängijaid ei muuda oma allinn raisemise käsi kunagi. Kes on sinu raise allinn tõstnud AQ või TT, see teeb seda edaspidigi. Kes teeb seda ainult AA, KK, nende vastu võid oma QQ kohe maha visata. Tuleb igakord note panna, kui sellist liigutust näed. Loomulikult mängivad rolli ka tilt ja stacki suurus, alkohol ja muu, aga põhiline sellel puhul on hea read mängija kohta.
    aga kuidas sa tead kas kohtusid tema AI range ülemise või alumise otsaga ?

    muide täna proovisin seda ranget natuke kaldusin kõrvale mõned kohad panin kaart madalamaga raise sisse ja ühes kohas jätsin Sc-ga raisemata aga tulemus oli hea +2,5BI

Lehekülg 3, kokku 29 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES