Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 31, kokku 60 EsimeneEsimene ... 21293031323341 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 601 kuni 620, kokku 1184
  1. #601

    Re: niki pokerdamas

    Q4 foldin, sest selline bet riveris on palju kordi kui 8x 9x käsi, mis tahavad väärtust, sest kardavad, et sa checkid järgi.
    T8s seda tahaks ka ise teada, mis on parim, ise teeksin nii 95-100.

  2. #602
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    Q4 käes hakkasin hiljem mõtlema, et kas oleks võinud callida või ei. fold ikka õige ma usun
    ma panin antud käes 110 ja mõtlesin, et see on vist ok.

  3. #603
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: niki pokerdamas

    Q4o ma foldiks, tundub valuebetina mingi nõrk A, 9 või 8. Arvaks, et A on vähetõenäoline, sest enamus mängib Ax agressiivsemalt pre ja flopil.
    T8s paneks t100- t120 ja shove snapiks/ületõste shoveks.

  4. #604

    Re: niki pokerdamas

    eesmärgiga sisse ajada, eks?

  5. #605
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    ok, aga seal T8 käes tõstsin 110ni, ta callis. Turn J. palju betime. või c/r?

  6. #606
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: niki pokerdamas

    Tsitaat Algselt postitas Stewie Vaata postitust
    eesmärgiga sisse ajada, eks?
    Obv. Näiteks TPTK vastu me flipame.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ok, aga seal T8 käes tõstsin 110ni, ta callis. Turn J. palju betime. või c/r?
    Ei näe siin küll põhjust checkida. Käsi ilusti hidden ka ja betiks edasi. Riveris ka meile ühtegi halba kaarti tulla ei saa. Turnil siis effective stack t340 ja pot on t280. Ma teeks mingi imeliku sizingu nagu näiteks t100-t120 ja shoveks iga riveri. Qx seal naljalt foldida ei saa imo.

  7. #607
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    ok ty, ma panin pool potti ja ta foldis

  8. #608
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    aga veel üks käsi. vastane tundmatu, oleme suht readless. paar korda tõstnud, korra foldis ka flopist


    hetkel vaatan, et väga halvasti mängitud käsi. flopil oleks pidanud lihtsalt cbettima. turnil üritasin varastada. mis riveri blufist arvate?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) (t620)
    BB (t380)

    Hero's M: 20.67

    Preflop: Hero is SB with Q, 10
    Hero bets t40, BB calls t20

    Flop: (t80) 9, 7, A (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Turn: (t80) 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets t40, BB raises to t100, Hero calls t60

    River: (t280) 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets t240, BB calls t240 (All-In)

    Total pot: t760

    Results:
    ( Click to show/hide )

  9. #609

    Re: niki pokerdamas

    cbeti floppi loomulikult. Turnis repid 9x, mida sa riveris ei betiks, tal väga vähe käsi, mida ta checkfoldib peale turni checkraiset.

  10. #610
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    kurat sa ajad alati nii loogilist juttu alaska, ty

  11. #611
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    mis rangega keegi muidu midagi min3betiga teeb? ma mõtlein just ala mingi Ax käsi

  12. #612
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    selles mõttes fishid tavalised min3betid, normaalsed seda ei tee. ma ise teen vahel väikse 3beti monsteriga, aga mitte min.

    anywho, väike min3bet on tavaliselt mu arust Ax või halvemapoolsem broadway. vahel ka random air. ma üldjuhul callin ja flopil olen päris tight

    1) vastane tundus, ok, ühe korra 2barreldas K64ss7 boardil. siis floatis Q9633 ja bettis riverit 40/160
    Nüüd siuke riveri shove. call/fold?
    ( Click to show/hide )


    2) käsi. ei tea mida teha. mõtlesin kas bettida või ei. Ax shoveb turni, callida väga ei taha nagu. vb ch turn ja suure tõenäosusega leadib any riveri. thoughts? Pmst HH jäi välja, aga shoves mu betile
    ( Click to show/hide )

  13. #613

    Re: niki pokerdamas

    Kui tavaliselt shoven üle 3beti A8+, siis üle min3beti shoven 20bb+ A5+, kuna suuri A ei ole palju ranges. Väiksemad A flatin.

    1) notedest eriti midagi välja ei loe, see 40/160 tähendab tõenäoliselt thin valuet, niiet midagi ta jälgib betsizesid valides. Ma ei ole suur fänn riveri donkshove callidele, mõned tingimused on küll täidetud, aga kuna sul tight image (40/160 foldisid, barrelile foldisid?)ja sa ise cbetid ja barreldad siin enamasti valuekäega, siis ta ei arvesta väga fold equitiga.

    2)Ei pea alati cbettima, kui vastane ei floati palju, kui floatib siin Kx, siis turnis valuet pole, shove peale easy fold as played.

    Edit: ei näinud mastidrawd, stove küsimus, vastase range ikkagi enamasti väike Ax.
    Viimati muudetud alaska poolt : 13.06.12 at 10:10

  14. #614
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    ty
    1) ega ei olnudki palju notesi, mingi 4-5 käsi alles. foldisin nii barellile kui ka 40/160. nii et sa arvad, et pigem fold?
    ty muidu

  15. #615

    Re: niki pokerdamas

    Standardina tundmatu vastu on kindlasti fold, kui mast jõuab kohale ja saad donkshove. Callimiseks on reade vaja, timingtelle.
    Eile mängisin 10 mängu ühe vastu, kes shoves ainult bluffe ja valuebettis monstereid 1/5 potist riveris.

    Selle käe juures on halb see, et suur osa loose playeri floatingrangest ei taha ka selle turni kaardi peale maha panna, see annab mingi lisatõmbe juurde. Just sellised liinid keerataksegi bluffiks sellise ideaalse kaardi tulles. KQ, QJ, J9, 56, 78 tüüpi käed. See võiks olla õigustuseks callile, aga ikkagi võiks ta olla mingi bluffiga juba vahele jäänud.

  16. #616
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    ok. callingstation nagu olen, otsustasin tank-callida, näitas KJo ehk täielikku paska

  17. #617
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    see kuu tehtud juba 325 mängu 7. epic volüüm minu kohta
    roi on -3 peal, ev roi 2.5 peal. keep em grinding

  18. #618
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    epic päev
    ( Click to show/hide )


    viimaed 16 mängu kõik sama fishi vastu. 3bet any2, open, bet bet bet. ja koguaeg oli, et kui ma shoven Ax, on tal JQ ja hitib. iga kord kui mul oli AT, oli tal AQ. suht sick

  19. #619
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    igast swingised päevad on praegu, 10 bi üles, järgmine päev 10 bi alla. nõme veits.

    nüüd sain aga oma suurima ja viimase kooliasja tehtud, seega let the suvi begin. eile käisime juba sõbra juures grillimas ja vabakal jalkat vaatamas. seal läksid kaks parmu pudeli pärast kaklema, üks lõikas teisel noaga veeni lõhki. verd purskas ulmeliselt, vend vist jäi ellu ikka.

    nüüd, aga kuna algas suvi, siis lähen trippima. pole kindel, kas see nädal jõuab vahepeal tallinna või ei, aga hetkel nüüd siis kuketallu, siis käsmu paariks päevaks ja siis vääna-jõesuu. ülejärgmine nädal üritaks grindida ka

    head suve kõigile, elu on ilus

  20. #620
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    õudne. sellist nädalat pole ammu olnud, nüüd peab veits taastuma ja tervist parandama

    pokkerist nii palju, et hetkel on suur mänguisu, aga täna oli see päev, kus alati läks midagi valesti. pole hullu, rolli on, vaatan mõne video ja jätkan

    ps! kui keegi üürib tallinnas 2-3 toalist korterit, andke teada

Lehekülg 31, kokku 60 EsimeneEsimene ... 21293031323341 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES