Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 23, kokku 29 EsimeneEsimene ... 132122232425 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 441 kuni 460, kokku 567
  1. #441

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    aa vs ak, duubel ja olen 10,5k peal. Kôvv

  2. #442

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    tegelt mul küsimus, et mix peaks üldse siia copyma? ma arvan et enamustel on pn kasutajad olemas ning saavad sealt infi või kui ei ole siis oleks viimane aeg teha. siia võiks poetada infokillu, et uus info on pn foorumis vms.

  3. #443

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Mina jälle ei näe mingit probleemi, kui asi youtube´s olemas koos "embed" võimalusega, siis on tegu nö. vabavaraga. Ofc hoopis teine asi on siis, kui keegi on need videod ilma PN´i nõusolekuta üles pannud. Muudel juhtudel on aga loomulik panna mingi tsitaadi juurde allikas, kust see info pärineb.

  4. #444
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    aa vs ak, duubel ja olen 10,5k peal. Kôvv
    AJo ja J9s. 4k juurde ja coca on 14k peal.

  5. #445
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Svenzale rohkem inteka-aega!

  6. #446
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Lool, svenza intervjuu oli nuts :D

  7. #447
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Ma ei oska siin võtta vastu õiglast otsust ja seega pöördun rahva, PN esindajate poole ning arutame seda teemat ka meie administratsiooni foorumis. Ma nõustun, et mis tahes kopeerimine mis tahes allikast ilma allikale viitamata ja/või luba küsimata on ilmselge vargus, eriti ONLINE REPORTAAZIDE/UUDISTE puhul. Sest online reportaazid/uudised müüvadki kõige paremini, kui nad on värsked ja kui neid kopeerida otse teisest allikast mõned hetked pärast selle ilmumist, siis see ei ole kasulik reportaazide/uudiste tegijatele, kuna nende tööd varastakse ja nemad selle eest miskit tasu ei saa. Seega ma arvan, et kõik mõistavad, et online uudiste/reportaazide kopeerimine ei ole hea-tava märk ning tekitab mõttetult pahandusi.

    Aga probleematiline koht on youtube lingid. Ühelt poolt on youtube täiesti vabavara ja kõik võivad kasutada youtube linke oma kodulehtedel, blogides, foorumites jne. Selle jaoks ongi youtubes olemas EMBED kood. Kui autorid ei taha, et nende lugusid/teoseid/reportaaze/videosid/mida iganes levitataks mujal peale youtube keskonna siis saavad autorid panna kinni embed koodi. Siin tekib minul endal täielik "WTF, mida ma nüüd tegema peaks?" olukord. Kui ühelt poolt soovitakse/palutakse, et ma võtaks ette midagi siis ma ei oska siin midagi teha.

    Kui ma tulen vastu ühele, siis peaksin tulema vastu ka teisele -- kui ma seda ei tee, siis ma rikun foorumi võrdõigusliku korda ning vabast, demokraatlikust foorumist saab diktaarolik foorum, kus reegleid kehtestab iga diktaator vastavalt vajadusele ning postitusi lastakse läbi "näo järgi".

    Eesti konkureerivad foorumid võivad ja isegi peavad käima ühtesammu (kasvõi ühe jalaga!) aga sellised situatsioonid ja intsidendid võivad rikkuda kehtiva harmoonia. Ütlen ausalt ära, et ma ei oska siin mitte midagi teha! Ma saan aru ka PN'i juhtkonnast, kes on kohapeal ja kiruvad meid maapõhja, et varastavad (ise ma käituks samamoodi) aga ma tahaks teada, kuidas käituks nemad minu olukorras. Kindlasti ma tahaks teada, mida arvavad kasutajad ja mida nad teeks mu olukorras. Sama punkt läheb arutlusele ka adminnide foorumis, mida ma olen juba osade PokkeriProd.com juhtivate moderaatoritega arutanud.
    Eks see tekitab jah vist paksu pahandust. Aga arvestada tuleks ka sellega, et seal videos on hulga reklaammaterjali, mis nn vaatamisel ei peaks sugugi pn-sile kahju tekitama...
    Küll aga oleks ehk eetiline, kui neid videoid ei panda KOHE üles, sest paari päeva -nädala pärast on nad suht väärtusetud ja neil pole enam uudsuse momenti.
    Aga ranka sul on võimalik alati pnewsi omanikuga TONYGga otse suhelda-ta Tallinnas:)
    Et blogidesse panekul, ei usu, et pnewsil midgai selle vastu on, küll aga konkureeriva foorumi kohta

  8. #448
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Svenza intervjuu peaks kyll kuskile klassikasse minema:D

  9. #449

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    big up svenzale, nice intervjuu tõesti :D

  10. #450
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Eks see tekitab jah vist paksu pahandust. Aga arvestada tuleks ka sellega, et seal videos on hulga reklaammaterjali, mis nn vaatamisel ei peaks sugugi pn-sile kahju tekitama...
    Küll aga oleks ehk eetiline, kui neid videoid ei panda KOHE üles, sest paari päeva -nädala pärast on nad suht väärtusetud ja neil pole enam uudsuse momenti.
    Aga ranka sul on võimalik alati pnewsi omanikuga TONYGga otse suhelda-ta Tallinnas:)
    Et blogidesse panekul, ei usu, et pnewsil midgai selle vastu on, küll aga konkureeriva foorumi kohta
    Youtubiga liitudes nõustutakse sealsete tingimustega. Seega, kui keegi siia mõnda youtube videot üles paneb ei tohiks kellegil küll midagi ägiseda olla.

  11. #451

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    naguka eesti pokernewsi lehel näha, siis on neil ka enda videoplayer, kust võimalik videosid vaadata. wsop ja ept turnade videolõigud lähevad kõik sinna. ma ei tea miks peaks kasutama youtube, kui lehel enda isiklik videoplayer olemas. seda kasutades ei saaks ka sellist olukorda tekkida nagu praegu on.

  12. #452

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas Dogers
    Lool, svenza intervjuu oli nuts :D
    sain mõnus kõhutäie naerda :D

  13. #453

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas qjet
    sain mõnus kõhutäie naerda :D
    süüa

  14. #454
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Eks see tekitab jah vist paksu pahandust. Aga arvestada tuleks ka sellega, et seal videos on hulga reklaammaterjali, mis nn vaatamisel ei peaks sugugi pn-sile kahju tekitama...
    Küll aga oleks ehk eetiline, kui neid videoid ei panda KOHE üles, sest paari päeva -nädala pärast on nad suht väärtusetud ja neil pole enam uudsuse momenti.
    Aga ranka sul on võimalik alati pnewsi omanikuga TONYGga otse suhelda-ta Tallinnas:)
    Et blogidesse panekul, ei usu, et pnewsil midgai selle vastu on, küll aga konkureeriva foorumi kohta
    Miks minusugune mõttetu mutukas peaks tüütama nii tähtsat härrat, kui Tony G? Eriti, kui meil on olemas PN Eesti esindajad, kelledega on meil üpriski soojad suhted (seda näitab juba koostöö petturite paljastamises).


  15. #455

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Kui PN esindaja ütles, et viisakas oleks viide juurde panna, kust intervjuu pärines, siis panekski selle juurde ja olekski ok. Ise olen näiteks PN foorumit külastanud äkki umbes 5 korda ja nendest 2 korda just nende viimaste videote pärast, mis siin avaldatud. Niiet neile kah omamoodi promo nende videote siin avaldamine.

  16. #456

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    oota kui sa esimeses käes teaksid et vastasel on j8 or sarane käsi kas sa mängiks teisiti ?
    ja kui ei siis miks sa esimese käe pärast põed üldse oled ju korralikult ees
    põen, sest foldisin.
    ei tahtnud nii suure osaga stackist 55:45 sisse panna.

  17. #457
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Kui video uploadijale ei meeldi, et tema videosid teistele saitidele pannakse, vaid tahab, et neid ainult youtube'st vaadatakse, keelaku embedded ära lihtsalt.
    Kui tahab ise ka embedded'it kasutada, siis saavad seda ka teised ja probleem puudub täiesti. See on rohkem videotootja mure, kuidas seda olukorda enda kasuks rohkem keerata. Kõige sirgjoonelisem lahendus oleks video ees/taga/pidevalt nurgas näidata oma portaali aadressi ja/või logo.

    Aga nagu öeldud, see teema on puhtalt youtube'i video uploadija mure. Kui mure väga suur, ei pea panema avaliku videokeskkonna kaudu, pangu oma serverist.
    Kui embedded lubatud, siis andke minna.

    Ja üldse, ei ole mõtet nii palju muretseda sisu lekkimise üle, sest ta teeb seda nagunii.

  18. #458
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    svenza interview klassika :D

  19. #459
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Mnjah käisin ka chekkamas ja tegin täna mõttetu turbo turna. Peab nentima, et tase on ikka tugevamaks läinud. Kasvõi neid skandiesi vaadates kõik betting size ja pos mäng on nn standard-kõik käib kiiresti nagu grinderitel. Pole enam selliseid loomi, kes A7o limbivad, raisivad 4x, mingit limpimist pole jne..
    Keegi ei ole tulnud kaotama. Isegi kaotada ei taha enam isgei need vennad, kel millise+käibega ettevõtted perse all on suht korralikult juba mängima õppinud.
    Et kohati jääb küll tunne, et mul pole standrd mängule mingit lisakäiku anda ja kõik on puhas situatsioonikeskne gamblimine.

    Ok omme omaha ja loodan näha veidi nõrgemat mängu, sets texast oskavad nagunii kõik...

  20. #460
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Mnjah käisin ka chekkamas ja tegin täna mõttetu turbo turna. Peab nentima, et tase on ikka tugevamaks läinud. Kasvõi neid skandiesi vaadates kõik betting size ja pos mäng on nn standard-kõik käib kiiresti nagu grinderitel. Pole enam selliseid loomi, kes A7o limbivad, raisivad 4x, mingit limpimist pole jne..
    Keegi ei ole tulnud kaotama. Isegi kaotada ei taha enam isgei need vennad, kel millise+käibega ettevõtted perse all on suht korralikult juba mängima õppinud.
    Et kohati jääb küll tunne, et mul pole standrd mängule mingit lisakäiku anda ja kõik on puhas situatsioonikeskne gamblimine.

    Ok omme omaha ja loodan näha veidi nõrgemat mängu, sets texast oskavad nagunii kõik...
    Sa ülehindad vastasi ja nende oskuski. See, kui sa õpid 3xBB panustama ja õige suurusega cbeti tegema ei tee mitte kellestki suurt võitjat või mängijat, keda ei saa biitida.

Lehekülg 23, kokku 29 EsimeneEsimene ... 132122232425 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES