Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 26, kokku 29 EsimeneEsimene ... 162425262728 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 501 kuni 520, kokku 567
  1. #501
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Congrats coca. WP
    !

  2. #502

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Congrats coca. WP
    :) :) :)

  3. #503

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Kas shaundeeb käis ka?

  4. #504

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    käis :P, aga failis esimese päeva lõpul

  5. #505
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Kas shaundeeb käis ka?
    See junnike ei oska ju turniire mängidagi ju. Ei saagi aru, mis seal tegi. Kirikus ja koertevarjupaigas on annetuskastid, mitte swissis.

  6. #506
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    highrolleritest sai 2. koha ja €25k

  7. #507
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    käis :P, aga failis esimese päeva lõpul
    kas sa viimase käega completesid sb 10-6'ga? miks?

  8. #508
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    kas sa viimase käega completesid sb 10-6'ga? miks?
    Totaalne donk move ja coca puhas idioot, hui ostaks talt staket :) Tõsiselt kuulake nüüd siia ja annan väikse vihje. Enamus ahve overplayb SB-d ja arvab, et kui on SB siis võib toppida alati pool blindi juurde ja rõõmsalt lenini naere näol floppi vaadata, eriti kui ees veel paar limperit. VOT NII SEE MEHED EI OLE, ERITI VEEL FUCKING TURNIIRIDEL, sest SB on lauas kõige sitem positsioon, passiivne pot pluss turkadel on effektiivsed stäkid väga kaugel 100-ast BB-st. Meenub kohe käsi (võin eksida), kus vanapeer samal turkal completes T5s-iga SB-lt (see vist oli too käsi, millega ta bustoks läks).Ma ei tea, kas mina mõtlen valesti aga cashgame mängija poolt sellist lollust ma ei oleks oodanud.

    Hui ostan kelleltki staket, kui tehakse elementaarseid vigu. SB-lt ole tihkem, kui noore naise ****!

    Kahtlen, et paljud ei suuda kasumlikult isegi SC-sid completeda, kui nad SB-l.

  9. #509
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Coca open-donk complete oli eriti hull. Ei saagi aru, kuidas sa saad üleüldse võitev mängija olla. :P

  10. #510

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    coca on variatsioon

  11. #511
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    ranka jutt on jumala tõsi. räägitakse, et turniiride tase on jube hea jne aga see jutt on puhas pask.

  12. #512
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    ranka jutt on jumala tõsi. räägitakse, et turniiride tase on jube hea jne aga see jutt on puhas pask.
    Tase on täpselt nii hea, kui on mängija.

  13. #513

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    imege saua :D.
    tegelt asi oli selline, et ma tahtsin lihtsalt floppi vaadata. Ma mitu ringi pidin vaid foldima. Kuna blindid olid 2000-4000 ja ante 400 , siis langesin 90k pealt mingi 72k peale ning folditi minuni. Vaatan T6s. Fakt oli see, et ei kavatsenud seekord foldida.
    Ei tahtnud raiseda ka, otsustasin limpida, sest äkki näen floppi ja saan edasi tegutseda.
    Blbablablabla limp on halb blablabla. Sellsies faasis kõlbab kyll (see ei tähenda, et alati limbin, ma limpisin teisel päeval vb vaid 1-2x kokku !). Ja pealegi :D, mida sa ranka seal seletad, ise oled selline kala turniirides, et jube:D.

    Ma ei kahetse eales seda limpi, lihtsalt kassin siiamaani riverit...
    Pm oleks river blank olnud, oleks istunud mingi 150-160k peal ning ilmselgelt oleks ma tänases finaalpäevas :/
    oeh, raske.


    flop T 6 8, ma check, ta bet 8000, ma reraise 17,1, ta mõtleb , läheb AI ma instacall. Kiirelt käis mõte läbi mingisuguse taolise kaardiga, ala paar+auk. Foldima ma ka seal ei hakka.

  14. #514

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Tase on täpselt nii hea, kui on mängija.
    rääkides tasemest...siis noo kui võrdlen nt tartu olympsi vs tln olymps, siis noo tartus on ikka puhas lasteaed.
    kui võrdlen tln olympsi vs swissi turna, siis tlna olymps oleks nagu mingi gymnaasium ning swiss oleks ülikool.

    väga suur vahe on ikka.

  15. #515
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    imege saua :D.
    tegelt asi oli selline, et ma tahtsin lihtsalt floppi vaadata. Ma mitu ringi pidin vaid foldima. Kuna blindid olid 2000-4000 ja ante 400 , siis langesin 90k pealt mingi 72k peale ning folditi minuni. Vaatan T6s. Fakt oli see, et ei kavatsenud seekord foldida.
    Ei tahtnud raiseda ka, otsustasin limpida, sest äkki näen floppi ja saan edasi tegutseda.
    Blbablablabla limp on halb blablabla. Sellsies faasis kõlbab kyll (see ei tähenda, et alati limbin, ma limpisin teisel päeval vb vaid 1-2x kokku !). Ja pealegi :D, mida sa ranka seal seletad, ise oled selline kala turniirides, et jube:D.

    Ma ei kahetse eales seda limpi, lihtsalt kassin siiamaani riverit...
    Pm oleks river blank olnud, oleks istunud mingi 150-160k peal ning ilmselgelt oleks ma tänases finaalpäevas :/
    oeh, raske.


    flop T 6 8, ma check, ta bet 8000, ma reraise 17,1, ta mõtleb , läheb AI ma instacall. Kiirelt käis mõte läbi mingisuguse taolise kaardiga, ala paar+auk. Foldima ma ka seal ei hakka.
    vabandan aga see ongi dongi mõtteviis. mitu ringi polnud kätt mänginud, tahtsin floppi vaadata blablabla - nii mõtlevad dongid. sinu eelis tulebki sellest et mängid igavat, võtivat pokkerit. muidu juhtub nagu siis - saad oma pasaga ideaallse flopi aga ikka on vastasel v suur equity sinu monsteri vastu

  16. #516
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    vabandan aga see ongi dongi mõtteviis. mitu ringi polnud kätt mänginud, tahtsin floppi vaadata blablabla - nii mõtlevad dongid. sinu eelis tulebki sellest et mängid igavat, võtivat pokkerit. muidu juhtub nagu siis - saad oma pasaga ideaallse flopi aga ikka on vastasel v suur equity sinu monsteri vastu
    +1

    Teiseks on sul nats result-oriented mõtlemine, sest sellise käega sa ei saa suurt mitte midagi flopata ning kui sa ei kavatse foldida, siis miks sa ei tõsta? Käe floppamise tõenäosus on sama aga võid võita poti, kui vastane foldi PF või flop. Kui ta teeb ületõste BB-lt su steali vastu siis tõstaks ta su limbi üle ka sama käega ning ikkagi floppi ei näe.


  17. #517

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    ma ei väida, et selline asi dongi mõtlemine on.
    ilmselgelt nagu öeldud siis limpisin eile maximaalselt 2x.
    obv et vajan super hitti....aga noo ilmselgelt see ei tule alati.
    kõik oleneb vastasest ka ning peale selle olenes ka stackist.
    oleks mul nuppe 90k olnud, siis oleksin instafoldinud ja next hand please

  18. #518

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    selline kyss, et seal korraldati 100-200 eek (20k min bi) cashgamet. Kas keegi jälgis :D? Või teab mingit infot?
    Kas korraldati ka kõrgemat ? :D

  19. #519
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    selline kyss, et seal korraldati 100-200 eek (20k min bi) cashgamet. Kas keegi jälgis :D? Või teab mingit infot?
    Kas korraldati ka kõrgemat ? :D
    Eile olin classicus ja üks vend rääkis, et seal olevat olnud 700k pank. Aga need "olevat olnud" ja "üks rääkis" on sellised kahtlased jutud ning neid ei tasuks tõepähe võtta.

  20. #520

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    a ranka, ise swissi jõudsid :D?

Lehekülg 26, kokku 29 EsimeneEsimene ... 162425262728 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES