Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 29, kokku 29 EsimeneEsimene ... 19272829
Näidatakse tulemusi 561 kuni 567, kokku 567
  1. #561
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    Otsa, otsa, otsa, siis eksivad ka kõige paremad :D?
    deposiit , deposiit , deposiit :D

    to svenza> ehitajad enam vist kasinnis ei käi jah raha laiaks enam löömas kui abi-töölistele enam 150 krooni tunnis ei maksta vaid saavad 25 heal juhul kui tööle võetakse :D

  2. #562

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    ses mõttes tallinnas vahest satub jõuluvanasid ikka. ma iga päev ei mängi, seega väga täpselt ei tea.
    miski 3-4 nädalat tagasi trehvasin õnneks lauas olema, kui 1 kutt reedel kella 1-2 paiku klubist tuli tahmas peaga ja tunniga pani 45-50k auku.
    mängis igat kätt, igat mängu(O,O8,crazy,NLH) ja ainult raise ja re-raise pf. kaarte ei vaadanud, või vaatas post flop 2 neljast vms.
    tegi showd ja jagas raha laiali. miski hetk oli isegi 10k plussis aga seda oli ainult hetkeks, siis tuli uus 10k rebuy teha.
    showd peab saama.

  3. #563
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Need 10-15K potid olid eelmine aasta samal ajal Tartu olümpsis. Kuldsed ajad raisk. Raha loobiti vasakule-paremale, numbreid ei tuntud.
    no kurat! seda ma kartsin, et kui ma Tartust ära kolin, siis te jääte nälga ;D ;D

  4. #564

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    irw::D

  5. #565
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    ses mõttes tallinnas vahest satub jõuluvanasid ikka. ma iga päev ei mängi, seega väga täpselt ei tea.
    miski 3-4 nädalat tagasi trehvasin õnneks lauas olema, kui 1 kutt reedel kella 1-2 paiku klubist tuli tahmas peaga ja tunniga pani 45-50k auku.
    mängis igat kätt, igat mängu(O,O8,crazy,NLH) ja ainult raise ja re-raise pf. kaarte ei vaadanud, või vaatas post flop 2 neljast vms.
    tegi showd ja jagas raha laiali. miski hetk oli isegi 10k plussis aga seda oli ainult hetkeks, siis tuli uus 10k rebuy teha.
    showd peab saama.
    On selliseid, ma ka sattusin peale. 2 või 3x reloadis 5k enam ei mäleta ja minu allini callis mees 106o-ga. Aga ta kurb küll ei tundunud, raha nagu raba ilmselt. Tundsin end veidi pudeli korjajana. Ma arvan, et ta üle 30 käe küll ei mänginud.

  6. #566
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    On selliseid, ma ka sattusin peale. 2 või 3x reloadis 5k enam ei mäleta ja minu allini callis mees 106o-ga. Aga ta kurb küll ei tundunud, raha nagu raba ilmselt. Tundsin end veidi pudeli korjajana. Ma arvan, et ta üle 30 käe küll ei mänginud.
    Tööl käies palgapäeval oli ka pudelikorjaja tunne? :)

  7. #567
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    On selliseid, ma ka sattusin peale. 2 või 3x reloadis 5k enam ei mäleta ja minu allini callis mees 106o-ga. Aga ta kurb küll ei tundunud, raha nagu raba ilmselt. Tundsin end veidi pudeli korjajana. Ma arvan, et ta üle 30 käe küll ei mänginud.
    siis ju päris hea kui vend niimoodi lammutas .... sittem case oleks siis olnud kui ta oleks seal mingid jamad kokku tõmmanud aga no järgmise käega oleksid tagasi võitnud ka :D

Lehekülg 29, kokku 29 EsimeneEsimene ... 19272829

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES