Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 13 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 259
  1. #81

    Re: Eestimats NL30-50 HU

    seal on all day shove, aga ma läksin megatilti ja mõtlesin, et hittis AAA ja tahtsin üldse foldida(täiesti lambi kohalt tli "soulread" ja lamp gigatilt) , ma läksin nagu gigatilti kui see A tli, ma ei tea mis ma kõik teha oleks võinud :D

  2. #82

    Re: Eestimats NL30-50 HU

    September hakkas hästi, kütsin NL50s -6BI 600 käega(runbad+tilt=katastroof) ja siis tegin kohe pausi.
    Toksisin vaikselt PLO-d ning hakkas täiega huvitama, lasin siis PLO25 nolifet underrolledina. Algus oli paljulubav, mäng tohutult fishine ning käed ka pidasid, kuni tuli kerge swing mis jällegi tuju ära viis.
    PLO
    ( Click to show/hide )


    10. septembril avastasin, et DC foorumitesse saab nüüdsest regada ka moneybookersi kaudu, olin sellest juba kaua unistanud ning tegin kiirelt kasutaja. Samal päeval hakkasin uuesti lugema ka "The Poker Mindseti", mille lugemine kunagi unarusse jäi.
    Tol päeval seadsin endale eesmärgiks vaadata kuu lõpuks vähemalt 15 videot, öösiti raamatut lugeda kuni mõistus vähegi veel salvestada suudab ning kuu lõpuks näidata plussi,mis inspireeriks ka edaspidi õppima ja mängima.

    10. sept alates NL30-50 HU graafik, lõpus ka juba nl100.
    ( Click to show/hide )

    Inspiratsiooni ammutan mõttest, et osta esimeseks autoks sobival ajal mingi taoline isend. http://www.auto24.ee/used/828945 - oleks päris balla.
    Päevik koosneb ainult enda postitustest ja whinest, kuid ma loodan, et see väga ei häiri, sest tore oleks ikkagi kunagi vaadata oma tegemisi ja ehk arengutki.
    Viimati muudetud EestiMats poolt : 03.03.13 at 14:42

  3. #83
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Eestimats NL50-100 HU

    ( Click to show/hide )

  4. #84

    Re: Eestimats NL50-100 HU

    +1 tuulepüüdurile ja kleepsud on ka halvad imho

  5. #85

    Re: Eestimats NL50-100 HU

    Floating

    No-Limit Hold'em, $1.00 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($282.16)
    Hero (SB) ($99)

    Preflop: Hero is SB with 5, 4
    Hero bets $2.50, BB calls $2

    Flop: ($6) 5, 9, 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets $4, BB calls $4

    Turn: ($14) J (2 players)
    BB checks, Hero bets $10, BB calls $10

    River: ($34) 7 (2 players)
    BB bets $25.50, Hero raises $82 (All-In), BB calls $56.50

    Total pot: $198

    Results:
    Hero had 5, 4 (flush, Jack high).
    BB didn't show ( T, 8 )
    Outcome: Hero won $197

  6. #86

    Re: Eestimats NL50-100 HU

    Teisipäevast saati olin haiglas oma mandlitega, eile tehti opp ära ja oiblää kus on ikka nõme teema, neelata ei saa, süüa ei saa, RÄIGE rämpstoidu isu on,söön ennast kooma kui kunagi jälle normaalne toit alla hakkab minema. Tegin vist saaremaa rekordi oma ASO näitajaga , milleks oli 3000,tehke üle .
    Kuna noorte osakonnas ruumi polnud, siis pidin olema meeste osakonnas, kus öö läbi mingi tegevus käis. Küll kusti/situti ennast täis ja otsiti niisama jutukaaslasi õdede seast. Palatikaaslaseks oli 70+ aastane vanamees, kes tossutas nii kuis tagant tuli ja suutis viimasel 2l päeval end öösel täis lasta, päris kahju oli kuulda, kuidas pooleldi nuttes õele oma muret kurtis.
    Kõrvalpalatis vegeteeris mingi ERITI valju häälega tegelane, ainult mõirgas ja karjus arstide peale, aga kui midagi viga oli, siis hädaldas nagu väike laps. Ma polnud teda tänaseni näinud, kuid ma kujutasin teda ette 100kg-se suure turske vanamehena, kes sisimas on alles väike laps. Eriti vägevad olid tema kõned öösel 11-12 ajal oma mingitele sõpradele, kellega rääkis maast ja ilmast nii, et pool haiglat oli üleval.Tema palatikaaslane oli 2meetrine ja mingi 40-50 kg kaaluv mees, kes põdes vähki, pole ma kordagi kuulnud, kuidas tema oleks vingunud. Täna haiglast lahkudes lihtsalt pidin keskmist sõrme sellele saamatule hädaldavale ahvile näitama.

  7. #87
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Eestimats NL50-100 HU

    LOL, wp

  8. #88
    Jube Noob Kasutaja petteri avatar
    Liitus
    Feb 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    162

    Re: Eestimats NL50-100 HU

    haha, n1

  9. #89
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Eestimats NL50-100 HU

    LOL

  10. #90
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Eestimats NL50-100 HU

    LOL made my tilted day. TY

  11. #91

    Re: Eestimats NL50-100 HU

    mul oli ka kunagi mandli op, siis pidin õnneks aint 1 öö vahtima seal, a mulle tehti see kohaliku tuimestusega, äkki sellepärast vms.. igatahes, umbes 3-4. päeval oli mul kõht nii perses tühi, et võtsin 1600mg valuvaigistit ja läksin MC drive-i ja ostsin 5 juustuburksi ja surusin kuidagi sisse, ikka oli sitaks valus, aga samas sitaks hea!

  12. #92

    Re: Eestimats NL50-100 HU

    Ma arvasin, et ma ei suuda vaadata, kuidas lõikeriistadega mulle suhu tungitakse, seega otsustasin narkoosi kasuks, oli ikka vahva asi küll, arvasin, et suudan biitida, aga mingi 15sekiga olin sügavaimas unes. Mul oli kurk juba üle kuu aja väga valus ja paistes, otsustati varem haiglasse võtta, et natukenegi paistetust ja mädanikku ära saada, kuid see pole vist väga õnnestunud.
    Arst on suutnud huulde ja keelde väiksed lõikehaavad teha, eile oli alumine huul ja pool keelt täiesti paistes, vaat et ei mahtunud suhu äragi, täna ikka takistab sülitamist ja neelamist. Kuna neelata on nii valus, siis sülitan kaussi ning see ila lõhn on ikka nii mäda ja rõve.
    Loodetavasti saab 2 nädalaga asja timmi, et siis Saaremaa ralli ajal juba jäägrit kuskil raja ääres tinutada.
    Pokkeri koha pealt oli täna täiesti katastroofne päev, alguses mingi BE regi vastu nl50-s -5BI 2 tabledes, alguses jooksis hästi ja siis panin juba omalt poolt toorest ka. Preflop shippimine käis, fishide vastu oli ka jooks väga mage ning suutsin lõpetada mingi -4BI peal päeva, väsimus võttis oma.
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    Tüüp oli nii palju kottinud mind , et otsustasin lõpuks ära vaadata, minbet pot pot liini võtab pea kogu aeg, korra võtsin ta nii vahele, mingi pasaga tulistas. Tildil on oma osa mängus.
    ( Click to show/hide )

    Sama venna vastu toores valuebetting,peale seda kätt läks korraks nett ära ja tagasi tulles oli vend sitout.
    ( Click to show/hide )

  13. #93
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Eestimats NL50-100 HU

    Ma vähemalt 2 nädalat peale mandlioppi korralikku sööki ei söönud, ainult suppe, jogurteid jms jama. Samas väga polnud isu ka...

  14. #94

    Re: Eestimats NL50-100 HU

    Olen pikemat aega mõelnud teist tuba lisaks võtta ning täna saigi siis triobetti rets roll, 200€ kantud. Esimene sess mängisin kõikidega NL20-40, NL20s tulid kohe "pro regid" peale ja loovutasid esimesed 220$. Praegu lõpetasin just ka teise sessiga, kus mängisin veidi nl50 ühe regiga ja siis hakkas mingi tüüp NL20s annetama, tegin paar viga ja olin peagi 100bb v 400bb(lauas tema raha), avas 88% , 3bettis 37% , peagi olime mingi 5x€-5x€ , sain pre KK-ga sisse, näitas ära veel 58ssAx flopi ja siis jooksis soft kokku, kerge tilt, aga samas mõtlesin, et ju tal pigem see QQ on. Lagi kadudes istusin üksi uhkelt 109€-ga lauas, hand historys kätt ei olnud, hemis ka mitte, ei saagi teada mis tal siis oli.
    Ei hakka nl20 spewi käsi panema, suht mõttetu teema va see viimane käsi.
    NL50 matchis oli korra üks mõtlema panev koht, trios mingi 2min timebanki, suht rõve, et nii palju, aga no ongames ple üldse timebanki.
    ( Click to show/hide )


    Trio tänane hiiterigraafik ka, lõpust see KK v xx puudu.
    ( Click to show/hide )


    Ongames oli ka päeval tuline sess mingi megafishi vastu, kes tänu flipile,cooleritele ja tont teab tänu millele sai ennast korra mingi 400bb deep. Tegelane avas btn-lt 2bb-6bb avangutega, 4 ja 6 olid enamasti, callis iga 3beti, ise 3bettis 16%.
    Siit sai tema deep run alguse.
    ( Click to show/hide )

    Peale seda kätt suutsin peagi turnis 4.5% equitiga AI paugutada ja kaotada. Niivörd häbi, et ei hakka postitama.
    Siis möödus pikem aeg ilma suurte pottideta, kartsin juba, et poiss jookseb minema, kuid siis olukord võttis positiivse suuna.
    ( Click to show/hide )

    10 minutit hiljem 500 käelise sessi esimesed bulletsid, peab meeldima.
    ( Click to show/hide )


    Rekordpäev siis, veits alla 600$ kazumit, RB-ga tleks 600 ära ikka. Eilsele -210$-le kena parandus.
    Üks käsi HNR-eri vastu kah.
    ( Click to show/hide )

  15. #95
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Eestimats NL50-100 HU

    WP!
    Aga miks viimases käes turnil otsa ei pannud?

  16. #96

    Re: Eestimats NL50-100 HU

    Meil on nuts, vastane võib mingit retarded bluffi siin aretada ja callides võib ta ka riveril bluffshoveda, mingite turnitud 2pair handide vastu saame nkn riveril AI. Correct me if im wrong.

  17. #97

    Re: Eestimats NL50-100 HU

    Esimene käsi oli see kus timebankisid?
    Miks? Mingi special read või vastane oli nit vms?

    Liin tundub ju väga inducev (muul põhjusel ei ole see liin lihtsalt loogiline ja kaotad valuet), snapfistpump call sellisel juhul.

  18. #98

    Re: Eestimats NL50-100 HU

    No okei, mingi 3+10 sek mõtlesin vist, ongames ei saa sedagi :D . Ma ei vaidle vastu, et see on snapcall, aga lihtsalt aegajalt tore mõelda ka ja siis soulreadida, et millega ta shoves jne. Iseenesest panin ta mingi 67hh tüüpi kätele, aga ta suutis üllatada mind K4dd-ga.
    Viimati muudetud EestiMats poolt : 24.09.11 at 20:46

  19. #99

    Re: Eestimats NL50-100 HU


  20. #100
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Eestimats NL50-100 HU

    Tsitaat Algselt postitas EestiMats Vaata postitust


Lehekülg 5, kokku 13 EsimeneEsimene ... 34567 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES