Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 60 EsimeneEsimene ... 78910111959 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 1184
  1. #161
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    TPGK, mitte TPWK. Üldisest tema rangest ma olen pärast floppi ees.

  2. #162
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: niki pokerdamas

    Kuna tahtsid vaielda, eks vaidleme veidi. Siiski TPWK kui mitte peaagu TPNK arvestades, et ta 3 bettis preflop. Kui teil mõlemal juhtub sealt flopist TP olema, siis millise nõrgema kickeriga ta 3 bettis ja ühtlasi on rõõmuga valmis flopist bustoks minema? T2 ehk kui on Doyle-i suur austaja? AT, vbl mingi KT või QTs on ta ranges vast olemas hädapärast kui tegu agressiivse mängijaga, kuid madalamat uskuda kipub juba täielik soovmõtlemine olema. Flopibet oli tal selgelt committiv ning tõsi, et ta võib seda vbl teha ka nt AK-AQ tüüpi kätega, lisaks mõnede väiksemate või middle pocketitega. Tuleks jooksutada veidi Pokerstove-i, kuid praegu aeg hiline ja ei viitsi. Vbl teed seda veidi ise ja kirjutad välja võimalikud ranged ja equitid?! Kui oled selle ära teinud püüa järgmiseks end asetada vastase olukorda ning objektiivselt mõelda, kuidas tõenäoliselt mängiksid ise ühte või teist kätt postflop. Mõtlemine, et ah vastane ju donk ja nuppe uhab või committib obv ei ole liiga edasiviiv siinkohal.

    P.S. AdQd vs miski J3os 9d9s3d flopist on equity kalkulaatori hinnangul 53.7% esimese käe kasuks. Tegid mingi suure loogikavea jättes arvesse võtmata, et 15 outi 45st on 1/3 aga kuna saan ju 2x tõmmata (nii turn kui river), siis palju on laias laastus 1/3+1/3 ??? Käsi mängiti mõlemalt poolt korrektselt flopist ning call oli Sul loomulikult hea EV-ga arvestades potis olnud raha, (samas võimalikke range silmas pidades on muidugi väga küsitav see korrektsus, kuid meil alles eelminegi rangede vaidlus pooleli, seega las ta olla) kuid lihtsalt see valjuhäälne õigustamine, et kindlasti ees olid tundus veica kohatu. Aga poh ikka juhtub, eriti kui täis olla ja eesmärk ongi ju õppida 8)

    Tegelt...kui järele mõelda oli see ikka päris halb call rangesid silmas pidades. Ikka kohe nii hirmus halb, et ma ei saanud magama ka jääda ja pidin arvuti uuesti lahti tegema, et kirjutada kui halb see ikka oli. Või kas just vaid see call isegi, kuid kogu käsi oli kohutavalt halvasti- ja üle mängitud Su poolt. Ees oli bet 56, sa tegid raise 140 ja ma läksin allinni 300+...suur osa mu rangest on 9, mille peale oled pm drawing dead. Sul polnud isegi arvestatavat kickerit, kuigi see vähetähtis, kuna ka A3 oleks mupoolt ilmselt instafold olnud seal (sassi poolt samas vbl mitte ka 140 peale). Oled kas drawing dead või slight underdog, seega reaalselt oddse väga ei olnud. Ka 33 oleks ma seal ilmselt samamoodi mänginud, et 9x-lt kohe raha sisse saada. Kokkuvõttes mängisid oma crappi räigelt üle alustades preflopist, saades sodiga riivamisi pihta ja siis sattudes sellega peaaegu 400bb potti. Saad aru-genereerisid monsterpoti, kus EV-s olid räigelt koeraalune ju >:( Loodan, et peale meie keegi veel kommenteerib, kuid minu arvates ei saa selline asi kuidagi long runis +EV olla. Soliidse vastase vastu oleks ma isegi flopis foldimist tõsiselt kaalunud, kuna 9x vastu pole mul eriti oddse ju ollagi, ka QQ+paari vastu pole väga kiita. Vbl eksin kuskil, kuid hetkel tekkisid sellised mõtted. Ning olen arvamusel, et Sul tuleb tööd teha üldisema pokkeri loogika ja matemaatika mõistmisel kuigipalju esmalt kindlasti kui on isu arvestatavalt heaks mängijaks areneda.

  3. #163
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    no selle turnakäe koha pealt, pean rõhutama seda, et tegemist oli täieliku dongiga. ta oli mind gayreisinud oma 3betiga, see ei olnud mingi solid 3bet. ta on bb pealt, tal võib olla vabalt AJ,AQ,AK, väikesed pocketid ning ei välista ka täiesti ikssuvalisi käsi (nagu öeldud, vend oli enne MP2 reisinud K6o!). Vastane oli donk. Seega kui mul on 10-high flopil 10 käes ja J kickeriks, ei usu ma, et saan sellise venna vastu maha panna.


    a eile viimsis jah, sa olid ees, aga sa ise ei suutnud mulle ka selgeks teha, kuidas sa ees olid seal. ja kui mul on õigus, siis ma ütlen, et mul on õigus. ja see, et sina ütled "sa ajad paska, sul ei ole õigus", aga ei suuda loogilise matemaatikaga ära tõestada seda - siis see on ju bullshit. ma ütsin sulle, et arvutame kokku - me arvutasime (valesti, arvestamata riverit ning arvestamata runner-runner 2 paari) ning saime, et ma olen ees. selle peale ütled sina, et ei ma ei ole ees ja ei ole nõus midagi edasi arvestama. pluss, pikas perspektiivis on see sitt mäng, aga sinu vastu naxer? OBV ma callin su ära kui ma fopist saan oma J3 3'le pihta (399 kaks ruutut). Sul võib olla seal vabalt ükskõik mis pask, sa ju tead iseennast ja enda bluffe.

    ise ka ütlesid, et hiljem toimusid mingid 700potid, kus võideti 8-higha. see on live cash, kus inimesed joovad - sa ei saa seal matemaatilise loogikaga inimesi käe peale panna ju.

  4. #164
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: niki pokerdamas

    Gayraise 3bet BB-lt on tavaliselt extreme strength. Miks peaks keegi tahtma BB pealt 3bettida mingi crapiga, selle asemel, et ehk lihtsalt floppi vaadata esmalt?! Teedki mu arvates selle loogikavea, et eeldad, et vastase raised või nuppude uhamised on mingi crap ja Su TP vast pikalt ees vms. Reaalsus on see, et tugev bet või nuppude panek tähendab reeglina siiski tugevaid kaarte. Sunday milli mängib 7k inimest, paljud satelliitide donkid jms. Normaalne on eeldada, et 3bet preflop ja committiv cbet flopist on suur paar, mitte hakata liialt soovmõtlema midagi. Alati on väga tõsine oht, et seal on suur paar ja miks peaksid otsima mingeid kahtlasi shansse, kus oma nupud sisse saada kui samas mänguruumi ju veel oli küllalt.

    Eilsest mängust veel niipalju, et kui mängida pokkerit, miks mitte püüda seda hästi mängida?! See kui laud on täis tegelasi, kes marginaalsete käte ja drawdega end pidevalt allinnist leiavad ei tähenda, et peaksid sama tegema. Loomulikult on sellises mängus oma osa enterntainment valuel, kuid kui enda mängutase selle arvelt liigselt kannatab seonduvad sellega omad ohud. Nagu näiteks majandusliku olukorra märgatav halvenemine, (ka 1/2 kodumängus võib vabalt õhtuga 1-2k kaotada lihtsalt lampi lahmides) sellest tulenevalt hilisem tilt ja lahmimine ka niiöelda "tõsistes" mängudes, nt onlines. Ehk siis lihtsalt oht, et selline kodumängus lahmimine nüristab tera.

    Pokker on situatsioonikeskne mäng ja oluline on püüda tabada ka vastase hetkeemotsioone või motivatsiooni. Eelkõige on see võimalik just live pokkeris. Hea mängija vaatab lauda istudes oma vastaseid ja mõtleb-miks ta mängib...miks ta nii mängib, vaatab, kas ta on purjus, kas ta on vbl tiltis, kas ta on seal, et raha võita jms. Ok, homegamede kohapealt see kõik ilmselt juba liigne pedantsus, kuid kasiinos mängitava kohta käib see juba vägagi. Nägid Sa mind seal eile nt õlut joomas? Mängimas enamikku käsi? Lased ilmselt end kohati mingitest eelarvamustest liigselt segada ega püüa hetkeolukorda alati objektiivselt hinnata. Sinna käib ka näide, et tüüp, kes utg+2 K6os raises peab olema donk. Aga mis siis kui ta on tegelt pro, kes tegi omale odavalt imagot, et sinusugune vend konksu otsa saada ja talt hiljem nupud kätte saada nagu juhtus?! Loodan, et saad siit vähemalt pisut mõtlemisainet...

  5. #165
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: niki pokerdamas

    näidake siis seda kätt ka juba :D

  6. #166
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: niki pokerdamas

    Jutt 2st käest olnud. Esiteks, käsi, millega niki Sunmillilt välja kukkus, JTs, millega 3betti callis preflop mingi 2k ja siis Txx flopist KK-le ka ülejäänud 8k ära andis peale flopi actionit, ck, vastane bet 4k, niki allinn, vastane instacall.
    Teine käsi oli eilses Viimsis toimunud cashi lauas, kus niki tõstis peale paari limperit kui mu mälu ei peta late pos-lt 12, omades J3os, ma SB-lt AQs call, limperid ka call, flopp 993, kus mul oli fd, ma ck, 1 limper donkbet 56, teine fold, niki raise 140, ma allinn mingi 330, donkbettor fold, niki call. Riverisse sain oma masti kokku, kuid poh see, väidan, et lihtsalt tema poolt kohutav play-leida J3os ja püüda sellega nupud ära anda.

  7. #167
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    noh okei, käed käteks.
    oktoobri graafik - mängida sain suht vähe, sest nädal olin egiptuses, nädal oli arvuti katki pluss olid eksamid.
    ( Click to show/hide )

    novembris on eesmärk rohkem grindida ja saada kasumit.

  8. #168
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    khm
    ( Click to show/hide )

  9. #169
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: niki pokerdamas

    mismoodi sul nonSD nii kõrgel on ja SD joon nii madalal :o. mul see täpselt vastupidi. mängi vahepeal lehte ka mitte ära ainult bluhvi. NL10-s see bluff ei tooda. seriusly

  10. #170
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    targad mehed räägivad, et neil oli nl10s samamoodi.

  11. #171
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: niki pokerdamas

    ma siis loll vä. mul küll polnud :D

  12. #172
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    ah mis sa nüüd

  13. #173
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: niki pokerdamas

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    ah mis sa nüüd
    midagin sellega viltu küll.. mina kes ma olin superaggro NL10s.. mul jooksis punane ülevalpool küll.. aga sinine SD joon oli veel kõrgemal... pikas perspektiivis peaksid sa sellise stiiliga kõrgematel limiiitidel küll kaotama hakkama... nt FTP NL25'te kolides hakkas mul punane joon ikka kõvasti alla hoopis jooksma.. sest hetkel tuleb sul kasum selle pealt, kui keegi turnis või riveris foldib suure poti... ühel hetkel nad enam ei foldi.. ja sa hakkadki kaotama.. või variant on see, et tugeva käega sa betid liiga suurelt, sa ei saa oma käele valuet..

  14. #174
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    midagin sellega viltu küll.. mina kes ma olin superaggro NL10s.. mul jooksis punane ülevalpool küll.. aga sinine SD joon oli veel kõrgemal... pikas perspektiivis peaksid sa sellise stiiliga kõrgematel limiiitidel küll kaotama hakkama... nt FTP NL25'te kolides hakkas mul punane joon ikka kõvasti alla hoopis jooksma.. sest hetkel tuleb sul kasum selle pealt, kui keegi turnis või riveris foldib suure poti... ühel hetkel nad enam ei foldi.. ja sa hakkadki kaotama.. või variant on see, et tugeva käega sa betid liiga suurelt, sa ei saa oma käele valuet..
    aga antud limiidile kuidas see on?
    äkki tegemist liiga väikese sämpliga ka?
    nl5's mul oli 27k peale showdown 650 bb non-showdownist all. hetkel on siis 18k peale 1300 bb vahe

  15. #175
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: niki pokerdamas

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    aga antud limiidile kuidas see on?
    äkki tegemist liiga väikese sämpliga ka?
    nl5's mul oli 27k peale showdown 650 bb non-showdownist all. hetkel on siis 18k peale 1300 bb vahe
    seal on midgai viltu.. sa commitid ennast poti ära ja lähed marginaalsete kätega showdownile ja kaotad... võidad sa rämeda paugutamisega.. kui vastased foldivad... vaata mis su showdown won % on.. ideaalis peaks ta üle 50% olema.. mul oli ta vahepeal 45% kandis kuid näitasin ikkagi suht head kasumit.. hetkel NL50s mängides on ta mul 58% kandis..

  16. #176
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: niki pokerdamas

    47.2%

  17. #177
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: niki pokerdamas

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    47.2%
    olgu.. aga siis tuleb välja nii.. et showdownis võidad väikeseid pote.. ehk siis maitea mingi lõpuni checkitud potid... ja kaotad suuri pote.. allinisid jms

  18. #178
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: niki pokerdamas

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    olgu.. aga siis tuleb välja nii.. et showdownis võidad väikeseid pote.. ehk siis maitea mingi lõpuni checkitud potid... ja kaotad suuri pote.. allinisid jms
    Mul on ka showdowni võitude % alla 50%, mida ma valesti teen ja mida tuleks muuta seal ???, aga punane joon on natukene üle nulli ainult :P

  19. #179
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: niki pokerdamas

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    mismoodi sul nonSD nii kõrgel on ja SD joon nii madalal :o. mul see täpselt vastupidi. mängi vahepeal lehte ka mitte ära ainult bluhvi. NL10-s see bluff ei tooda. seriusly
    Tõenäoliselt jube agro ja spewy

  20. #180
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: niki pokerdamas

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Mul on ka showdowni võitude % alla 50%, mida ma valesti teen ja mida tuleks muuta seal ???, aga punane joon on natukene üle nulli ainult :P
    sina ei tee midagi valesti. vaata oma profitit :D

Lehekülg 9, kokku 60 EsimeneEsimene ... 78910111959 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES