Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 6, kokku 6
  1. #1

    Am i paranoid or just stupid?

    Lugu siis selline. Tahtsin Pacficusse kanda 500$ (Netelleri kontol oli mul täpselt selline summa), aga deposiiti tehes ei lasnud sellist summat transferida. Viskas errori ette, et pole piisavalt vahendeid kontol. Seda tänu mingisugusele currency exchangele, mis tundus mulle igati pointless, kuna mõlemad kontod on USD. Pika ilkumise peale suppordiga vahetati mingisugune settle currency € pealt $ peale ära ja nüüd peaks 500$ ikka 500$ saama. Ennem oleks 500$ eest saanud umbes 484$ vms. Igatahes, kes deponeerivad ja kel mõlemad kontod on $$$ pole ju mõtet veel mingeiks exchangedeks - raha põletamine. Olgem tähelepanelikud!

  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Am i paranoid or just stupid?

    Tsitaat Algselt postitas mcbethk
    Lugu siis selline. Tahtsin Pacficusse kanda 500$ (Netelleri kontol oli mul täpselt selline summa), aga deposiiti tehes ei lasnud sellist summat transferida. Viskas errori ette, et pole piisavalt vahendeid kontol. Seda tänu mingisugusele currency exchangele, mis tundus mulle igati pointless, kuna mõlemad kontod on USD. Pika ilkumise peale suppordiga vahetati mingisugune settle currency € pealt $ peale ära ja nüüd peaks 500$ ikka 500$ saama. Ennem oleks 500$ eest saanud umbes 484$ vms. Igatahes, kes deponeerivad ja kel mõlemad kontod on $$$ pole ju mõtet veel mingeiks exchangedeks - raha põletamine. Olgem tähelepanelikud!
    [ ] paranoid
    [ ] stupid

  3. #3

    Re: Am i paranoid or just stupid?

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    [ ] paranoid
    [ ] stupid
    arvasingi, et sinult midagi sellist tuleb

  4. #4
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Am i paranoid or just stupid?

    Tsitaat Algselt postitas mcbethk
    arvasingi, et sinult midagi sellist tuleb
    :D nice read! (Y)

  5. #5

    Re: Am i paranoid or just stupid?

    Hmm, imelik lugu oli see, et kui mul opokeris konto oli ja ühel päeval kanti cash MBsse, siis oli summa täpselt sama, mis pokeritoaski(opoker eurodes siis). MB ka mul $$$es.

  6. #6

    Re: Am i paranoid or just stupid?

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Hmm, imelik lugu oli see, et kui mul opokeris konto oli ja ühel päeval kanti cash MBsse, siis oli summa täpselt sama, mis pokeritoaski(opoker eurodes siis). MB ka mul $$$es.
    Ja sa ei hakanud märatsema? :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES