Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 7, kokku 7
  1. #1

    NL50 JJ madal board

    Statte vastaste kohta pole.

    Leiab keegi siin calli?raise+reraise all in tundus et ma ei biidi siin eriti midagi aga kui showdown tuli siis jäi küll karp lahti :-X


    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Cake-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($56.10)
    BB ($71.30)
    UTG ($50)
    Hero (MP) ($80.85)
    CO ($48.25)
    Button ($75.90)

    Preflop: Hero is MP with J, J
    1 fold, Hero bets $1.75, 2 folds, SB raises to $5.25, BB calls $4.75, Hero calls $3.50

    Flop: ($15.75) 5, 4, 4 (3 players)
    SB bets $14, BB raises to $66.05 (All-In), Hero folds, SB calls $36.85 (All-In)

    Turn: ($117.45) 9 (2 players, 2 all-in)

    River: ($117.45) 10 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $117.45

    ( Click to show/hide )

  2. #2
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: NL50 JJ madal board

    tulemusi ei ole vaadanud, jah mina leian calli, kuna all in tähendab siin enamasti drawd või nõrgemat ülepaari. Kui vastane oleks trips saanud siis ta ei laksaks meid kohe all in, vaid prooviks ikka saada rohkem raha sisse kasvõi väikse 3betiga flopil (järelikult tahab meilt saada fpldi)

  3. #3

    Re: NL50 JJ madal board

    marguz, sul on õigus, see AI võib olla imelik, aga sel juhul sa jätad mängust välja SB
    mina oldin JJ sellises kohas ikka väga tihti, tundub kindlasti olevat QQ+
    kyll aga kui oleks SB checkinud, ehk algne squeezija ning BB oleks bettinud, siis oleks saanud kätt teistmoodi mängida, aga see selleks :)


    aga jah, vastaste käed olid huvitavad ;D

  4. #4
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NL50 JJ madal board

    oleksid sa 3bet bettor oleks insta call, praegu on väga kahevahel, ma kardaks seda BB isegi veidi rohkem over coldcall tundub jõhker monster ja olen näinud sedasi tegemas any2 või suur PP väga tihti, ainult 1 draw on ka maas, seega pigem oled siin taga või vastas on TT

  5. #5

    Re: NL50 JJ madal board

    Ma arvan, et see on normaalne fold. :)
    Ülepaariga ei ole vaja alati broke minna, just sellistes situatsioonides satub suht tihti ka QQ+ otsa.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL50 JJ madal board

    Kas selliste olukordade vältimiseks võiks JJ 4bet/foldida pre? Või? Endale JJ mängimine kõige suurem probleem.

    Flopil ma annan respecti villaini preflop 3betile ja tugevuse näitamisele flopil ehk foldin.

  7. #7

    Re: NL50 JJ madal board

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Kas selliste olukordade vältimiseks võiks JJ 4bet/foldida pre? Või? Endale JJ mängimine kõige suurem probleem.

    Flopil ma annan respecti villaini preflop 3betile ja tugevuse näitamisele flopil ehk foldin.
    Sellises olukorras kyll 4beti pole mõtet sisse lasta. Sul positsioon ka ja näed mis vastased teevad flopis.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES