Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 60 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 1184
  1. #301
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    niih. tegin veel 7 mängu 5-2 kaotasin. kuna mängin suht agg BRM, siis peab turbode pealt normal speedidele üle minema.

    4. mäng -kaotasin oma lolluse tõttu, kus läksin combodrawga (FD, GS) c/r peale turnis, aga vastasel oli nutflush :(

    5. mäng -vastase sain shordiks ja võitsin A2 vs K2

    6.mäng - matš kestis 5 kätt, kui vastane maksis kinni oma second pairi A kickeriga minu kaks paari

    7.mäng - 59 kätt, sain vastase 4 korda shordiks, kus ta võitis kõik flipid ning lõpuks tuli mündivise tema poole, kus ta sai flopist kunni tripsi - AK vs QQ

    8.mäng - 2 käsi läksime turnil AI, kus minu AK vs K7 K-high boardil. vastasel õnnestus tõmmata 3-oudne

    9.mäng - sain vastase shordiks standard mänguga, siis sain biidi QJ vs 77 QTT boardil, kus ma c/r floppi ja tal jäi 2,5bb alles ja turni sadas 7. stakid võrdseks ning siis sattusin lõksu - AT vs AQ kui ta limpshoves. halb mäng minu poolt

    10. mäng -8 kätt, vastane limpis 57o ja võitis mu AQo

    roi on - 80% peal tänasega, ev on ilusasti -10 peal.

    nädala jooksul (alates 6 juuni) olen teinud siis 149 mängu kahetses turbodes, roi on -7.6, ev on plussis.

    hää on tilti pole. oleks bänkrolli, oleks veel parem. samas, kui ei suuda neid biitida, siis pole pokkerisse üldse asja.

    nii, nüüd tagasi tööle, õhtul naxeri juures lauamänge mängima ja homme uus grind :)

  2. #302
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    tarapapapaaa.

    olen teinud siis pärast esmaspäeva 58 mängu ja roi on ainult 6.6 :(. mis siin ikka, nv on ees. kui saan 15 bi järgmise leveli jaoks, lähen turbodele üle ja tõusen korra

    muidu on pull, eile tuli koju uus koer. tahtsin eile trenni ka minna, asjad olid kaasas, aga siis läks koosolek pikale ja pidin minema juba hirve parki jooma. oli päris tore, käisime kasinnist ka läbi, mis ol igav. nüüd aga töölt varem minema, venna lõpetamisele ja maale ära.

    ostsin veiniavaja endale

  3. #303
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    õudne nv ikka. ei ole grindinud ühtegi matši. laupäeval läks asi jälle käest ära. kuradi poed oma soodushindadega.

    pokkerist: keegi foorumist soovitas lugeda hokiegregy blogi (http://hokiegreghu.blogspot.com/), sellega praegu tegelengi. tõesti, annab motti juurde. ei ole enam mõtet ennast petta, aega on hakata õppima korralikult. üritaks olla aktiivsem ka 2+2s, lugeda kaks raamatut läbi, lugeda 2+2 artikleid ja vaadata neid husng videosi. kaua võib mõttetult toksida.

    life: 23ndal olen kell 12 liverpoolis. mõtlen, et lähen külla ühele tuttavale musanahalisest sõbrale, kes elab leedsis. rongipiletid on väga odavad. tsillin seal päeva ja õhtul sõidan cardyffi. 24-26 osalen siuksel põneval budismi koolitusel (http://www.bodhidharma.cz/pages/en/main.php) - This course will be unique in that we will explore in depth various methods of controlling the mind, opening the heart and balancing the energy through which, all will discover the True Tranquility that is essential part of our real condition.
    At such retreats held here in the past, the depth of calm and joy within was such that many were loathed to leave or even speak for fear of loosing it too quickly.

    vuuh. ootan palju sellest koolitusest. siis 27-3 juuli olen mingis teises walesi linnas, kus on ka üks hää koolitus - . The objective of the 5 day training is to expand the knowledge, skills and confidence in the network in the art of facilitating creative intercultural exchanges, to enable there to be a register of facilitators available to the network and also to introduce to new organiations the particular Drums for Peace way of facilitating youth exchanges.

    kui tagasi tulen, läheb tööl raskeks. peab hakkama poes käima, kokkama ja hoolitsema 15 lapse eest :). juulis vist väga ei saa pokkerit mängida, aga elab üle.

    glglgl

    ps. kui keegi tahab maleraamatuid osta, siis ma panin kõik oma raamatud müüki

  4. #304
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    wowwowowoww, täna alustasin paari turna ikaldusega ja otsutasin proovida superturbosi. mul pole vist kunagi olnud nii fun pokkerit mängides.

    plaan on järgmine - grindida end üles normal speedidega ja hakata mängima superturbosi :D

  5. #305
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: niki pokerdamas

    Superturbod on fun jah. Algul võib tunduda, et jube easy money :D Ma mängisin ka vahepeal neid turbodele vahelduseks, aga lõpuks viskas kopa ette see flippamine. Mitte, et ma tilti oleks l2inud vms, aga mulle ei meeldinud selline pokker, kus skilli osakaal on nii väike.

  6. #306

    Re: niki pokerdamas

    Superturbode skilli osakaal küll väike ei ole. Pigem vastupidi.

  7. #307
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    ma just mõtlesin sama. kuni 10 bb mänguni on seal aega küll ja saab skilliga biitida küll. lihtsalt overrall roi on väiksem ja variatsoon metsik

  8. #308
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: niki pokerdamas

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Superturbode skilli osakaal küll väike ei ole. Pigem vastupidi.
    Pigem vastupidi ?? Kumbades sa tavaliselt suurema eduga nupud sisse saad, turbodes või superturbodes ?
    Ja kummas on rohkem postflop mänguruumi, et enda skill mängu panna ?
    Kui ST-des skilli osakaal suurem, siis peaks heal mängijal ka roi suurem olema kui turbodes.

  9. #309

    Re: niki pokerdamas

    Mida väiksem edge on, seda rohkem skilli vaja on ju biitimiseks? Pead kiiremini adaptima, kiiremini reade tegema, igat väikest edget kasutama. Vs deepstack regular speed, oota oma monster ja stacki donk.

  10. #310
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: niki pokerdamas

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mida väiksem edge on, seda rohkem skilli vaja on ju biitimiseks? Pead kiiremini adaptima, kiiremini reade tegema, igat väikest edget kasutama. Vs deepstack regular speed, oota oma monster ja stacki donk.
    Edge ongi skill või skillide vahe pmst ju. Sinu loogika järgi: mida väiksemad on stackid, seda suurem on tõenäosus, et parem mängija võidab. Tegelikult on ju vastupidi, mida suurem stack, seda rohkem postflop mänguruumi ja seda vähem flippamist (ehk õnne peale mängimist). Seda tõestab väga hästi ju ka see, et ST-des on hea mängija roi kuskil ~5%, turbodes 10% ja regular speedides/deepstackides veel rohkem. Ehk mida deepimaks stackid lähevad, seda suurema tõenäosusega parem mängija võidab (seda rohkem saab ta oma skilli/edge-i mängu panna).

    2+2 ST teemas vennad algul arutasid, kas need üldse biiditavad on liigse variatsiooni tõttu :D
    http://forumserver.twoplustwo.com/18...thread-779578/
    Viimati muudetud virukunn poolt : 20.06.11 at 18:10

  11. #311
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: niki pokerdamas

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Superturbode skilli osakaal küll väike ei ole. Pigem vastupidi.
    What?

  12. #312

    Re: niki pokerdamas

    Mulle tundub, et me räägime üksteisest mööda. Minu loogika järgi ei ole nii, et mida väiksemad on stackid, seda tõenäolisemalt parim mängija võidab. Minu teooria on see, et mida väiksemad on stackid, seda rohkem skilli on vaja võitmiseks. Või millest me räägime? Ma biidin ilusasti turbosid, aga kui superturbosid mängin, siis ei oska ausaltöeldes midagi eriti peale hakata, kui oodata 10bb deep ja nashi järgi shoveda. Aga see ei ole mingi skill, nii ei teeni midagi, raha teenitakse seal 15-25bb deep. Superturbod on kõike muud kui suvaline flippamine, seal on võimalik väga palju teenida just sellepärast, et enamus nii arvab.

    Se thread on vist nende eelmiste superturbode kohta, kus starting stack oli vist 15bb?

  13. #313
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: niki pokerdamas

    No skilli osakaalu suhtes mõtlesin skilli ja lucki suhet. Turbodes on rohkem aega ja võimalust oma skill maksma panna, aga ST-d lähevad üsna kiirelt flippamiseks ära ja 1 väike viga võib maksta terve mängu.

  14. #314
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    No skilli osakaalu suhtes mõtlesin skilli ja lucki suhet. Turbodes on rohkem aega ja võimalust oma skill maksma panna, aga ST-d lähevad üsna kiirelt flippamiseks ära ja 1 väike viga võib maksta terve mängu.
    täpselt :)

  15. #315
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: niki pokerdamas

    Starsi hüperturbod on päris fun. 500 chippi. Tegin umbes 60 tükki 7$ omasid. Tulemuseks null :)
    Algul võitsin kiiresti 50$, siis langesin sama kiiresti nulli, siis kaotasin 30$ ja jälle nulli. Rake on pisike, ainult 0.15$.

  16. #316
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    60 tükki ei ole jah mingi näitaja.

    kes pole lugenud, siis see on suht huvitav - primo tegi prob-beti, et näitab 3% roid või kõrgemat 2000 superturboga. tegi ära, roi oli peaaegu 4. profit jäi ca 45 k $ - mängis aint 300-1k. http://forumserver.twoplustwo.com/54...-games-818757/

  17. #317
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    valueshove J-high

    ( Click to show/hide )

  18. #318
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    ega see pokker kerge pole. üritan endal õiget mindsetti ja muud jama hoida, aga lähen nii närvi enda peale. siis rahunen maha ja lähen närvi ev joone peale.
    kuu on 33 taala miinuses, ev järgi oleks plussis. ja ma olen mänginud ainult 1-2$ husng!! 362 turnat! omfg

    see aasta samamoodi. kui mõelda, siis kõik limiidid elus ka. olemas ka graafikud

    vuuh, sai välja öeldud. hakkas parem. täna vist enam ei mängi, tuleb üks pikem paus sisse. juulikuus tööl eisaa mängida, ei tea kas õhtuti aega on. hakkab olema tegelt. gl kõigile ja varsti ma biidin pokkerit

    päeva husng topic - http://forumserver.twoplustwo.com/18...ah-post-486559

  19. #319

    Re: niki pokerdamas

    Päeva HUSNG graafik- Bjoerni89, vahepeal lasi ka 6 lauda isilduri vastu:


  20. #320
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    sick!!!!1

Lehekülg 16, kokku 60 EsimeneEsimene ... 6141516171826 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES