Tere!

Ma ei tea, veidi off-topic selle teema jaoks, aga eks keegi tõstab siis ringi, kui arvab, et need postitused peaksid kuskil mujal olema?

Ma ise töötan PokerStarsi toes, nii et mingi juht ega otsustaja pole, küll aga saan tagasihoidliku sõna sekka öelda Eesti asjades :) Mulle võib kõik küsimused esitada, jah, kui ma ise vastata ei oska, siis küsin kelleltki, kes oskab, ja annan teate edasi.

...Vabandan, et sa piletit ei saanud, Davy, võin kinnitada, et need jagati 'randomly' meie eestlastest päris rahaga mängijate vahel... mingid miinimumparameetrid olid ka kvalifitseerujatel, kuid olen kindel, et sa olid 'loosirattas'.

Oleme äraootaval seisukohal, mis jaanuarisse puutub. Pole ju veel teada, kui reaalne nende seaduste enforceimine saab olema. Praegu vast muud ei saagi öelda, kui et meie juristid hoiavad toimuval silma peal ning annavad endast kõik, et kõik eestlased saaksid ka edaspidi PokerStarsis mängida. Küsin selle veel üle ja vastan teile siin järgmise nädala esimesel poolel, ilmselt teisip-kolmap.