Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 6, kokku 6

$2 SNG 27man, mul flopis ülepaar, vastane surub

Full Tilt No-Limit Hold'em, 2.25 Tournament, 15/30 Blinds (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

MP2 (t1650)
    MP3 (t1080)
    CO (t1830)
    Button (t1500)
    SB (t1470)
    BB (t1470)
    UTG (t1500)
    UTG+1 (t1500)
    Hero (MP1) (t1500)

Hero's M: 33.33

Preflop: Hero is MP1 with J, J
    UTG calls t30, UTG+1 calls t30, Hero bets t150, 2 folds, CO calls t150, 3 folds, UTG raises to t270, 1 fold, Hero calls t120, CO calls t120

Flop: (t885) 5, 3, 8 (3 players)
    UTG bets t885, Hero ???

Total pot: t885

Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008

Re: $2 SNG 27man, mul flopis ülepaar, vastane surub

Variandid on fold või allin. Ma foldiks, kui just pole mingit readi, sest oled 3way. HU foldiks vist ka tegelikult. Mängitav stack jääb sul alles.

Mis statid ja history mehel on muidu? Mingi regulari tüüpi tegelane niimoodi ei mängiks tegelikult.

Kui sa Callid preflop siis sa pead ennast iga undercard flopil ära stackima, muidu muutub flopi preflopi call mõttetuks.
    Isiklikult arvan et call pre on kõige sitem variant, 2$stes prolly retarde kes seal 66ga ka nii teevad, ehk oleneb vastasest, kui loose retard siis All in tundub hea, kui tight mängija siis viska käsi ära ja säästa ennast raskest olukorrast.

Vastasest ei teadnud midagi. See oli turna 4. või 5. käsi. Põhimõtteliselt pole vist mõtet riskida nii vara?
    Sattusin segadusse juba siis, kui UTG 3bet tegi. Callisin, et ehk saab flopist lisa, aga selle peale lootmine ka vist juba vale?

Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009

Tsitaat Algselt postitas groams
    Kui sa Callid preflop siis sa pead ennast iga undercard flopil ära stackima, muidu muutub flopi preflopi call mõttetuks.
    Isiklikult arvan et call pre on kõige sitem variant, 2$stes prolly retarde kes seal 66ga ka nii teevad, ehk oleneb vastasest, kui loose retard siis All in tundub hea, kui tight mängija siis viska käsi ära ja säästa ennast raskest olukorrast.
    preflop call > fold

meil on ju pmst oddsid setminemiseks

flopis on pigem fold ja vaevalt et ta nii kamikaze overitega oleks or väikese overpairiga ja isegi kui on fish siis kui on tal ntks AQs ikkagi väga hea equty
    pigem pane maha ja oota lehte aega on ja makstakse suht lihtsalt kõik kinni

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES