Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 17, kokku 17
  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Live turna: bubble play, JJ ,ees raise

    Tere,

    Jäi siis kummitama üks käsi, olukord siis järgmine järgi 11 mängijat, 10 saavad raha. Blaindid 300/600
    kõrval lauas kaks väikseima stackiga mängijat, avarage stack kuskil 10000, minu stack 8000, mina siis BB-il käes JJ ,ees üks limp ja SB raiseb 1600
    mina -???????
    infoks veel nii palju et SB stack kuskil 6000 kandis ja limpijal 10000 umbes

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Live turna: bubble play, JJ ,ees raise

    Kas tahad shordina rahasesse venitada ja sandikopikaid saada voi tahad saada suurt stacki ja pretendeerida esikohale,kus on suur raha(suhteline). Ma shoveks pea alati,kui just poleks kindlat readi et vastane on nit.

  3. #3

    Re: Live turna: bubble play, JJ ,ees raise

    Kui flatcallid ja tuleb ülekaartidega flop, siis on sul kõvasti mõtlemist kui SB betib floppi, kui aga peaksid check raise otsa sattuma, oled sisuliselt kohustatud selle ära callima, kuna SB stack nii väike...
    Pigem shove, raiseja võib sel hetkel ntx AQ vabalt maha visata rahadesse saamise nimel.
    Kuigi konservatiivne variant on muidugi callida ja flopil edasi mõelda, mis teha...

  4. #4

    Re: Live turna: bubble play, JJ ,ees raise

    oleneb vastastest. push/fold. call on minu jaoks välistatud. annad vastupandamatud oddsid limpijale, oled oop, 2 mängija vastu ja ei tea halligi kus oled(kui seti ei hiti). stackid pole ka päris 100bb, et setminema võiks hakata.
    keskmise stackiga bubbles limpija on obv donk. kui liigitad sb ka pigem dongiks, siis tuleks lükata.
    dongi limbi range on siin 22-TT,A9+,KJ+ . JJ+, AQ+ ta vast ikka taipaks reiseda.

    foldi peale paneb mind mõtlema see, et kui sb oleks hea mängija(või nit :) ). siis oleks 1600 tema poolt väga hea panus AA/KK-ga. karjub calli järele.
    (hea mängija imo lükkaks sb-l siin TT+,ATs+ ise sisse)
    limpar callib suht kindlalt, kui sina foldid.
    olenevalt sellest kas sina callid või callite mõlemad limpijaga on pot flopil 3800 või 4800. sb stack 4400 e pisut üle/alla poti.
    mõlemal juhul on sb-l esimesena shovemiseks stack ideaalne ja mingist flopimängust pole mõtet eriti rääkida imo.

    võibolla mu loogika pole päris õige, kuulaks, mis teised arvavad.

  5. #5

    Re: Live turna: bubble play, JJ ,ees raise

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100
    oleneb vastastest. push/fold. call on minu jaoks välistatud. annad vastupandamatud oddsid limpijale, oled oop, 2 mängija vastu ja ei tea halligi kus oled(kui seti ei hiti). stackid pole ka päris 100bb, et setminema võiks hakata.
    keskmise stackiga bubbles limpija on obv donk. kui liigitad sb ka pigem dongiks, siis tuleks lükata.
    dongi limbi range on siin 22-TT,A9+,KJ+ . JJ+, AQ+ ta vast ikka taipaks reiseda.

    foldi peale paneb mind mõtlema see, et kui sb oleks hea mängija(või nit :) ). siis oleks 1600 tema poolt väga hea panus AA/KK-ga. karjub calli järele.
    (hea mängija imo lükkaks sb-l siin TT+,ATs+ ise sisse)
    limpar callib suht kindlalt, kui sina foldid.
    olenevalt sellest kas sina callid või callite mõlemad limpijaga on pot flopil 3800 või 4800. sb stack 4400 e pisut üle/alla poti.
    mõlemal juhul on sb-l esimesena shovemiseks stack ideaalne ja mingist flopimängust pole mõtet eriti rääkida imo.

    võibolla mu loogika pole päris õige, kuulaks, mis teised arvavad.
    Olen 100% nõus, et call on välistatud variant siin.
    Olen ka 100% nõus, et kui SB on hea mängija, siis tal on siin QQ+, tema bet sizing tundub nii valuena lihtsalt.
    Kui vastas on mitte väga kogenud mängija, siis üsna hea shove spot minu arust.
    Pmst kõik mis vsiu ütles, ehk +1 vsiu postile.

  6. #6
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ermii avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    402

    Re: Live turna: bubble play, JJ ,ees raise

    SB hea mängija aga suht agro

  7. #7
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Live turna: bubble play, JJ ,ees raise

    mul oleks savi SB-st antud olukorras, sul on 10bb stäkk ja oled @bb ja sul on JJ

    SEE ON OLUKORD KUS VAATD OMA KAARTE JA TUNNED RÕÕMU ET NII HEAD ON, kas jäädki AA ootama?

  8. #8

    Re: Live turna: bubble play, JJ ,ees raise

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    mul oleks savi SB-st antud olukorras, sul on 10bb stäkk ja oled @bb ja sul on JJ

    SEE ON OLUKORD KUS VAATD OMA KAARTE JA TUNNED RÕÕMU ET NII HEAD ON, kas jäädki AA ootama?
    +1. keep it simple. 10 BB on vaja paremat readi kui ainult panuse suurus, et JJ maha panna.

  9. #9

    Re: Live turna: bubble play, JJ ,ees raise

    ilmselt olen sitt bubble mängija, aga JJ on seal minu jaoks nuts ja insta AI. Aga mängin ka alati suuremate rahade peale, kui see, et rahadesse vinduda.

  10. #10

    Re: Live turna: bubble play, JJ ,ees raise

    arvan, et endal oleks ka väga raske seal fold ülesse leida, aga.....
    miks peaks hea mängija tegema sellise reise, teades, et teises lauas on iga hetk 2 väikese stackiga mängijat ohus?
    samas on ta ka sb peal veel, st et terve ring tal aega veel.....
    olypicu regular turna finaallaud ongi selline kus stacki suurused on 3-20bb. seega tuleks seda M ja BB teemat pisut kohandada(su stack on 13bb siin, mitte 10)
    pushi puhul on SB suhtes sul FE suht olematu imo.

    ma mängin ka esikoha peale, aga 100% pushi pooldajad, palun numbreid ja argumente, miks see on insta-shove, kui tead seda kõike SB kohta?
    muidu tundub see lause kuidagi loosungina............
    tänan.

  11. #11
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Live turna: bubble play, JJ ,ees raise

    See 1600 raise ei ole üldse nii nitine ju?

    Kui SB agro mängija siis äkki läkski odavalt varastama, et juhul kui keegi shoveb on tal FE-d ja saab äkki rahadesse tiksuda ja kui kõik foldivad on ta tunduvalt paremas seisus

  12. #12

    Re: Live turna: bubble play, JJ ,ees raise

    ma olen vist FE mõistest valesti aru saanud... :-\

  13. #13

    Re: Live turna: bubble play, JJ ,ees raise

    selle 1600 raise põhjenduseks võiks tuua veel mitu varianti: odavalt 2kesi flopile minek, tugevuse esindamine, äkki tüübil standard, mingi ajalugu limpijaga jnejne. Peaks ikka veidi rohkem infi olema, et tüüpi ülepaari peale panna. Pluss lauas 5-6 mängijat, range peaks seal laiem neil olema. Siin ehk mõtleks üheksate foldimisele, JJ on AI.

  14. #14

    Re: Live turna: bubble play, JJ ,ees raise

    Tsitaat Algselt postitas muruntau
    selle 1600 raise põhjenduseks võiks tuua veel mitu varianti: odavalt 2kesi flopile minek, tugevuse esindamine, äkki tüübil standard, mingi ajalugu limpijaga jnejne. Peaks ikka veidi rohkem infi olema, et tüüpi ülepaari peale panna. Pluss lauas 5-6 mängijat, range peaks seal laiem neil olema. Siin ehk mõtleks üheksate foldimisele, JJ on AI.
    sb-l on 10bb. pole nagu erilist ruumi trikitada. spekulatiivse käega ma ei annaks limparile kisendavad oddse callida.
    ma ei taha väita et see on fold(ise olen sarnases olukorras olnud TT-ga Summer festivali bubbles ja ka ei leidnud foldi), aga minu jaoks ei oleks see insta.

  15. #15

    Re: Live turna: bubble play, JJ ,ees raise

    Tähelepanuta on jäänud limpija, et mis mängijaga tegu? Kui paras nit, siis mina paneksin ta KK+ peale ;D

    SB tõste paneksin A9+, 55+, Broadway peale. QQ+ ja AK juba eeldaks tõesti all-inni.
    Hea oleks teada ka kõrval lauas 2 väiksema stacki suurust. Kui ikka kuni 5BB, siis mina antud olukorras foldiks oma JJ. Pushimisega teeks ju kingituse neile kahele short stackile.

    Kokkuvõttes, kui limpija ja SB ikka mõlemad täielikud donk'id ei ole, siis mina foldiks (sh QQ) ning järgnevate käte puhul kui minule eelnevad folditakse, siis pushiks ise üsna laia rangega.

    Üks täpsustus: kui minu stack oleks 6000 ja väiksem, siis kütaks loomulikult nuppe.

  16. #16

    Re: Live turna: bubble play, JJ ,ees raise

    Tsitaat Algselt postitas raudtee(EST)
    1.Tähelepanuta on jäänud limpija, et mis mängijaga tegu? Kui paras nit, siis mina paneksin ta KK+ peale ;D

    2. SB tõste paneksin A9+, 55+, Broadway peale. QQ+ ja AK juba eeldaks tõesti all-inni.
    Hea oleks teada ka kõrval lauas 2 väiksema stacki suurust. Kui ikka kuni 5BB, siis mina antud olukorras foldiks oma JJ. Pushimisega teeks ju kingituse neile kahele short stackile.

    Kokkuvõttes, kui limpija ja SB ikka mõlemad täielikud donk'id ei ole, siis mina foldiks (sh QQ) ning järgnevate käte puhul kui minule eelnevad folditakse, siis pushiks ise üsna laia rangega.

    Üks täpsustus: kui minu stack oleks 6000 ja väiksem, siis kütaks loomulikult nuppe.
    1. nit ei limbi premiumit bubbles. donk ei limbi premiumit bubbles. donk limbib A5, 9J, KT, 33 .

    2. selles osas on meie arusaam 180 kraadi vastupidine.

  17. #17

    Re: Live turna: bubble play, JJ ,ees raise

    1. nit ei limbi premiumit bubbles

    Ma sõnastaks veidi teisiti - nit üldjuhul ei limbi eliitkätt bubbles. 10-20% võiks seda ju teha. Eriti kui D, CO peal istub 10bb suurusega tegelane, kes väga suure tõenäosusega mingigi käe korral kütab nuppe. Vahe nagu sees kas UTG-lt tõstes või nuppe küttes saada ainult blindid või limpides üritada üle 10bb endale saada. Ja kui limpijaid tuleb palju ning flopil oled mitme vastasega, siis saab ju KK+ iga kell mucki panna .

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES