Tsitaat Algselt postitas EdgarP
Turka minu jaoks kahjuks läbi- AKs vs JJ ei tahtnud tulla ja hiljem shortina 88 vs AKs vs. JJ -J tahtis tulla ja over and out. Olin küll alguses lauas nr.26 , kus BTN Mardisalu, SB keegi vene nimega eestlana(nende vahel oligi AA vs unknown), bb mina. minust ülejärgmine oli Shaun- väga mõnus oli mängida ja stack kasvas 12k peale. Siis lõhuti laud ära ja sain raskesse lauda, kus oli mehhiko PSi pro, agrod rootslased. Kaardijooks oli olematu( ei Ax, ei suited , ei connectorid) ja positsiooni steali ka teha ei saanud, sest iga käsi oli raisetud ning tihti 3-4way pot flopil. Sain paar valusat beati OOP olles,sest no flopile ei saanud ma never absull pihta. Pärast mitut tundi passimist saingi need saatuslikud AKs ja 88. Mänguga jäin ise enam vähem rahule, siiski elu 2 live diileriga( esimene siis PS invitaional).
Üldiselt - tõesti,koha peal on kõik üli naiss ja eeskujulik. Saime juba eile Players partyl Vsiu,Cocaga ning teistega korralikult naerda,rumm oli samuti hea. Katja oli jah täitsa hää ning Eastgate on päkapikk ;D Starsi players bag oli ka külluslik(kott,särgid,mütsid,värgid). Lähengi suht kohe tagasi teistele veel pöidlaid hoidma.

Kas sa oled see mees, kes siin prillidega on?