Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 29 EsimeneEsimene ... 1826272829 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 567
  1. #541
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Oma limiteeritud live kogemuste põhjal võin öelda, et enamus põhja naabreid on väga agressiivsed mängijad, kes ei karda raha panka panna õhuga. Eestlased jälle vastupidi kas callingstationid või liiga tight ja kohati liialt passiivsed.

  2. #542
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    T2pselt, paljud pargi regid ilmuvad kohale kui sommid tulemas vms. Istuvad nitilt ja loodavad k2ele v22rtust saada t2nu "lammutamistele". Aga ka sommid pole lollid ja kui n2evad et sa oled istunud siis nad ei maksa midagi v2lja mis teeb m2ngu hoopis teiseks nittide jaoks

  3. #543

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    nii see elu on :)

    privador räägib väga õiget juttu

  4. #544
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    nii on, ise pole just eriline turnafanatt, kuid alati kui ma käin on nii easy mängida eestlastega, kuna nad mängivad kõike käsi täpselt nii nagu 10a tagasi popp oli. Ehk LIMP-FOLD on õige

  5. #545

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Seega j2reldus on yks. Sitas maj olukorras viidi ka pokkeri n2ol raha eestist v2lja
    Vot see lõik jäi mulle eriti silma.

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Pokernews.ee andmetel oli 307-est mängijast 52 soomlased, 49 eestlased, 36 norrakad, 32 rootslased ja teistel alla 30-ne

    49x17200=842 800. Eestlased võitsid 282 000, seega viidi koguni 560 800 riigist välja ?

    Kuhu läks sellisel juhul 30 700 € reiki ja mille eest ööbisid, pidutsesid, sõid ja jõid 258 välismaalast ?

    Üldiselt võib öelda, et antud juhul oli tegu esimese korraga, kus pokkerist Eestile tõesti kasu oli.

  6. #546

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    PS ME-l oli mu esimene laud hea, st võiks öelda mängitav, sest seal oli mitu nitti, 1 ulmeline jõuluvana(venelane) ja ülejäänud agrod skandid.
    mida päev edasi, seda raskemaks läks. jõuluvanad olid 3-4 leveliks tühjaks tehtud.
    teine päev oli juba väga raske.
    tavaline nit stiil ei toida. peab väga agrolt varastama, õhuga julgema mitu barrelit laskma jne. skandid teavad hästi ,mida teevad.
    vanakooli 4-55bb ja muud lollused on ammu unustatud.
    reeglina näiteks live cashi ma maha ei istu enam, kui ei näe täis lauas 2-3 jõuluvana(kas väga purjus skande, vene rikkureid, kes ei tea reegleidki kõikidel mängudel või siis mõnda muud ära eksinud inimest). ei ole valuet lasta kohalike regide ja noorte kainete skandidega(reeglina)

  7. #547
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Vot see lõik jäi mulle eriti silma.


    49x17200=842 800. Eestlased võitsid 282 000, seega viidi koguni 560 800 riigist välja ?

    Kuhu läks sellisel juhul 30 700 € reiki ja mille eest ööbisid, pidutsesid, sõid ja jõid 258 välismaalast ?

    Üldiselt võib öelda, et antud juhul oli tegu esimese korraga, kus pokkerist Eestile tõesti kasu oli.
    Olgem ausad- 75% eestlastest sai sinna tournale läbi satikate,seega arvan et see summa jäigi sinna status que alasse.

    Kohe kindlasti raha eestist välja ei viidud, kuna see summa mis see seltskond (pokerstars ise kui ka pokkerimangijad) siin magama pani on kordades suurem kui eestlased raiskasid pokkeri peale. Lisaks enamus eestlasi kes kais cashi mangimas vahemalt minu teada tuli seal paris korraliku summaga ka ara.

  8. #548
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    laiemas raamis toodi selle üritusega kindlasti Eestisse raha sisse (hotellide majutus, transport, söök, jook + muu meelelahtus, mida rahvas siin mittu päeva kasutas). Mis puudutab pokkeri osa siis oleks võinud kindlasti paremini minna, aga vähemalt on ots lahti tehtud ja, kui järgmine aasta analoogne üritus tuleb on kindlasti huvi veel suurem ja ka Eesti mängijate tulemused paremad. Küll ajaga kogemusedki tulevad ja kasvab ka mängijate bankrollid ning sellega koos kaob scared money tunne ja julgetakse teha rohkem oma mängu loodetavasti.

  9. #549
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    See junnike ei oska ju turniire mängidagi ju. Ei saagi aru, mis seal tegi. Kirikus ja koertevarjupaigas on annetuskastid, mitte swissis.
    vau! kui level, siis level. ja kui ei ole level, siis on ikka väga loll väide. Vaevalt, et Deeb lambist väikse fieldiga higroller evente siin luckboxiga tasku pistaks järjest ja netiturniiridega suudab hästi kohanduda (väike buy-in vs suur ja vastaste erinev mängustiil), et aasta lõpuks ikka trofee kaela saaks. Julgen väita, et ta on väga mitmekülgne mängija. Muidu infoks veel, et Shaun Deeb ja JC Alvarado läksid alles täna ära Tallinnast mingi lõunase praamiga ja üldse Soome poole. Lootsid ehk on seal mingi 7K eur event vms. aga see selleks. Seega ei ole hit&run poisid, vaid ikka nautisid ka kohalikke vaatamisväärsusi ;D

    Mis puutub eesti vs välismaa tasemesse, siis minu hinnangul keskmine tase väga palju alla ei jää (fishe on igas riigis sitaks). Seda siis üldises ja väga suures plaanis. Teine asi on muidugi tippudega, need on meil oluliselt nõrgemad, kui skandinaavias. Ühest küljest, nagu juba mainitud, vähene suuremate (live) turniiride kogemus ja teisalt ka nö scared money efekt (ka cashis paistab välja). Näitena turniiris kasvõi Johnny Loddeni mäng keda jälgisin päris pikalt. Tase oli lihtsalt nii kehva, et tal polnud PF ja positsioonis olles mõtet isegi agressive olla. Seda eriti nitide vastu, any2 on profitable. Rahvas lihtsalt mängis floppi ja sellele järgnevaid tänavaid nii kehvalt. Samas OOP igast raise'ide ja 3-betide suurused oli ilusasti ära lihvitud. (standard min-raise ja kopikas peale)

    Kui me räägime raha riigist sisse-välja viimisesse, siis usun, et raha jäi ikka Eestisse. Entertainmenti pealt kokku ju ei hoitud (ja siit tuleb välja miks nö pokkeriturism on ka riigile pikas perspektiivis kasulik). Näitena kasvõi afterparty klubis Hollywood, kus oli PokerStarsi kulul open bar (KÕIK TASUTA!) ja mille limiit (100K) tõmmati täis tunni ajaga. Ja mis puutub sideactionisse, siis eesltased said päris tugevalt ampsu. (vähemalt) Üks härra näitas isegi cashis tugevalt üle 100K kasumit.

    Eriti meeldis mulle ok2aa näide 20bb teemadel. See on meie pokkeri läbiv probleem. Kui stack juba alla mainitu läheb, siis hakatakse marginaalsetes olukordades shipima ja pigem gämbeldama. Samas lisaks sellele puudub kompetents ka deepstack mängude osas. Seega üleüldiselt tase on ikkagi nõrk. St annab kindlasti paradanda. Jõudu tööle :)

  10. #550
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    Muidu infoks veel, et Shaun Deeb ja JC Alvarado läksid alles täna ära Tallinnast mingi lõunase praamiga ja üldse Soome poole. Lootsid ehk on seal mingi 7K eur event vms.
    Helpi kutsus Deebi rollerite evendi ajal sinna,lootsid et tuleb 20-30mängijat kokku. Sealt edasi lähevad nad Amsterdam Mastersile. Shaun ja JCi jätsid juba kahepeale meeletu summa siia maha, rääkimata purjus skandidest. Pärast rollerite eventi(tegelt pea kõigil päevadel) sai ala 15nese pundiga kõik klubid läbi kammitud. Samuti sai neid igast restodesse viidud, kus siiski oli alati suhteliselt palju rahvast.

    Näitena kasvõi afterparty klubis Hollywood, kus oli PokerStarsi kulul open bar (KÕIK TASUTA!) ja mille limiit (100K) tõmmati täis tunni ajaga. - nu üritus algas 22.00 , aga 1 paiku sai veel raudselt baarist juua, kuigi ulme joomine seal küll käis ;D

  11. #551
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas privador
    T2pselt, paljud pargi regid ilmuvad kohale kui sommid tulemas vms. Istuvad nitilt ja loodavad k2ele v22rtust saada t2nu "lammutamistele". Aga ka sommid pole lollid ja kui n2evad et sa oled istunud siis nad ei maksa midagi v2lja mis teeb m2ngu hoopis teiseks nittide jaoks
    Selle pärast tulebki viina ja sakummi kogu aeg lasta ja huuled kartulisalatiga koos hoida, endal taldrik näpus. Keegi ei võta tõsiselt.
    Ainult poppi peldikus ei ole mõtet lasta. Siis ikka eriti hästi välja ei tule.


  12. #552

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    palun minu mängitud käsi kommenteerida ja kritiseerida.
    ja taseme kohta nii palju,et meie nõrgem tase jääb just vähese analoogsete turniiride kogemuse taha.

  13. #553
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas EdgarP
    nu üritus algas 22.00 , aga 1 paiku sai veel raudselt baarist juua, kuigi ulme joomine seal küll käis ;D
    Kes-see-läheb kell 10 juba klubisse. Ega meil siin mingi UK ei ole ;D

  14. #554
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    Kes-see-läheb kell 10 juba klubisse. Ega meil siin mingi UK ei ole ;D
    Meie mitte, me jõudsime pool 1 ;D ;D

  15. #555

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    rääkides tasemest...siis noo kui võrdlen nt tartu olympsi vs tln olymps, siis noo tartus on ikka puhas lasteaed.
    kui võrdlen tln olympsi vs swissi turna, siis tlna olymps oleks nagu mingi gymnaasium ning swiss oleks ülikool.

    väga suur vahe on ikka.
    Maru julged väited. Palju live turniire või cashi oled Tartus või Tallinnas mänginud?? Tule mängi mõni nädalavahetus Tartus cashi ja kui sa istud mõne "lasteaia" liikmega 15 K potis siis võib ka sinusuguse staari:) jutt muutuda.

  16. #556

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas pafka666
    Maru julged väited. Palju live turniire või cashi oled Tartus või Tallinnas mänginud?? Tule mängi mõni nädalavahetus Tartus cashi ja kui sa istud mõne "lasteaia" liikmega 15 K potis siis võib ka sinusuguse staari:) jutt muutuda.
    ma ei räägi cash gamest - obv et jutt käis turniiride kohta. Ega ma Tlnas cashi ei käinud mängimas
    kuna ma elan tartus, siis saab seal käidud...aga kuna turna BI on suht selline kesine, siis väga ei viici sinna nädala sees ronida.
    cashi saab vahepeal mängitud, aga noo ma pole väga live cashi vend, sest ma ei suuda nii aeglases mängus viibida, KUIGI........see on nii easy money seal, ultra fishine, ERITI OMAHA, lol


    peale, mina pole tartus 15k potti näinud...tõenäoliselt on neid üldse väga vähe seal olnud :P, aga ei tea kah :)

  17. #557

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    ma ei räägi cash gamest - obv et jutt käis turniiride kohta. Ega ma Tlnas cashi ei käinud mängimas
    kuna ma elan tartus, siis saab seal käidud...aga kuna turna BI on suht selline kesine, siis väga ei viici sinna nädala sees ronida.
    cashi saab vahepeal mängitud, aga noo ma pole väga live cashi vend, sest ma ei suuda nii aeglases mängus viibida, KUIGI........see on nii easy money seal, ultra fishine, ERITI OMAHA, lol


    peale, mina pole tartus 15k potti näinud...tõenäoliselt on neid üldse väga vähe seal olnud :P, aga ei tea kah :)
    Trennis näeme raisk ;D


  18. #558

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    tegelt ka, antud paari postiga rääkisin ma tartu olympsi turniiridest :), sest neid ma olen seal ikka mänginud suve algusest :).
    Kuna ma live cashi jaoks eriti suurt bankrolli ei oma, siis pole ma väga live cashitaja :P. Olympsis on hea, kui lauas on mingi 4-5 venda. Kyll aga nvdel kui platsis on 9-10 venda..oeh..15min = 1 käsi..ma ei suuda :D

  19. #559

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Need 10-15K potid olid eelmine aasta samal ajal Tartu olümpsis. Kuldsed ajad raisk. Raha loobiti vasakule-paremale, numbreid ei tuntud. Nüüd on fishid töölt vallandatud ja ei käi enam kasinnis. Nüüd tullakse viimane kortsus 500 EEKi näpu vahel, juuakse 15 kroonist õlut žetoonide eest nii palju kui võimalik, mängitkase see maha ja minnakse koju. Nukrad ajad raisk. Ja ei ole selliseid vendi, kes tulevad toorelt välja tegema. Kõik millegipärast loodavad, et seal on võimalik võita. Trä, tuleb uutele jahimaadele siirduda. Ma ei tea, kas ma olengi üle 10K potti näinud see aasta.
    Tase on muidugi sitt, selle koha pealt pole midagi rääkida. Eks eestlased saavad ka veel kogemusi, läheb scared money tunne ära ja tulevad tulemused. Seniks on vaja Lenini õpetussõnu kuulata :)

  20. #560

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Otsa, otsa, otsa, siis eksivad ka kõige paremad :D?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES