Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 22, kokku 29 EsimeneEsimene ... 122021222324 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 421 kuni 440, kokku 567
  1. #421

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas runnar
    ma arvan, et preflop oli tõste 700, level 150/300. mina enda postflop allinni mõtlesin ka natuke aega ja kui vastane end kohe kuidagi mugavalt ei tundnud seal, siis tuli readi usaldada ja nuppe panna. ja read oligi õige, tal oli küll äss aga call tuli oioi kui raskelt. ja siis kui häda majas, tuleb runnar-runnar ikka appi 8)
    kõlab juba natuke loogilisemalt

  2. #422
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas stormwarning
    kõlab juba natuke loogilisemalt
    kui tahab tulla siis ju päris hea :D sellise skilli ja luckiga istud laupäeval ka Final tablis.

    igal juhul edu ! ja teistele ka edu, kes täna tules on lammutage korralikult siis!

  3. #423

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Runnar, millal peole?
    ei tea, eile olin hommikul kuuest üleval ja lõpus olin ikka suht küpse. võtsin seal ühe õlle ja see oligi mul kogu pidu

  4. #424

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas Jack Jones
    a, pilte saab näha kus kohast? ???
    mõned on siin http://www.pokerstarsblog.com/media.html

  5. #425
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Edu kõigile tänastele osalejatele. cola donka kõik välja. svensa midagi on siis hiljem anna fishidele jalaga väljas näkku.

  6. #426

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    kui eile oli fishe vähe(mu lauas 2 tk, kes ka kiirelt otsa said), siis täna on neid veel vähem imo.
    lähen paari tunni pärast kohepeale, vaatan kuidas meie omadel läheb.

  7. #427
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    kui eile oli fishe vähe(mu lauas 2 tk, kes ka kiirelt otsa said), siis täna on neid veel vähem imo.
    lähen paari tunni pärast kohepeale, vaatan kuidas meie omadel läheb.
    stack on 15600 ?

    Oma mänguga oled üldiselt rahul :) ?
    Kas mu 1% tahab toota ka ^^?

  8. #428
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Eilne final chipcount > http://www.pokerstarsblog.com/tourna...chipcount.html

    mõtlen et peaks ka lõuna pausil sealt läbi vaatama mõneks ajaks :D

  9. #429

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas $$$
    stack on 15600 ?

    Oma mänguga oled üldiselt rahul :) ?
    Kas mu 1% tahab toota ka ^^?
    mänguga olin üldjoontes rahul(paar head riidi, õnnestunud T-high bluff riveril, 60:40 flipi võit monster potis), kui välja jätta viimased 1,5 levelit, kus mängisin 2 kätt väga halvasti. ütlen ausalt, et kaarti ei antud, kuigi reeglina ei viici seda mainida.
    1. 1 limp eest(400), limbin järgi co-lt A9s, kuna olin väga kindel et btn teeb squeez all inni ja saan snapcallida. nii juhtuski. mul stack oli 25k sel hetkel, all inn oli 8,2k.
    algselt callides vaatasin, et btn stack oli ca 4k aga ei märganud tal ühte 500-ste chipihunnikut teiste tagant. näitas J8o.
    2. sb vs bb. mina bb. lätlane tuli vargile, kaitsesin K8s. flopist mastitõmme, callin vastase c-beti, lootes kas hittida või turnis, riveris pot varastada.
    turni tuli A, vastane chkis, panin pool potti, instacall. river A, chkis uuesti ja ma ei julenud päästikut uuesti vajutada, kuna arvasin, et K- higha võib miski sd value olla ja instacall ei meeldinud, näitas madalamat mastitõmmet ja 3rd pairi, mis oli good. peale seda kätt tõsteti väga hullu lauda, mehhiko pro ja teised monster stackid, oli tegu, et väsimusega võidelda ja tilti vältida.
    uude päeva ca 19-20bb, kõik pole veel läinud.
    aga hetkel on küll selline pokkeripohmakas. tõsiselt suur pingutus on enda parimat mängu teha terve pika päeva. hea meel, et täna puhkepäev. teist päeva kohe otsa lasta oleks halb minu jaoks.

    lähen varsti nüüd kohapeale, vaatan kuidas meie omadel läheb.

  10. #430

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    oota kui sa esimeses käes teaksid et vastasel on j8 or sarane käsi kas sa mängiks teisiti ?
    ja kui ei siis miks sa esimese käe pärast põed üldse oled ju korralikult ees

  11. #431
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    huvitav kus see eastgate siiani ringi ässab..

  12. #432
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    huvitav kus see eastgate siiani ringi ässab..
    vaatsin eastgate stack oli kokku kuivanud poole võrra juba tiksus seal 6000 peal... varsti busto :D

  13. #433
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Raix aka hotcoca video PokerNewsist( http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic3057/ ):
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=n39BOKHqGOg&feature=player_embedded[/youtube]
    Tänud LenCile, kes jõudis minueest viite panna.

  14. #434

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas Skyline
    Raix aka hotcoca video (loodan et võib postitada seda)
    Palun lisa sel juhul viide allikale (mitte youtube mõistagi).

  15. #435

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    Palun lisa sel juhul viide allikale (mitte youtube mõistagi).
    miks ?
    youtube videod on ikkagi suht vabavärk ju ja reklaamid on niigi ennem video olemas ...
    saan aru et viisakas on aga eks proovi keelata :)

  16. #436

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    nonii, hetkel 60min dinnerbreak, naudin lõhe ning cocat (obv et soe, neil kylma pole). Punu on täis ning tahax kaardi jooxma saada. Istun 4500 peal, masendav. Tna 3 superit olnud, KK, QQ, AKo, neist esimesega sain vaid mingi 1k lisa. Absull käsi ei tle, kui midagi mediumi tleb ala LP J9s, sis raise, 2 calli , ultra miss flop, mega standard pask. Peale pausi algab 150-300 ja siis läheb huvitavax. Minu lauas mingi vend terve aeg sitout olnud, pkermgr ytles et ta maxnud,aga ta ei tle kohale. Laud iseenesest on mängitav, närvihaigeid pole, aga mingi 2 agronoomi teevad actionit. Yritan maximumi anda ja mitte monsterite otsa lennata. Kõhutunne on peaaegu ôige olnud, ala ma tahax raiseda,aga laual räme fisilõhn, hahe. Btw, sôidsin Katja Thateriga yhes liftis siia sööma, mega fking pandav milf! Piltidel ta suht roogitav,aga lives pm... Jah, supernatural milf :D :D

  17. #437
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    omg.. maisaa aru mis teema teil selle Katjaga on.. imo täiesti average housewife...

  18. #438

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    nonii, hetkel 60min dinnerbreak, naudin lõhe ning cocat (obv et soe, neil kylma pole). Punu on täis ning tahax kaardi jooxma saada. Istun 4500 peal, masendav. Tna 3 superit olnud, KK, QQ, AKo, neist esimesega sain vaid mingi 1k lisa. Absull käsi ei tle, kui midagi mediumi tleb ala LP J9s, sis raise, 2 calli , ultra miss flop, mega standard pask. Peale pausi algab 150-300 ja siis läheb huvitavax. Minu lauas mingi vend terve aeg sitout olnud, pkermgr ytles et ta maxnud,aga ta ei tle kohale. Laud iseenesest on mängitav, närvihaigeid pole, aga mingi 2 agronoomi teevad actionit. Yritan maximumi anda ja mitte monsterite otsa lennata. Kõhutunne on peaaegu ôige olnud, ala ma tahax raiseda,aga laual räme fisilõhn, hahe. Btw, sôidsin Katja Thateriga yhes liftis siia sööma, mega fking pandav milf! Piltidel ta suht roogitav,aga lives pm... Jah, supernatural milf :D :D
    go on ...

  19. #439
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    tra svenza intervjuu oli kuldne:D:D *piip* *piip*

  20. #440
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Ma ei oska siin võtta vastu õiglast otsust ja seega pöördun rahva, PN esindajate poole ning arutame seda teemat ka meie administratsiooni foorumis. Ma nõustun, et mis tahes kopeerimine mis tahes allikast ilma allikale viitamata ja/või luba küsimata on ilmselge vargus, eriti ONLINE REPORTAAZIDE/UUDISTE puhul. Sest online reportaazid/uudised müüvadki kõige paremini, kui nad on värsked ja kui neid kopeerida otse teisest allikast mõned hetked pärast selle ilmumist, siis see ei ole kasulik reportaazide/uudiste tegijatele, kuna nende tööd varastakse ja nemad selle eest miskit tasu ei saa. Seega ma arvan, et kõik mõistavad, et online uudiste/reportaazide kopeerimine ei ole hea-tava märk ning tekitab mõttetult pahandusi.

    Aga probleematiline koht on youtube lingid. Ühelt poolt on youtube täiesti vabavara ja kõik võivad kasutada youtube linke oma kodulehtedel, blogides, foorumites jne. Selle jaoks ongi youtubes olemas EMBED kood. Kui autorid ei taha, et nende lugusid/teoseid/reportaaze/videosid/mida iganes levitataks mujal peale youtube keskonna siis saavad autorid panna kinni embed koodi. Siin tekib minul endal täielik "WTF, mida ma nüüd tegema peaks?" olukord. Kui ühelt poolt soovitakse/palutakse, et ma võtaks ette midagi siis ma ei oska siin midagi teha.

    Kui ma tulen vastu ühele, siis peaksin tulema vastu ka teisele -- kui ma seda ei tee, siis ma rikun foorumi võrdõigusliku korda ning vabast, demokraatlikust foorumist saab diktaarolik foorum, kus reegleid kehtestab iga diktaator vastavalt vajadusele ning postitusi lastakse läbi "näo järgi".

    Eesti konkureerivad foorumid võivad ja isegi peavad käima ühtesammu (kasvõi ühe jalaga!) aga sellised situatsioonid ja intsidendid võivad rikkuda kehtiva harmoonia. Ütlen ausalt ära, et ma ei oska siin mitte midagi teha! Ma saan aru ka PN'i juhtkonnast, kes on kohapeal ja kiruvad meid maapõhja, et varastavad (ise ma käituks samamoodi) aga ma tahaks teada, kuidas käituks nemad minu olukorras. Kindlasti ma tahaks teada, mida arvavad kasutajad ja mida nad teeks mu olukorras. Sama punkt läheb arutlusele ka adminnide foorumis, mida ma olen juba osade PokkeriProd.com juhtivate moderaatoritega arutanud.


Lehekülg 22, kokku 29 EsimeneEsimene ... 122021222324 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES