Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 60 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 1184
  1. #321
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    päeviku unustasin siin täita ära. ot: inglismaa ja walesi tripp oli ülikõva, igast budistliku templi mediteerimised ja taimetoidud ning tiibeti gurud. sai palju huvitavat mõtteainet ja tegelen nüüd aktiivsemalt ja teadlikumalt chi-kongiga. teine koolitus oli nii ja naa, aga seegi hea kogemus.

    pokkerist: ft riismed ikaldusid, tuli välja, et starsis ka midagi. ise ei taha br peale kanda, aga varsti peaks ühest diilist midagi tiksuma, seni vaatan kas töötan riismed üles. hetkel pole aega ka enam mängida, nii et näis. tunne on hea igastahes

    ot: nüüd aga pulma, gl kes grindivad ja gl kes joovad

  2. #322
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    meh. olen toksinud natuke husng. põnev on ja roll tasapisi kasvab, kuigi on ikka veel mikroskoopiline. aga olen lugenud 2+2st palju jutte, enamus inspireerivad postid, sh wellid jms. kõva teema.

    põhiline, mis mind ajab närvi, on see, et ma ei suuda keskenduda mängu ajal! õnneks olen ma aina rohkem hakanud tegelema chi-kongiga, mis räägibki hetkes olemises ja keskendmisest jms ja tunnen selle mõju väga hästi. nii et siin on areng hää.
    see kuu 45 mängu tehtud, roi on 20.7. hot ruuun. mängima hakkasin eelmine pühap, nädala sees väga ei jõua mängida.

    ot: pole pärast inglismaad ühtegi päeva olnud kus ei oleks õlle võtnud :/. ei suuda öelda ei, kuigi tunnen, et on vaimne/füüsiline väsimus väga suur. iga päev töö ja trall väsitab.


  3. #323
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    pokker: see kuu teinud siis 81 mängu, roi on kenasti üle ev 22.7% juures. viimase 3 päeva kohta tegin endale excelisse ühe tabeli ka, et igasugu asju kirja panna. fun-fun-fun. täna oli 7-0 päev.

    ot: elu on lill ja chill, eile oli mõnus bambapiljardi odava rummkoola õhtu ja somersby siidri chill. varsti peaks vastus tulema, kas saan endale ühe mõnusa tööotsa või ei. wuhuu!

  4. #324
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    ikka veel sõidan hiiterilainel. see kuu (alates 9ndast) 106 mängu, roi on 26.7. täna oli 12-3 päev. veel natuke ja proovin shotti järgmisesse microsse.

    glgl

  5. #325
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    eile oli jama päev. 6 võitu, 5 kaotust.
    täna oli hea päev 8-0. viimane mäng kestis üle 150 käe ja 35 minutit. suht hull, head readid olid vastase kohta, aga kaart jooksis valel ajal.

    see kuu (alates 10.07)siis 125 mängu, 28.1 on roi. 21.4 tundi mängitud. veel ca 6 bi on vaja, siis võtan shoti 3.50stesse. täna enam grindida ei saa, laupäev on ju :(. homme loodan, et õhtal leian aega, aga pole kindel. tulevad 2 sõpra inglismaalt külla.

  6. #326
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: niki pokerdamas

    Elu käib vähemalt. :D

  7. #327
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    oh issand. viimase kolme päeva jooksul olen teinud 16 mängu (7 võitu, 9 kaotust). nüüd jälle 7bi puudu shotist. praegu plaan väike paus teha, sest homme algab minu aasta pidu - folk :). varsti sõidame elukaaslase maale sõpradega, grill ja chill ja homme varajane start viljandi. pean folgil ka oma sünnipäeva, kes tahab võib läbi astuda. pärast folki on mingi nädalake veel tegemist ja siis peaks olema suht chillim tööl ja jõuab vast grindida ka :P

  8. #328
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    folk on läbi. sai jalkat mängitud, joodud, sünnipäeva peetud ja kihlutud. vahva

  9. #329
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: niki pokerdamas

    Palju õnne kihlumise puhul :). Meie vanast klassist ilmselt esimene, ma eeldan :D

  10. #330
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: niki pokerdamas

    Folgi ja sünnipäeva järelmõjud või pikem planeering?

    Palju õnne sünnipäevaks igastahes tagant järgi!

  11. #331
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    pikem ikka, pikem.

  12. #332
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: niki pokerdamas

    õnne niki!

  13. #333
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    oh shitfuck. kõige epicum battle oli just. mängisin mingi vennaga, kelle kohta oli mul note, et ei saa ta mängust aru.
    vend minraiseb kõik käed, 3betib ülipalju ja paneb alla poole poti ja koguaeg hitib.

    hakkasin vastu agrotsema, mängisime mingi 7 mängu kokku

    2 mäng suht standart:
    ( Click to show/hide )


    järgmine minu pask:
    ( Click to show/hide )


    siis tuli see
    ( Click to show/hide )


    siis jälle see minu jama
    ( Click to show/hide )


    järgmine mäng kestis ühe käe:
    ( Click to show/hide )


    ja pärast seda ta declines
    ( Click to show/hide )


    this was so much fun!!
    Viimati muudetud nikitheone poolt : 04.08.11 at 15:26

  14. #334
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    see kuu ei lähe just hästi. enam pühapäevani grindida ei saa. glgl

    ( Click to show/hide )

  15. #335
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: niki pokerdamas

    See T3s käsi. Praegu läks küll hästi või ongi standard seal 3bet pf callida?
    Ja A6'ga pf AI callimine ongi ka õige, eriti kui eeldad suurt eelist tema ees?
    Ei ütle, et valesti mängisid, küsin enda harimiseks. :)
    Viimati muudetud mortalvombat poolt : 05.08.11 at 11:17

  16. #336
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    T3s ei ole standart mitte, aga selle venna vastu ei usu, et on väga -ev.
    A6s siukse venna vastu on +ev

  17. #337
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    argh. sain kokku 20 bi, et võtta shot kõrgemale ja sian cooleri-cooleri otsa :( nõme ju

  18. #338
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: niki pokerdamas

    T3s oleks paremini mängitud kui foldid või limpfoldid pf imo, arvestades vastase 3bet sagedust, call ei saa kuidagi hea olla selle käega. Kui sa muidugi blufftardi vastu bluffima ei plaani minna.

  19. #339
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    good point

    pokker: meh, ei edene. võtsin shoti 3,5 regularidesse (2-tabling) ja sain halva jooksu osaliseks. siis grindisin tagasi ja siis mängisin halvasti. nüüd otsustasin alla minna ja hakata 2-tablima turbosi. 2-tablema sellepärast, et see on tulevikus +ev ning turbod, sest tulevikus +ev. enesetunne on kuidagi hea, pea selge ja eesmärgid selged pokkeri kohapealt. praegu peaks hakkama olema aega rohkem grindida ka.

    täna õhtul peaks olema ainuke vaba õhtu nädala jooksul ka, seega saab siis ka grindida vast :P

  20. #340
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    õudne nädalavahetus oli. eile käisin tuttava näituse avamisel, mis oli täitsa omapärane

    vahepeal otsustasin, et oktoobriks on vaja hakata pokkeriga raha ka teenima. seega nüüdsest võtan asja ülitõsiselt ning hakkan mängu õppima, A-game tegema ainult ning volüümi panema.

Lehekülg 17, kokku 60 EsimeneEsimene ... 7151617181927 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES