Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 34, kokku 34
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: Limiidi biitimine ?

    Tsitaat Algselt postitas sm112
    Ma ei tea, miks teie mängite, aga mina mängin selleks, et raha teenida. Ma ei ütlegi, et SSS pokker on, aga normaalse sissetuleku garanteerib küll. Kui Stars oma VPP süsteemi ei muuda, siis lähen järgmine aasta 800k VPP-d püüdma (SNE on mõttetu, kuna kasu sellest hakkab alles siis saama, kui SNE käes on, aga kahte aastat oma elust järjest ma ohverdada ei viitsi). Kui te lööte kokku rakebacki ja winrate, siis võite arvata, mis summat ma püüdma hakkan.
    Minu teada järgmine aasta muudetakse VPP-de süsteemi - full ringi rakeback läheb pasemaks.

  2. #22
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Limiidi biitimine ?

    sm112 - miks mitte teha sama mängu ennast nautides? "Ühe aastase ohverdusega elust" peaks see 2-3 bb/100 olema koos mängurõõmuga saavutatav? Distsipliin on sul kõva - miks alandada end mängu enda vastu töötades?

  3. #23
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Limiidi biitimine ?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Stattidega natuke ülepingutatud ei ole?
    EDIT: naljakas on see, et kõige vajalikumad statid IMO on AF ja muidugi käte arv.
    võibolla oleks sul endal vaja proovida rohkem state panna?:-)

    mul omal on 3 rida state:

    vpip/pfr/aggF/flopagg%
    cbet/foldcbet/turncbet/wenttoshowdown
    steal/foldBBtosteal/flopdonkbet%/3bet

  4. #24
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Limiidi biitimine ?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Minu teada järgmine aasta muudetakse VPP-de süsteemi - full ringi rakeback läheb pasemaks.
    mmm.. väga meeldiv uudis.
    link? või kui palju FR RB paremaks läheb umbes? mingi 10%?

  5. #25
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Limiidi biitimine ?

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    mmm.. väga meeldiv uudis.
    link? või kui palju FR RB paremaks läheb umbes? mingi 10%?
    Ranka just ütles, et kehvmekas pidi minema.

  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: Limiidi biitimine ?

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    võibolla oleks sul endal vaja proovida rohkem state panna?:-)

    mul omal on 3 rida state:

    vpip/pfr/aggF/flopagg%
    cbet/foldcbet/turncbet/wenttoshowdown
    steal/foldBBtosteal/flopdonkbet%/3bet
    Sul läheb nii palju statte absoluutselt iga otsuse juures vaja w? Mul piisab standard setist - VPIP/PFR/AF ja kuna PF on üpriski lihtne ning standartne mängutänav siis tihti pole vajagi VPIP/PFR statistika, eriti kui oled olnud ühes limiidis pikalt - 100NL 100k käsi ja 200NL üle 50,000 käe.

    AF on natuke vajalikum - küll mitte regularide juures aga eristamaks donke - statione maniakkidest.

    Ülejäänud viled ja kellad on kindlasti üleliigsed ja tuleks peita popuppidese ning nendel viskan pilgu peale raskete otsuste juures, kus puuduvad kindlad readid ning olen kahe-vahel.

  7. #27
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: Limiidi biitimine ?

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    mmm.. väga meeldiv uudis.
    link? või kui palju FR RB paremaks läheb umbes? mingi 10%?
    http://forumserver.twoplustwo.com/28...-games-522108/

  8. #28
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Limiidi biitimine ?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Sul läheb nii palju statte absoluutselt iga otsuse juures vaja w? Mul piisab standard setist - VPIP/PFR/AF ja kuna PF on üpriski lihtne ning standartne mängutänav siis tihti pole vajagi VPIP/PFR statistika, eriti kui oled olnud ühes limiidis pikalt - 100NL 100k käsi ja 200NL üle 50,000 käe.

    AF on natuke vajalikum - küll mitte regularide juures aga eristamaks donke - statione maniakkidest.

    Ülejäänud viled ja kellad on kindlasti üleliigsed ja tuleks peita popuppidese ning nendel viskan pilgu peale raskete otsuste juures, kus puuduvad kindlad readid ning olen kahe-vahel.
    maitea.. ka lihtsate otsuste juures on hea teada.. kas vastane üldse teeb stealimist näiteks ja kui palju.. 3beti stati pealt muidugi vaatan kohe fold to 3beti ja 4beti range stati.. donkide puhul on ju erinevaid donke.. calling stationid aggrod jms.. fold to cbet ja showdown kulub ära.. seti mängu juures turn cbeti stat kulub ära.. siis tean kas OOP juba flopis suruda või lasta tal ka turnis raha poti panna... jne.. lihtsad otsused aga he akiire ülevaade vastasest..

  9. #29
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Limiidi biitimine ?

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Ranka just ütles, et kehvmekas pidi minema.
    DAMN...

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Sul läheb nii palju statte absoluutselt iga otsuse juures vaja w? Mul piisab standard setist - VPIP/PFR/AF ja kuna PF on üpriski lihtne ning standartne mängutänav siis tihti pole vajagi VPIP/PFR statistika, eriti kui oled olnud ühes limiidis pikalt - 100NL 100k käsi ja 200NL üle 50,000 käe.

    AF on natuke vajalikum - küll mitte regularide juures aga eristamaks donke - statione maniakkidest.

    Ülejäänud viled ja kellad on kindlasti üleliigsed ja tuleks peita popuppidese ning nendel viskan pilgu peale raskete otsuste juures, kus puuduvad kindlad readid ning olen kahe-vahel.
    ma arvan et stealimis stat on väga vajalik.. saab teada kui positsiooni tundlik vastane on. ehk saab teada EP PFR range jne.
    samuti ka cbetimis statid ja 3betimis.

  10. #30
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Limiidi biitimine ?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ülejäänud viled ja kellad on kindlasti üleliigsed ja tuleks peita popuppidese ning nendel viskan pilgu peale raskete otsuste juures, kus puuduvad kindlad readid ning olen kahe-vahel.
    Mul ka statse laotud HUD'i igasuguseid, aga popupe vaatan väga harva. See vast pigem harjumise ja maitse asi, peaasi et endal mugav.

  11. #31

    Re: Limiidi biitimine ?

    Olen ka neid statte lisanud ja eemaldanud ning katsetanud. Tänane mõte on, et less is more.

  12. #32

    Re: Limiidi biitimine ?

    Based on the feedback we have decided that we won't implement changes midyear that will cause substantial reduction of the benefits to a subset of players, and therefore 5x program for all ring games won’t be implemented until 2010 at least, if at all.

    Mingit uuemat infot selle kohta vist ei ole? Igaljuhul ise loodan ja usun, et midagi ei muudeta.

  13. #33
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Limiidi biitimine ?

    Tsitaat Algselt postitas -andres-
    Mul ka statse laotud HUD'i igasuguseid, aga popupe vaatan väga harva. See vast pigem harjumise ja maitse asi, peaasi et endal mugav.
    viitsid loetle ette mis statid sul on.. ja miks kuidas mingeid state kasutad.. hea oleks know-howd vahetada:-)

  14. #34

    Re: Limiidi biitimine ?

    üks asi on bb/100-le, teine asi on $/hour, sest 12 lauda ja 24 lauda mängides, siis viimase variandi puhul bb/100le langeb, aga $/hour peaks tõusma ja kokkuvõttes peaks raha sisse rohkem tulema + suurem rakeback kah.

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES