Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 29 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 567
  1. #141
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: PokerStars Baltic Festival

    wowawiiva

  2. #142

    Re: PokerStars Baltic Festival

    türi!!!!! ma tegin endale eesmärgi, et kui hitin septist okti lõpuni kusagil turniiril mingisuguse piisava summa, vähemalt 1100eur , siis ostan end otse sisse.
    eile saabuski võit, 2600$, tra...ja ma hui julgen sisse osta :D , krt olen pikalt mõelnud, mida teha. Tõenäoliselt mõtlen veel edasi. Eekudes on sisseost 17,5k ja vb teen mingisuguse steikimisdiili, ala 50% plekin ise ja 50 müün osakuteks...krt ma ei tea!!!!!!!!!!! ??? ??? ??? ???

    kas keegi siit foorumist plaanib sellele turnale minna (direct buyin)????
    ma hetkel ei kuuluta veel osakute müümist välja, aga ehk kui mõned inimesed loevad seda, kas kellelgi oleks otsene huvi osta osakuid ? Tõenäoliselt tuleb 1% osaku hinnaks ca 175 eeku vms.

    tri ma ei saa aru, on vaja seda starsi turnat hittida, nüüd pabistan end pooleks, lol.
    küll aga fakt on see, et kui neljap. või reedel hitin tlnna olympsis turna, siis 0 hesitations, direct buyin koheselt, lol :D ;D ;D

  3. #143
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: PokerStars Baltic Festival

    IMO, kui sa ei julge sisseosta oma raha eest siis hui ma ostaks "võrdse" hinnaga osakuid, sest tõenäoliselt sa ei tee turniiril head mängu, kuna pabistad raha pärast.


  4. #144

    Re: PokerStars Baltic Festival

    ma ei mõelnud päris seda
    pabinaga ma kyll sinna ei läheks...sest noh, ma muidu ei mõtleks isegi selle turna peale .
    ma mõtlen seda, et see sisseost 17,5k on kindlalt minu bankroll managemendist väljas ja oleks vaja natukene riske maandada :)
    9k eeku leian ma ikka selle turna jaoks, kuna mul on meeletu huvi selle vastu :)
    peab tegema/tegelema sellega, mis huvi pakub/meeldib

  5. #145
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: PokerStars Baltic Festival

    Mul samad plaanid kui sul coca ning isegi kui 50% hitin selle aja jooksul turnadel siis ülejäänud 50% panen ise puhtalt cash gamest ja steiki väga norida ei taha kuna esiteks on mul raske tõestada oma mängutulemusi, ROI-d vms ning teiseks on krdi hea ja magus tunne ise end üles ehitada ehk siis võtta rahakott ja sisse osta end. Tulevad suuremale publikule nähtavad tulemused tulevad steigid ka iseenesest pmst. Vbolla paari sõbraga teen väiksemaid diile.

    Kahju, et ma augustis sellist plaani ei teinud, sest augustis läks turnadega just nii hästi, et oleks selle plaani rahulikult ära täitnud :)


    Nii, et moraal, kui juba mõtlesid endale selgeks selle ja saavutasid eesmärgi kuhjaga siis milleks muretsemisega vaevata end liigselt?

  6. #146
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 321

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Ma käin Classicus paar korda tagumas, kui suudan kaine peaga ilma pabinata mängida, siis võib-olla osalen.

  7. #147

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    no eks näis, sinna veel küllalt aega :)
    nii kui rääkisin empsile sellest plaanist (ta teab mu mängust, on blogi ja tulemusi näinud jne- kiidab takka !!!!), et oli plaan hittides direct bi teha, siis ta ytles:"mis sa oled lollakas we....;D osta emmele hoopis ilus läpakas ", mina:"kled, ära kujuta ette, sa ei oska seda kasutadagi, seega sulle pole läpakat vaja :D :D :D "

  8. #148
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    no eks näis, sinna veel küllalt aega :)
    nii kui rääkisin empsile sellest plaanist (ta teab mu mängust, on blogi ja tulemusi näinud jne- kiidab takka !!!!), et oli plaan hittides direct bi teha, siis ta ytles:"mis sa oled lollakas we....;D osta emmele hoopis ilus läpakas ", mina:"kled, ära kujuta ette, sa ei oska seda kasutadagi, seega sulle pole läpakat vaja :D :D :D "
    mul sõber räägib emale, et mängib punktide eest :D ise tellib full tildist endale pusasid ja kaarte ja muud kama :D

    krt peaks ka mingi korraliku turna ära hittima siis mõtleks ka direct bi peale... hetkel loodan starsi satikatele ikkagi....

  9. #149
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: PokerStars Baltic Festival

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    copyn oma offtopicu teema vastuse siia:

    "olympicu pokkerjuhiga rääkides, siis pidi tulema 1 suuremaid turniire, mis siiani Eestis toimunud. oodatakse kuni 500 mängijat.
    Stars pidi läbi satelliitide garanteerima ca 200-250 mängijat. ei saa ära unustada ka massiliselt kasvanud vene pokkerituriste.
    kui kellegil tekib küsimus vanusepiiri kohta(et ei toimu ju kasiinos vaid hotellis), siis vanusepiir on endiselt 21a.
    et saada seda korraldada, peab olympic selleks ajaks antud hotelli (konverentsi)ruumid registreerima juriidiliselt kasiinoks."

    samas ei oska öelda, kas näiteks ajakijanik vms, kes kajastab turniiri, peab ka kindlasti olema 21a.....?

    100% peab, keegi alla 21 ei tohi vibida kohal.Näiteks kui on mingi superstaar ja tahab esineda kasiinos, siis ta ei saa seda teha kui ta pole 21 aastat vana.Muidugi never know 100%, äkki saab eriloa kuid ma ei usu.Sama hästi võiks iga üks kasiinosse siseneda ja öelda ma ei tulnud siia mängima, sellepärast kõigite jaoks ühed seadused a eeskirjad.Keegi alla 21 ei tohi kasiinos töötada ega viibida, isegi pargi akvariumi puhastajad.

  10. #150
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    kunagi oli mingi kamm, et ööklubis esines alla 18 aastane laulja (iiris vesik vist). temale tehti mingi erand.
    a no vaevalt, et kasinnis sellist asja tehakse

  11. #151

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Miks ei võiks ööklubis esineda alaealine laulja? Nii mitmedki ööklubid korraldavad lastediskosid, kus käivad ka 10-aastased (loomulikult ei toimu need öösel ning seal ei müüda alkoholi). Eestis ei või alla 21-aastased kasiinos viibida ükskõik mis eesmärkidel - on nad siis mängijad, "ajakirjanikud" või soovivad lihtsalt kasiino peldikusse k...le minna.

  12. #152
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Freerollilt tagasi Starsi monkey, USB mälupulga , 2 plastikaardipaki ja nokatsi võrra rikkamana. Kokkuvõttes kuues koht.... kahjuks lõpus ei olnud õnne

  13. #153
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: PokerStars Baltic Festival

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    100% peab, keegi alla 21 ei tohi vibida kohal.Näiteks kui on mingi superstaar ja tahab esineda kasiinos, siis ta ei saa seda teha kui ta pole 21 aastat vana.Muidugi never know 100%, äkki saab eriloa kuid ma ei usu.Sama hästi võiks iga üks kasiinosse siseneda ja öelda ma ei tulnud siia mängima, sellepärast kõigite jaoks ühed seadused a eeskirjad.Keegi alla 21 ei tohi kasiinos töötada ega viibida, isegi pargi akvariumi puhastajad.
    Totaalselt j a m a j u t t !

    Ja muideks superstaarid mitte ei taha esineda vaid neid kutsutakse.

  14. #154
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: PokerStars Baltic Festival

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Totaalselt j a m a j u t t !

    Ja muideks superstaarid mitte ei taha esineda vaid neid kutsutakse.
    ei ole jama jutt, õige jutt on

  15. #155

    Re: PokerStars Baltic Festival

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Totaalselt j a m a j u t t !

    Ja muideks superstaarid mitte ei taha esineda vaid neid kutsutakse.
    väga õige jutt. ei tohi ka oma imikust last kotis ja kõhu peal hoida.

  16. #156
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    järjekordne thread perse keeratud, congrats!

  17. #157

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tarvi, kas on teada, millal tulevad ainult pileti satikad? ty.

  18. #158
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    Tarvi, kas on teada, millal tulevad ainult pileti satikad? ty.
    Lobbys on "Seat only qualifiers" täitsa olemas. Sinna satikaid veel tõesti ei kuva.

  19. #159

    Re: PokerStars Baltic Festival [28-31. oktoober]

    Väike küsimus, äkki mõni teadjam inimene oskab aidata. Kui pole eriline mängur, aga oleks soov lihtsalt vaatama minna, kuidas suured nimed mängivad, kas selline võimalus avaneb ka sellele festivalile? Mingi vanusepiirang mind ei puuduta, kuigi hvitav oleks näha oma silmaga mõnda suurnime

  20. #160
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: PokerStars Baltic Festival

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    ei ole jama jutt, õige jutt on
    No ma tean isiklikult mitmeid alla 21-aastaseid nimesid nimetamata, kes on Olympicus esinenud.

Lehekülg 8, kokku 29 EsimeneEsimene ... 67891018 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES