Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 422

Niitvaade

  1. #1
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Kahtlusalune timz õpib grindima. Nl25 6max

    Tere ka minu poolt siis. pokkeriga alustasin mingi pool aastat tagasi vast, ennem seda sai natuke playmoneyga trios mängitud ja niisama trios mõned eurid maha dongatud. Enamus aja olen keskendunud 6max sitngodele, sest need tundusid kindlama varjandina raha säilitada "teenida". nüüd on sitng üle visanud, runnisin pm breakeven või natuke plussi miinust. seejärel sai keskendutud HU sitngodele, õ nnestus ilusti plussis olla, aga see polnud ikka see õige... Lugenud seda foorumit juba mõned kuud ja otsustasin siis kah ranka preflop tabeli järgi hakata full ringi mängima, päris algusest siis pihta NL2, mängisin mõned päevad seal siis 7 lauda põhiliselt, vaatasin, et päris hea, ja ronisin siis NL5 siin on nüüd plaan buustida roll 300$ osta HEM ja katsuda NL10-et

    panen ka siis ühe graafiku ja enda NL2 ja NL5 statsid, et kui mdiagi silma hakkab mida peaksin muutma, oleks vägea hea, kui ütlete.



    Tegelt panen oma NL5 statsid kah, sest tundub, et midagi on ikka nihu, teen täna sessi ja eesmärk on vpip viia 11 kanti.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 01.02.15 at 22:13 Põhjus: soovitati

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES