Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    NL30 valesti vaadatud, ja lollisti callitud, aga kas oleks old foldiruumi?

    No-Limit Hold'em, $0.30 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Button ($29.40)
    Hero (SB) ($31.80)
    BB ($21.65)
    UTG ($29.05)
    UTG+1 ($42.79)
    MP1 ($29.94)
    MP2 ($17.30) mjah, mingi asja pärast on mul kirjas, et tegu on dongiga (ahjaa, statid olid tal miskine 45/11/1.9/ sämpel 49 kätt), ja see minreraise 4bet oli eriti imelik, samas ma arvasin, et krt, ma nüüd siin foldin, et lükkas all in, vaatasin jõle valesti ja sealt edasi jäin mõttesse, et ega mul eriti foldi ruumi vist enam poleks olnud?
    MP3 ($5.55)
    CO ($14.31)

    Preflop: Hero is SB with A, K
    2 folds, UTG+1 calls $0.30, 1 fold, MP2 bets $1.20, MP3 calls $1.20, 2 folds, Hero raises $4.95, 1 fold, MP2 raises $8.10, 1 fold, Hero calls $4.05

    Flop: ($20.25) 9, 4, 8 (2 players)
    Hero checks, MP2 checks sain nagu aru, et kui ma ckin, ja ta tõstab, callin nkn ära, samas, ta ckis järgi, seega jäin mõtlema, et kas AQ v mingi täiesit lamp leht, mis nii korralikult mööda pani, et edasi hakkab ta lolli mängima ja ei ole sugugi targem kui mina (varjamisi panin ta hetkeks isegi AK peale, aga gut jäi puudu ja ei surund ise

    Turn: ($20.25) Q (2 players)
    Hero checks, MP2 bets $5.10, Hero calls $5.10 nagu ütlesin, ei foldi enam, sest see ei tundunud õige

    River: ($30.45) 4 (2 players)
    Hero checks, MP2 bets $2.90 (All-In), Hero calls $2.90

    Total pot: $36.25

    Results below:
    Hero had A, K (one pair, fours).
    MP2 had K, A (one pair, fours).
    Outcome: Hero won $17.38, MP2 won $17.37



  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL30 valesti vaadatud, ja lollisti callitud, aga kas oleks old foldiruumi?

    Preflop tuleks otsus vastu võtta mida teha, ehk siis kas fold või shove. Call mulle väga ei meeldi, sest calli korral juba pool stäkki mängu pandud ning Sina lähed OOP flopile.

    Suurema osa ajast flopile Sa pihta ei saa ning ma asun, et missitud flopi korral Sul erilist FE-d pole ning seega check-fold või ägisemine ning call on flopil ainsad lahendused flopil. Kui pihta saad oma A-le või K-le, siis ta shove korral foldiks madalamad PP-d. Suurem asi jutt pole, aga pmst tahan öelda, et siin käes tasuks kõik ära otsustada PF.


  3. #3
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL30 valesti vaadatud, ja lollisti callitud, aga kas oleks old foldiruumi?

    noh, ütsin, et ei märgand, et tal raipel jäi 8$ alles

    ma oleks selle venna vastu vist pf all in läind nkn...

    lihtsalt küsimus on selles, et kas sellest raipest käest oleks pm old väljapääs v mitte?

  4. #4
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: NL30 valesti vaadatud, ja lollisti callitud, aga kas oleks old foldiruumi?

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    noh, ütsin, et ei märgand, et tal raipel jäi 8$ alles

    ma oleks selle venna vastu vist pf all in läind nkn...

    lihtsalt küsimus on selles, et kas sellest raipest käest oleks pm old väljapääs v mitte?
    Sry, ei saanud aru.

    Arvestades tema poolikut stäkki siis mitte IMHO. Fold pre oleks liiga weak mäng ning ei näe ka erilist valuet lihtsalt callimisel.


  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL30 valesti vaadatud, ja lollisti callitud, aga kas oleks old foldiruumi?

    no siis läsk nagu läsk, lihtsalt joppas, et sama käsi vastas oli

  6. #6

    Re: NL30 valesti vaadatud, ja lollisti callitud, aga kas oleks old foldiruumi?

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    noh, ütsin, et ei märgand, et tal raipel jäi 8$ alles

    ma oleks selle venna vastu vist pf all in läind nkn...

    lihtsalt küsimus on selles, et kas sellest raipest käest oleks pm old väljapääs v mitte?

    Isegi kui tal oleks full stack, oleks pre call oop väga halb.

  7. #7

    Re: NL30 valesti vaadatud, ja lollisti callitud, aga kas oleks old foldiruumi?

    horribly played
    wtf sa flopis siis callid .. lpkka see extra 2 seal juba juurde???

    ja pf ma obv foldiks selle juba ... ja mina flopil calli kyll ei n2e enam :S

  8. #8
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: NL30 valesti vaadatud, ja lollisti callitud, aga kas oleks old foldiruumi?

    eem, jah viga oli...

    aga ma ütsin, et vaatasin, et tal on see... stack sisse pandud, ja donk, ja mis kõik, vaatasin valesti...

    ja kust kohast te välja lugesite, e tma flopis callisin? eem, flop oli ck ck...

    ja otse loomulikult, sitasti mängitud käsi, isegi nõus

  9. #9

    Re: NL30 valesti vaadatud, ja lollisti callitud, aga kas oleks old foldiruumi?

    oih my bad ... no turni callisid ... v2ga vahet ei ole

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES