Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 13 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 259
  1. #1

    PokerStars Eestimatsi päevik

    Tere !
    Olen siin foorumis uus,lasin läbi foorumi teha endale esimese sissemakse netipokkerisse(buddytransfer,tänud Marrandile) , milleks oli 10 dollarit . Esimesel päeval oleksin peaaegu täispeaga BRi bustosse tõmmanud, aga õnneks suutsin õigel ajal magama minna. Mänginud olen nüüd paar päeva , teisel päeval tõmbasin ka HEMi(trial :( ), läinud on üpris hästi, olen aru saanud , et öösiti ma grindida ei tohiks, väsinud peaga ei tule häid mõtteid.
    Praegu lasen ma 15-20 lauda korraga NL2s, eile leidsin sellise imelise asja siit foorumist nagu stacklaotus, sellega on ikka jube nuts lasta, tänan guide eest muidugi .
    Eesmärgiks oleks siis BRi suurendada mingi 100$ni(hetkel 85$) ja siis lasta natuke NL5-te. Kui arenen edasi , siis peaks kuidagi vast HEMi soetama ja vaikselt BRi jälgides grindima.
    Postitan siia siis oma senised graafikud ja statsid, ehk oskavad teadjamad vennad soovitusi anda , et mida parandada jne.
    Graafik:



    Stats :



    Kuidas saada eraldi sesside kohta graafikuid? Aitäh !
    Viimati muudetud EestiMats poolt : 13.01.13 at 20:44

  2. #2

    Re: EestiMats Grindimas

    keep up the good work sir ! :)

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: EestiMats Grindimas

    Mis see stacklaotus on, kust selle kohta teema on?

  4. #4
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: EestiMats Grindimas

    Tsitaat Algselt postitas Romka
    Mis see stacklaotus on, kust selle kohta teema on?
    Tähendab seda, et mängides on lauad üksteise peal.

    http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1871.0.html

  5. #5

    Re: EestiMats Grindimas

    On minu statsid muidu normaalsed? Midagi hullu pole?
    Ja kuidas HEMist saada sessi graafikuid?
    Palju muidu BR olla võiks ka, et nl5-te taguda?

  6. #6
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: EestiMats Grindimas

    Tsitaat Algselt postitas EestiMats
    On minu statsid muidu normaalsed? Midagi hullu pole?
    Ja kuidas HEMist saada sessi graafikuid?
    Palju muidu BR olla võiks ka, et nl5-te taguda?
    Statid on täitsa ok. Sessi graafikuid saad kui vajutad hemist cashgames-sessions. Seal sul sesside tulemused üksteise all reas. Vali endale sobiv sess ning parem klõps sellel ja vajuta avanenud nuppu. Edasi vajutad graphs ja näedki sessi graafikut.

    Br puhul 20-25 BI peaks piisav olema.

  7. #7

    Re: EestiMats Grindimas

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Statid on täitsa ok. Sessi graafikuid saad kui vajutad hemist cashgames-sessions. Seal sul sesside tulemused üksteise all reas. Vali endale sobiv sess ning parem klõps sellel ja vajuta avanenud nuppu. Edasi vajutad graphs ja näedki sessi graafikut.

    Br puhul 20-25 BI peaks piisav olema.
    Tänud !

  8. #8
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: EestiMats Grindimas

    Ma ei tea küll cashist midagi aga 24bb/100 see peaks päris hea mikro limiidis olema ? Tundub nii suur :D

  9. #9

    Re: EestiMats Grindimas

    Tänase päeva graafik: Bankrolliks 105$




    Lisasin multitabledes 2 NL5 lauda( pole full stack, ärge kurjalt õelge, tahtsin biiti tajuda)

    Sihuke huvitav käsi siis.
    No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($5.36)
    BB ($14.95)
    UTG ($4)
    UTG+1 ($12.11)
    MP1 ($14.27)
    MP2 ($5.88)
    MP3 ($10)
    CO ($9.67)
    Hero (Button) ($4.93)

    Preflop: Hero is Button with K, K
    2 folds, MP1 bets $0.20, 3 folds, Hero raises $0.70, 2 folds, MP1 calls $0.50

    Flop: ($1.47) 7, 4, J (2 players)
    MP1 bets $0.40, Hero raises $1.20, MP1 calls $0.80

    Turn: ($3.87) 2 (2 players)
    MP1 checks, Hero bets $3.03 (All-In), MP1 calls $3.03

    River: ($9.93) 7 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $9.93
    ( Click to show/hide )




    Täna öösel proovin teha 4-5k kätt, seda muidugi , kui ei tõmmata kotti pähe kogu aeg.

    Sessi algus oli hea , aga siis hakati kogu aeg ära tõmbama, seega panin lauad kinni.

  10. #10

    Re: EestiMats Grindimas

    Postitan siis uue graafiku peale 3e päeva + uued ja nitisemad statid.
    Selline jube mure on, et kas ma tõesti mängin nii kehvasti , et betin suurelt kui olen ees,tõmbavad oma jamad kokku ja pean foldima ning seda pidevalt... et nagu ükski käsi ei taha vastu pidada :-\ võibolla mängin halvasti ka , aga pean vast vigu otsima ja nendest õppima.
    Graafik:
    ( Click to show/hide )

    Statsid:
    ( Click to show/hide )

    Positsioonid vms :
    ( Click to show/hide )

    NL5-te peaks rohkem proovima, 20 lauda korraga mängides (4-6NL5 lauda) jäävad lauad seal nii nitiseks, seega kuradi raske actionit saada( mitte , et enda statsid mingid LAG oleksid seal) NL5-s peab neid fishe kogu aeg jälitama, laudu vahetama jne, seega 20 tabledes NL5 laudu sekka võtta eriti kasumlik pole.
    Statsid ka arvatavasti puhta mööda, seega aidake palun :'(


  11. #11
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: EestiMats Grindimas

    Väga korralikud statsid, väga korralik graafik. On näha, et pole kõige kuldsem jooks.. Küll see mööda läheb.
    Muuta pole mitte midagi tarvis.

    Edu :)

  12. #12
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: EestiMats Grindimas

    Statsid täpselt sobivad sinna limiiti, ise alustasin kah full ringi mõnda aega tagasi, nl2 on fulltildis vähemalt ikka kohe arusaadavalt lihtsam kui nl5. Edu grindides.

  13. #13

    Re: EestiMats Grindimas

    Täna päeval tegin kiire NL5 sessi 4 lauaga, 1tund mängisin , tegin nõute n shit regularidele , mängisin 12/10 3bet 7.4 , squeesisin jubedalt palju sb/bb-lt regularide vastu any2-ga = + 10$ sess siis
    Õhtul , nagu ikka, lauad lahti ja grindima. Run oli tõsiselt kuldne, pole ühtegi suckouti tehtud, ühe tegin ise QQ vs AA :-*
    Õhtusel sessil lasin 11/8 3bet 4.8 , ei pannud squeesimisele suurt rõhku enam , kuna laudu oli rohkem lahti.
    graafik =

    Run oli hea , aga panin lauad kinni , kuna olen suht väsinud + tipus on väga tore lõpetada. Kuradi hea tunne on küll mingi 8-9 päevaga 10$- 190$ teha , me feels goooood 8)
    Nüüd aga luban endale ühe filmi Road trip beer pong
    EDIT : Film oli väga viis, soovitan soojalt.

  14. #14

    Re: EestiMats Grindimas

    Tubli , keep going ! Loodan endale kunagi sama head statsid saada :P

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: EestiMats Grindimas

    väga ilus graafik

  16. #16

    Re: EestiMats Grindimas

    Kuna täna cashi tuju polnud, siis tegin päeval igavusest 1 3.3$ 18man SNG , natuke toksisin seda, peagi oli 21.6$ võrra br suurem.
    Praegu tiba joogisena mõtlesin ,et teen netis surfamise kõrvale veel ühe 3.3$ 18man sng , ja no võta näpust , jälle br 21.6$ võrra suurem.
    Seega tänane päev on vist korda läinud.

    Tean , et 1 + 0.2$ sng-d mõttetu teha, aga mõnikord tõesti igavus tapab , seega enda lõbuks lasknud neid paar tk.
    2.20$ omad siis HU, samuti igavusest lastud.
    Võidu töid koju sellised laulud:
    ( Click to show/hide )

    Edu laudades ning head ööd !

  17. #17

    Re: EestiMats Grindimas

    Niisiis .. olen hakanud tegema 1,75$ 18man turbo SNGsi ,teinud olen viimase 2 päevaga 80 mängu.... no see on lihtsalt niiii kuradi võimatu >:( , NIII HARVA , kui parem käsi vastu peab. Kui näha % , et paljudel kordadel ma ees olen olnud AI minnes, siis ma arvan , et ma tapaks ära end.. kuidas sellist sitta biitida?!?
    Asi on viimasel ajal masendavaks muutunud, vajan abi ! Keegi pro siit foorumist ei viitsiks vigu otsida minu mängus? Kerge ühissess vms? Igasugune abi oodatud !
    Aitäh !

  18. #18

    Re: EestiMats Grindimas

    1.75-S RAKE KILLER ära mängi neid lihtsalt

  19. #19

    Re: EestiMats Grindimas

    Pikka aega pole endast märku andnud, et siis kirjutan oma tegemistest, kuna minu netis mängimisega alustamisest on möödas juba tervelt 1 kuu, ehk kerge juubel or smth? ;D
    1.75$ sng-d ajasid mind nii tilti, et lõpetasin sellise jama ära. NL5 nitringi ma ka ei viitsinud mängida, seega liikusin NL5 6maxi , kus mängisin 4-6 lauda korraga(actionit rohkem kui 24 FR lauaga) Kahjuks mul pole HEMi enam , et ei saa oma statse ja värke postitada siia, arvatavasti päris päris loose on need statsid. Paar päeva tegutsesin 6maxis,br kasvas ja siis tuli selline tore mõte, et minna NL10 6maxi , eile tegin oma esimese NL10 6max sessi, tulemuseks jäi +30$ ma ei tea mis ajaga , aga nüüd vast üritangi NL10sse pidama jääda, vast proovib fullringi ka NL10s, või siin fishe ikka sitaks vähem kui NL5s? Igatahes BR on hetkel siis 390$. Peagi teen vajaliku 60$ cashaudi , aga esmalt üritan bri veel suurendada, et NL10-sse jääda , kui siis kunagi jälle raha paljuks läheb, siis ostan ka HEM small stakesi .
    Btw.. kui HEMI hiljem ostan, siis see impordib kõik käed HEMi, mis vahepeal mänginud olen?
    EDIT : Kuu eesmärk on siis tänasest ära teha 760VPP-d , et saada silverstariks ja võtta 24$ eest boonuseid, kui see tark tegu on?

  20. #20

    Re: EestiMats Grindimas

    Oh issand küll... sain kiiresti 460$-le , siis tegin 30$ eest sngsi , kõik aia taha , siis veel cashi kus tõmmati igasugu asjad kokku, topseti vastu runner runner flush, riverisse setid jne.. Järgmine hommik jälle 450$ peale, sõber kutsus SNGsi mängima, kõikides sain mingid KK v AA QQ v AA etc... ehk -44$ ja õhtul cashis ka tehti väga väga palju suckoute. AA v AK sain isegi suhkamisse pf AI minnes. Ehk nüüd jälle 390$ peal :'(
    Nüüd ei tee elusees enam sngsi, vaatan ära ESTPatricku NL10 6maxi video ja hakkan muudan enda mängu ehk tightimaks, kuigi probleem polnud selles. VPP-si koguda veel vaja 285 .

    EDIT:Okei, 2h mängitud,suckoute pole tehtud ja kohe tore olla ,BR 453$ , 212 VPP-d to Silverstar

Lehekülg 1, kokku 13 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES