Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 27, kokku 29 EsimeneEsimene ... 172526272829 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 521 kuni 540, kokku 567
  1. #521
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    a ranka, ise swissi jõudsid :D?
    Ei jõudnud ju. Hoian Olympicu kasiinode-kettides mõned head ajastud eemale. Selle asemel müristasime eile jörksi, keissi, hookuspookuse ja veel paari muu foorumi klemmiga classicus.

  2. #522

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    ranka, mind küll eile classis ei olnud ^^

  3. #523
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas jott
    ranka, mind küll eile classis ei olnud ^^
    Yeah my bad. k1ly siis Aga eriti vahet pole, samad vennad ikka :P

  4. #524
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Väga nutune on olukord :'( :'( :'( :'(

    Pokernews.ee andmetel oli 307-est mängijast 52 soomlased, 49 eestlased, 36 norrakad, 32 rootslased ja teistel alla 30-ne ja finaalis pole ühtegi eestlast :( :( aga on 2 soomlast, norrakas ja rootslane siis tundub mulle, et eestlaste tase on kuradima madal võrreldes muu maailmaga. Sellise armeega oleks pidanud keegi jõudma finaali :(

    Loodame, et tegu oli lihtsalt eestlastel halva jooksuga.

  5. #525
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Loodame, et tegu oli lihtsalt eestlastel halva jooksuga.
    See on.

    Paned rullis esimesele kuuele ja 9 korda järjest läheb mööda. Juhtub. Mingi 10-15% lausa ma pakun, kuigi ei viitsi arvutada.

  6. #526

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    rankal õigus...aga olgem ausad...aastad teevad meile aina head

  7. #527
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Väga nutune on olukord :'( :'( :'( :'(

    Pokernews.ee andmetel oli 307-est mängijast 52 soomlased, 49 eestlased, 36 norrakad, 32 rootslased ja teistel alla 30-ne ja finaalis pole ühtegi eestlast :( :( aga on 2 soomlast, norrakas ja rootslane siis tundub mulle, et eestlaste tase on kuradima madal võrreldes muu maailmaga. Sellise armeega oleks pidanud keegi jõudma finaali :(

    Loodame, et tegu oli lihtsalt eestlastel halva jooksuga.
    Selle suhte järgi oleks pidanud finaallauas olema tervelt 1,44 eestlast

  8. #528
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Selle suhte järgi oleks pidanud finaallauas olema tervelt 1,44 eestlast
    Seda juhul, kui oskused on võrdsed. Kui arvate, et eestlaste tase on parem teistest, siis see number peaks tõusma, kui mitte siis langema.

    Ma millegipärast arvan, et eestlaste tase on halvem. Ma ei mõtle seda ,et mängijad on halvad -- nad võivad olla isegi paremad aga kuna enamustel Eesti mängijatel puudub Live kogemus, veel-enam suurte Live turniiride kogemus siis see mõjutab päris kindlasti tulemusi. Kardetakse pushida, ollakse väikses pabinas ja tehakse lollus seetõttu jne. Eeldan, et keskmine Eesti mängija on mänginud Live pokkerit homegames ja enamus ajast istub netis. Võib-olla seda teevad ka põhjamaalased ja muud naaberriikide kodanikud aga kui käiakse massiliselt Tallinnas üle lahe pokkerit mängima, siis see räägib juba üht-teist.

    Näiteks võin tuua, et Naxerist olen tunduvalt parem cashgame mängija aga olen päris kindel, et live cashgames mu eelis Naxeri üle on väga väikene seetõttu, et lives puuduvad kogemused, väga palju pabistan ja ei mõtle nii teravalt, kui onlines arvuti taga istudes.

    Ja mõelge palju oli seal inimesi, kes on head võitvad turniirimängijad eestlaste hulgas, kellel on suur live kogemuste pagas. Vist piisab kahekäe sõrmedest.

  9. #529
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Soovitan vaadata Peeter Grünthali videot pokernewsis: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic3060/2.htm

    Seal väga hea jutt mehe poolt ja ütleb väga hästi, et paljud mängivad pingevabalt aga kohalikele ikka arvvestava buy-in. 100% olen nõus temaga, kardan, et isegi oly regularitele võivad sellised siseostud ja auhinnad käe värisema panna.

  10. #530
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    palju on üldse eestlastest turnaprosid, kes mängivad (netis) $100+ turkasid pidevalt?
    ma arvan, et võitva turniiripro eelis on sellisel fieldil nagu baltic festival tohutu - just oskus 20bb stäkiga mängida on netiprodel kõige tugevam külg. ning selliseid turnaspetse ei ole eestis palju imo.

  11. #531

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Väga nutune on olukord :'( :'( :'( :'(

    Pokernews.ee andmetel oli 307-est mängijast 52 soomlased, 49 eestlased, 36 norrakad, 32 rootslased ja teistel alla 30-ne ja finaalis pole ühtegi eestlast :( :( aga on 2 soomlast, norrakas ja rootslane siis tundub mulle, et eestlaste tase on kuradima madal võrreldes muu maailmaga. Sellise armeega oleks pidanud keegi jõudma finaali :(

    Loodame, et tegu oli lihtsalt eestlastel halva jooksuga.
    Eka pokerstars loll pole, investeerib ikka sinna, kus kõige rohkem fishe on.

  12. #532

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    palju on üldse eestlastest turnaprosid, kes mängivad (netis) $100+ turkasid pidevalt?
    ma arvan, et võitva turniiripro eelis on sellisel fieldil nagu baltic festival tohutu - just oskus 20bb stäkiga mängida on netiprodel kõige tugevam külg. ning selliseid turnaspetse ei ole eestis palju imo.
    kui praegune netipõlvkond saab 21 siis tuleb ka neid juurde.

  13. #533

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Asi ongi põhiliselt selles, et enamikel Eesti mängijatel puudub selliel tasemel mängukogemus, aga enamikel vastastel (peamiselt põhjamaadest) on see olemas. Marek Kolk, kes on maailmas paljudel turnadel mänginud, rääkis ju kohe, et umbes pooli inimesi ta tunneb ja need on kõik üliedukad pokkeriprofid, kelle bankrollid on miljonites. Jah, keskmine skandinaavia pokkerihai on keskmisest eestlasest hetkel üle, see on fakt. Aga seda suurem respect sellistele meestele nagu Priit, Raigo või Aleksandr, kes tulid nägid ja võitsid.

    Internetipokkeri osas olen samuti rääkinud, et kui Eestis on iga NL 400+ mängija tõsine iidol, siis Soomes või Rootsis suvaline midstakes amatöör, keda on tuhandeid. Ma loodan väga, et uue põlvkonna mängijate seas on selliseid mehi, kes pürgivad absoluutsesse tippu ja võivad mõne aasta pärast ise high-rollerile kivinäoga sisse osta. Aga nagu nägite - hetkel selliseid mehi veel ei olnud.

  14. #534

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Läbi, Thomas Partridge wins. Hu alguses tehti küll diil Keys'ile vist isegi suurema summa jättis kui võitjale.

  15. #535
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Nüüd siis Baltic Festival läbi ja PokerStarsi ametlik pressiteade turniiri kohta: http://www.pokkeriprod.com/2009/11/0...l-kaksikvoidu/

  16. #536
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Kas keegi oskab öelda, kuidas eilse kõrvalturniiri prizepool oli?

  17. #537
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Väga nutune on olukord :'( :'( :'( :'(

    Pokernews.ee andmetel oli 307-est mängijast 52 soomlased, 49 eestlased, 36 norrakad, 32 rootslased ja teistel alla 30-ne ja finaalis pole ühtegi eestlast :( :( aga on 2 soomlast, norrakas ja rootslane siis tundub mulle, et eestlaste tase on kuradima madal võrreldes muu maailmaga. Sellise armeega oleks pidanud keegi jõudma finaali :(

    Loodame, et tegu oli lihtsalt eestlastel halva jooksuga.
    kui ma nüüd võrdlen Pargi mingit 1k eeguse turna taset ja siinseid 30-100£ donkamente mis ma mänginud olen, siis julgen arvata, et Pargi tase on ikka tunduvalt kõrgem. Muidugi kui ma viimati mingi 2-3 aastat tagasi pargis mängisin, siis ma olin hyperdonk kah ja võibolla tundus asi hullem. Praeguseks on mingi ülendatud tavaliseks dongiks :)

  18. #538
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    See junnike ei oska ju turniire mängidagi ju. Ei saagi aru, mis seal tegi. Kirikus ja koertevarjupaigas on annetuskastid, mitte swissis.
    Eeldan, et sa oled siis jälginud korduvalt tema mängu,temaga koos mänginud või omad muud viisi informatsiooni, et vastav väide teha?
    Mängisin temaga kuskil paar tundi ühes lauas,jättis solid mulje. Samuti railisime teda rollersitel, sest ootasime tema järgi, et saaks kluppi minna. Mulle jättis ta inimesena ja mängijana sümpaatse mulje ja mitte sellepärast, et ta on shaundeeeb, vaid kuna ta tõesti oli.
    Igatahes jäi Starsi meeskond kõigega üli rahule ning pole ka võimatu, et mõnel hooajal saabub Eestisse EPT etapp.
    Ise jäin ka üritusega ülirahule, palju uusi tuttavaid ning isegi sõpru ja hindamatud kogemused.

  19. #539
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    See oli ju ilmselge level... Ma ju tean, kes Shaun Deeb - the best tournament player in the world.

  20. #540
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Natuke h2irib v2ide, nagu me eestlased oleks koige paremad m2gumehed. Kas ikka on?
    Samuti ajab mind muigama v2ide kui oeldakse , et minnakse soome nn *kerget* cashgame m2ngima.Aga alati tullakse tagasi jutuga, et j2lle tommati auku jne.
    skandinaavalased on yldse pokkeritipp nii netis kui lives.
    Ja kui te kuulete eestlaste kommentaare pokerstars livelt siis yhtki kerget potti ei antud. Ei olnud mingeid jouluvanasid vaid olid vastased , kes teadsid pokkerit ja kindel eesm2rk oli voita.
    N2ide -ma m2ngisin kayhte sideeventi. Juba teisel leveil tabas mu t2hlepanu yks fish(kahjuks eestlane) kelle standardraise oi nii 4-5x ja see oli A Meeksa. Koik teise skandid olid kui kivistunud kullipilguga grinderid.
    Uskuge mind ma oleks tahtnud n2ha hoopis vastupidits pilti, kus skandied donkavad ja eestlased tombavad perseid lohku , aga seda ma ei n2inud.

    Seega j2reldus on yks. Sitas maj olukorras viidi ka pokkeri n2ol raha eestist v2lja

    Yes ma olen olnud kindel kogu aeg, kui lauas on tugevad koik m2ngijad, siis nn huge+EV nagu ok2aa v2idab olevat on olematu. Selle +EV ei kompenseeri mingeid reisikulusid, r22kimata yyriarvete maxmisest...

    Imre on toesti mees, kes k2ib livedel ja on suht edukas toesti ja loomulikut ta on v2ga hea m2ngija.Aga ka viimsel turnal tegi ta 2 suckouti allinnis, seega peab ka hea run olema.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES